Такі прокурори задовольняють Порошенка з Луценком. Мабуть підійшли б і Путіну з Берією.

05.11.2018 19:54

Такі прокурори задовольняють Порошенка з Луценком.

Мабуть підійшли б і Путіну з Берією.

 

Шановні читачі. Ця тема не нова, але останньої крапки в цій історії я ще не бачу. Я не є офіційний адвокат арештованого Криничного Віталія, але там де явно порушуються його права як людини, мене особливо турбує. Адже аналогічні питання є і в мене до правоохоронних органів, які за півтора року не змогли розібратися в моєму ноутбуку і до цього часу мені його не повернули. Наскільки я розумію, за таку роботу полковникам поліції треба ставити двійку і носком їх під жопу. Це є моя найскромніша оцінка. Це і є відверта сепаратистська діяльність по знищенню держави Україна.

Я нагадаю читачам, що Криничний Віталій сидить в Харківському СІЗО майже чотири роки. Він уже двічі був осуджений судами першої інстанції, в т. ч. Красноградським судом. Але апеляційний суд визнав що осудження Криничного відбулося незаконно так як слідство не забезпечило реальні та об'єктивні докази вини Криничного. І тому Криничний в СІЗО, а Стрілець Стас майже кожного дня під ларьком "Куліничі" ласує кофе. На мій же погляд їм пора вже давно помінятися місцями. Про роботу прокурора Костогризова я також все пам'ятаю. Варто нагадати читачам що справа Криничного повторно розглядається в Харківському апеляційному суді і кінця їй не видно. Тому мати Криничного Віталія вирішила звернутися з заявою до прокурора Первомайської прокуратури, що знаходяться в Краснограді.

 

Керівнику Первомайської місцевої

прокуратури Харківської області,

раднику юстиції

Говорусі В.В.

 

Заява

про скоєний злочин у відповідності до ст. 214 КПК України.

 

Я сподіваюся на те, що вам добре відомо що мій син Криничний Віталій  був осуджений в 2016 р. Красноградським районним судом терміном в 10 років за скоєний тяжкий злочин. Відтоді і по цей час він знаходиться в Харківському СІЗО. За цей час його справу переглядав апеляційний суд, який в 2017 році скасував рішення Красноградського районного суду тільки по тій причині, що  в справі немає жодного реального доказу наявності вини мого сина. Варто зазначити, що мій син жодного разу не визнавав своєї вини, хоч справа уже розглядалась і в Жовтневому районному суді м. Харкова.  Численні експертизи також не довели  провини мого сина. Тому на даний час справа повторно розглядається в Харківському апеляційному суді де я дізналася про наявні факти фальсифікації доказів по справі, які допустили працівники прокуратури і поліції Зачепилівки, які являються вашими підлеглими і, очевидно, працюють під вашим керівництвом.

В цій ситуації варто врахувати, що мій син є хворою людиною. На нього цю справу "повісили" в Зачепилівському відділі міліції і сподівалися таким чином "розкрити" злочин, що мій син візьме на себе всю провину, що він не здатний себе захистити, а в мене нічим йому допомогти. Та, як показало життя, ця теорія не підтвердилася на ділі. І за ці страшні речі судді, прокурори і слідчі повинні нести відповідальність згідно діючого законодавства.

Якщо ви є адекватною людиною то ви повинні зрозуміти мій стан як матері, якій минуло вже 66 років, ту кількість виплаканих сліз, мої матеріальні витрати, мої поїздки до суду в Харків, мої регулярні посилки що я відправляю в СІЗО, мою розлуку з рідним сином якого я роками не можу побачити, відсутність справедливого судочинства, численні порушення вимог КПК України та Конституції України і т. д.

  Мої доводи стосовно грубого порушення моїх прав як людини, а також мого сина ґрунтуються на підставі наступних статей КПК України: ст. 372, ст.382 ч.3, та ст.388. Ці порушення допустили, без сумніву, свідомо працівники судів, прокуратури, міліції і поліції. Для вас, я переконана, це не є таємницею, їх прізвища всім відомі, більшість із них і зараз роблять вигляд що служать державі і українському народу. Тому я хочу звернути вашу увагу на наступне. Якби  у слідства були достовірні докази вини мого сина, то він би вже чотири роки сидів би в тюрмі. Прокурор із слідчим забрали в результаті обшуку найцінніші речі в мого сина. Список забраних речей господарям не був залишений. Ці речі були "успішно" розкрадені в міліції. Потім через неділю ці "правозахисники" звернулися в суд за дозволом зробити обшук і арешт майна. Список забраних речей, поданих до суду, явно не відповідає фактично уже забраних речей. Подальший розгляд клопотання в суді відбувався без участі понятих чи свідків, без мене,  без адвоката, без підозрюваного. В суді прокурору і слідчому відмовили і вони, не виконавши рішення суду, взагалі вирішили проігнорувати судову ухвалу і в суд більше не ходити. А чого варта заява пана Стрільця С.В. який обіцяв за свої кошти купити курточку моєму сину. Хіба це не є злочин? Пройшло вже майже три місяці як Стрілець навіть відповіді не дав на моє клопотання від  05.07.2018 р., незважаючи про відповідне нагадування. Така безвідповідальність та безкарність і приводе до страждань абсолютно безвинних людей. Це є далеко не повний перелік  всіх тих порушень за які слід комусь відповідати.

Враховуючи викладене я прошу вас:

 

  1. Прийняти та зареєструвати цю заяву.

 

  1. Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в цій заяві.

 

3 Повідомити мене про внесення даних про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань на адресу, що зазначена вище у цій заяві;

 

4 Визнати мене потерпілою в межах кримінального провадження, відкритого за моєю заявою.

 

5. В мої  66 років захистити мене від недобросовісних працівників суду і правоохоронних органів.

 

 

Додатки:- копія ухвали Зачепилівського районного суду від 16.12.2014 р.

                 - копія касаційної скарги.

 

    Мешканець Зачепилівки  _________________ Ісакова Т. Д.

     11.10.2018 р.

Чим більше дізнаєшся про зміст роботи в поліції, тим страшніше робиться просто жити на цім світі. Ось така в них пройшла реформа, очевидно зібрали грошенята для керівництва і творять ці чудеса безкарно далі на свій розсуд. Їх не цікавлять вимоги КПК України, положення Конституції України, права людини і т. д. І в цій ситуації суд на стороні цих поліцаїв з прокурорами. Суддя Яценко розглядаючи справу не знайшов в діях слідчих жодного порушення. Це той суд дя який обожнює пана Галія в водоканалі і там також все в порядку. І таких прикладів чимало. Просто всі ми живемо в такий час коли вищеназваним героям все можна. Але так буде не завжди і за свої поступки декому прийдеться нарешті відповісти.

Щоб довести факт наявності питань до суду, прокуратури і поліції я рекомендую читачам познайомитися ще з одним документом:

 

З А Я В А 

у відповідності до вимог ст. 214 КПК України як повідомлення про скоєний злочин.

 

Більше двох років тому я подавала позовну заяву до Зачепилівського районного суду в якій ставила питання про відповідальність колишніх працівників міліції які зробили обшук, забрали речі мого сина, які я йому купляла. Копії протоколу обшуку та арешту майна мені не залишили. Сьогодні мій син знаходиться в Харківському СІЗО, він не є осуджений, свою вину він не визнає, а сама справа знаходиться на розгляді в апеляційному суді Харківської області. В Зачепилівському районному суді розгляд моєї позовної заяви припинений до закінчення розгляду справи мого сина.

З таким рішенням суду я погодилась. Але пройшло вже більше двох років, працівники поліції не надали до суду доказів вини мого сина. За цей час я не отримала з відділу поліції  жодної забраної речі, які я купляла особисто. Крім цього я можу стверджувати той факт, що розумні строки розгляду справ давно закінчилися. При цьому всі проведені експертизи речей мого сина не підтверджують участі мого сина в скоєнні карного злочину. Крім цього я наголошую увагу на те, що я з прокурором Костогризовим О.В. переконалася в районному відділі міліції в тому, що там належного зберігання арештованих речей не відбулося. Все це свідчить про халатне відношення працівників міліції до виконання своїх службових обов'язків,  які допустили елементарне розкрадання  арештованого майна. В цьому я абсолютно переконана.

Не можу не заявити і про те, що минуло майже півтора місяця як я подала на ім'я Стрільця С.В. клопотання, але відповіді жодної не отримала. Це є відвертим ігноруванням вимог Закону України "Про звернення громадян" зі сторони працівників поліції.

Враховуючи викладене я вважаю, що відносно мене скоєний злочин який варто кваліфікувати у відповідності до вимог ст. ст. 367 та 388 КК України, а тому  дану мою заяву прошу внести до ЄРДР та розпочати слідство.

 

Додаток: - копія позовної заяви до суду в лютому 2016 р.

                 - копія клопотання

Мешканець Зачепилівки ________________  Ісакова Т.Д.

30.08.2018 р.

 

Ці заяви слухалися в Зачепилівському районному суді  Яценком Є.І., де суддя жодним чином не підтримав справедливі вимоги заявника. Складається враження що сьогодні суд і поліція з прокуратурою - це організована злочинна організація діяльність якої направлена проти тих, хто їх непогано кормить. Це є український народ. Ніякі докази злочинної діяльності прокурорів і слідчих не сприймаються в суді як злочин. Мабуть у них одна кормушка, а совісті не питай. Давайте почитаємо оту беліберду, яку написав Зачепилівський прокурор Дальока  М.С. заявнику. Взагалі то я раніше вважав цього прокурора одним із "нормальних " людей в органах прокуратури, але система робить навіть з таких людей "потрібне тісто".

 ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Ісаковій Т.Д.

вул. Жовтнева, 34, с. Зачепилівка, Зачепилівський район, Харківська область, 64401

Первомайською місцевою прокуратурою Харківської області розглянуто Ваше звернення від 09.10.2018 щодо ходу судового розгляду справи Криничного В.С. та неправомірних дій посадових осіб органів національної поліції та прокуратури під час досудового розслідування.

Роз'яснюю, що у провадженні СВ Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області перебували матеріали досудового розслідування №12014220290000274 від 06.12.2014 за ознаками кримінального правопорушення - злочину, передбаченого ч.І ст. 115 КК України за фактом умисного вбивства Шуманської В.С.

За результатами досудового розслідування 03.03.2015 до Зачепилівського районного суду Харківської області скеровано обвинувальний акт відносно Вашого сина Криничного В.С.

У зв'язку з неможливістю колегіального розгляду даної справи в Зачепилівському районному суді Харківської області ухвалою Апеляційного суду Харківської області від 05.03.2015 справу направлено для розгляду до Красноградського районного суду Харківської області.

Красноградським районним судом Харківської області за результатами судового розгляду винесено обвинувальний вирок від 27.08.2015.

Зазначений вирок оскаржений учасниками судового розгляду до Апеляційного суду Харківської області. За результатами розгляду апеляційних скарг 28.03.2016 Апеляційним судом Харківської області винесено ухвалу відповідно до якої вирок Красноградського районного суду Харківської області від 27.08.2015 скасовано та призначено новий розгляд в суді першої інстанції.

У зв'язку з неможливістю колегіального розгляду даної справи в Красноградському районному суді Харківської області ухвалою Апеляційного суду Харківської області від 05.05.2016 справу направлено для розгляду до Жовтневого районного суду м. Харкова.

Жовтневим районним судом м. Харкова за результатами судового розгляду винесено обвинувальний вирок від 17.10.2017.

Зазначений вирок оскаржений учасниками судового розгляду до Апеляційного суду Харківської області та на даний час перебуває на розгляді (справа №620/169/15-к).

Відповідно до п. З ч. 1 ст. 368 КПК України питання винуватості особи у вчиненні кримінального правопорушення віднесено виключно до компетенції суду.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Оскільки, зазначена справа на даний час перебуває на розгляді, а жодний вирок винесений судами не набрав законної сили, через оскарження його сторонами кримінального провадження, а питання визнання особи винною чи невинною у вчиненні конкретного кримінального правопорушення віднесено до виключної компетенції суду, прокуратура позбавлена можливості надати оцінку Вашим твердженням про невинуватість Вашого сина.

Окрім, цього роз'яснюю, що відповідно до ст. • 22 КПК України кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Тому, Ваш син не позбавлений можливості надавати в суді доводи та докази, що свідчать про його невинуватість у вчинені злочину.

Щодо Вашого твердження про фальсифікацію доказів по справі, які допущені працівниками прокуратури і поліції, то Вами не наведено жодного конкретного факту із цього приводу. Будь які ухвали судів, щодо виявлення під час судового розгляду фальсифікацій доказів до прокуратури не надходили, в жодному судовому рішенні по цій справі про такі факти не зазначено.

Щодо забезпечення права на захист Вашого сина, то повідомляю, що злочин передбачений ч. 1 ст. 115 КК України віднесено до особливо тяжких злочинів, а отже відповідно до ст. 52 КПК України участь захисника у кримінальних провадженнях зазначеної категорії є обов'язковою. У разі відсутності можливості у обвинуваченого залучити захисника самостійно, суд зобов'язаний забезпечити участь захисника своєю ухвалою.

Щодо порушень під час проведення обшуку та розкрадання речових доказів у зазначеному кримінальному провадженні повідомляю, що роз'яснення з даного приводу Вам надано у відповіді на Ваше попереднє звернення від 30.08.2018. Відповідно до даної відповіді, підстав вважати, що речі вилучені в ході здійснення досудового розслідування кримінального провадження №12014220290000274 від 06.12.2014 за ч.І ст. 115 КК України розкрадені працівниками Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУ НП в Харківській області не встановлено. Питання про долю речових доказів вирішить суд при винесенні судового рішення. При цьому тривалий розгляд судами зазначеної справи обумовлений складністю кримінального провадження, поведінкою учасників кримінального провадження та способами здійснення учасниками судового розгляду своїх повноважень.

При цьому, бездіяльність, як на Вашу думку, прокурора по невнесенню відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом порушень під час проведення обшуку та розкрадання речових доказів по кримінальному провадженню №12014220290000274 за ч.І ст. 115 КК України оскаржена Вами до слідчого судді Зачепилівського районного суду (Справа № 620/857/18). За наслідками розгляду Вашої скарги на дії і рішення прокурора суд своєю ухвалою від 17.09.2018 встановив, що в діях прокурора відсутня бездіяльність та ним правомірно прийнято рішення про невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вашу скаргу залишено без задоволення.

Щодо ненадання Вам відповіді начальником СВ Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області на Ваше звернення від 05.07.2018 повідомляю, що відповідно до п.1 розділу XIII Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 прокуратура виконує функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами виключно у формі представництва інтересів громадянина або держави в суді.

Крім цього, повідомляю, що вказаним Законом виключено ст.29 Закону України «Про звернення громадян» щодо здійснення прокурорського нагляду за дотриманням законодавства про звернення громадян.

Також роз'яснюю, що відповідно до п. 8-1 ст. 255 КУпАП протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 212-3 КУпАП (порушення права на інформацію та права на звернення), мають право складати уповноважені особи секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Роз'яснюю, що відповідно до ч. 1 ст. 2 КК України, підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину, передбаченого цим Кодексом. Системний аналіз вищезазначених положень закону дає підстави для висновку, що реєстрації в Єдиного реєстру досудових розслідувань підлягають небудь-як і заяви чи повідомленні, а лише ті з них, які містять достатні відомості про кримінальне правопорушення. Підставами вважати заяву чи повідомлення саме про злочин є наявність в таких заявах або повідомленнях об'єктивних даних, які дійсно свідчать про ознаки злочину. Такими даними є фактичне існування доказів, що підтверджують реальність конкретної події злочину (час, місце, спосіб та інші обов'язкові обставини вчинення злочину). Якщо у заявах чи повідомленнях таких даних немає, то вони не можуть вважатися такими, які мають бути обов'язково внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Враховуючи, що Ваша заява не містить будь-яких конкретних даних про ознаки вчиненого будь-якого кримінального правопорушення - злочину підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку досудового розслідування не встановлено.

 

Роз'яснюю, що відповідно до вимог ст.ст.303-307 КПК України дії чи бездіяльніст до слідчого судді' суду першої інстанції, в територіальній юрисдикції якого перебувають органи досудового розслідування прокуратури.

 

 Заступник керівника

 Первомайської місцевої прокуратури

 юрист 1 класу                                                                    М. Дальока

 12.10.2018 р.

 

Шановні читачі. Нарешті я добився того щоб працівники прокуратури розкрили своє істинне лице. Це є подонки яких світ не бачив. Аналіз почнем з дати - 12.10.2018 р.  На конверті штемпель засвідчує дату 27.10.2018 р. То хто нам пояснить де лист знаходився  три неділі. Обсмоктували як одурити жінку, як виправдати слідчих і прокурора-побратима. Сволочі ви всі. Ви начхали на вимоги КПК України. Ви не пояснили чому суд вам відмовив у проведенні обшуку? Залишається таємницею - чому обшук проводили 07.12.2014 р., а в суд звернулися з клопотанням тільки 15.12.2014 р.? Чому господарям не надали копії акта з переліком забраних речей? Чому повторно не зверталися до суду з клопотанням про дозвіл на арешт майна?  Чому майно відразу не було повернуте як того вимагає ст. 172 КПК України, тобто на другий день. Якщо речі не стали речовими доказами по справі то вони повинні, згідно вимог КПК України, негайно бути повернуті господарю. Невже ви хочете довести нам що всі речі з двох мішків стали відразу речовими доказами? Та якби хоч одна річ свідчила про злочин  Криничного то ніякий суд би не взявся скасовувати постанову Красноградського суду. Справа в тому що вам усім байдуже хто буде сидіти в тюрмі, вам треба закрити справу. Ось чому прокурор Дальока змушений торгувати совістю, змушений догодити прокурору Говорусі і не здати Стрільця - місце якому давно на лаві підсудних. А чому пан Дальока замовчує причину скасування вироку Красноградського суду. У них усе пов'язано. А чому сліди на місці злочину зроблені чоботом 38 розміру, а на експертизу відправлено чоботи 45 розміру, а Криничний носить чоботи 43 розміру. Як це можна пояснити? І тут Дальока не бачить фальсифікації доказів. З листа  Дальока можна зробити висновок про те, що слідчі і прокурори, які писали обвинувальний вирок ні за що не відповідають. Оце так державу побудували. Як отримувати по 10-15 тисяч заробітної плати так це добре, а коли відповідати, то… Залишається незрозумілим чому пан Стрілець вважає що йому не обов'язково давати відповідь заявниці. А це вже гірше ніж сам злочин. І в цьому прокурор Дальока не бачить порушення. То, вибачте, на кой хер такі прокурори? За таку писанину прокурору самому треба прийти в суд і просити щоб його осудили. Не у виправдання прокурору вважаю за необхідне сказати, що наше законодавство і правосуддя - це якась кара Божа для нас усіх, а бандитам на руку.

То яких вам треба ще сепаратистів? Невже ви думаєте що ці офіцери готові захищати кордони нашої країни?

І не можу я не задати питання керівнику Зачепилівської поліції. Ваш заступник, пан Стрілець С.В., в моїх очах виглядає як відвертий злочинець. Я це говорю відповідально, знаючи цього афериста не перший рік. Питання моє просте - коли він сидітиме на лаві підсудних? Поясніть мені і читачам газети. І взагалі не є зрозумілим коли Зачепилівські міліціонери не змогли довести кримінальну провину Криничного Віталія і цю справу передають прокурору Жовтневого району Харкова, доводь діло до ума. Я цього не розумію. Роки проходять, а Віталій невідомо за що сидить. Хіба це нормально?

 

Редактор - Віктор Марголін, 05.11.2018 р., Зачепилівка.

 

Тема: Такі прокурори задовольняють Порошенка з Луценком. Мабуть підійшли б і Путіну з Берією.

про життя

бгв | 27.11.2018

новий лидер зачепиловки - покуса зина павловна

Re: Думка

Читач | 28.11.2018

Підтримую!!! Ця людина, на 100% точно, нічого, нікому і ніколи поганого не зробить і інтриг не плела б.
За!!!

достали

Галя | 26.11.2018

Для чего вам Порошенко посмотрите на Ружинскую-в рабочее время ходит на дни рождения в кафе,на неделю три раза.Конопля не хочет работать а зачем работать остальным.

Re: достали

Юля | 26.11.2018

Так в том здании,через одного,то пьют,то блядуют.Ни стыда,ни совести

Вихід знайдено - військове положення(і Я знову Президент)

Порошенко | 26.11.2018

Что такое военное положение?
Военное положение — это особый правовой режим, который вводится на Украине или в отдельных ее местностях законом "О правовом режиме военного положения" в случае вооруженной агрессии или угрозы нападения, опасности государственной независимости страны, ее территориальной целостности.
Он предусматривает предоставление соответствующим органам государственной власти, военному командованию, военным администрациям и органам местного самоуправления полномочий, необходимых для предотвращения угрозы, отпора вооруженной агрессии и обеспечения национальной безопасности.
Какие могут быть ограничения?
• Закон позволяет принудительно отчуждать имущество, находящееся в частной или государ-ственной собственности для нужд государства или армии. Например, могут конфисковать ав-томобили.
• Может быть установлен особый режим передвижения граждан, выезд граждан Украины за рубеж может быть полностью закрыт. На контрольно-пропускных пунктах будут проверять документы, проводить осмотр вещей, транспортных средств, багажа и грузов, служебных по-мещений и жилья граждан.
• Закон предусматривает запрет проведения мирных собраний, митингов, шествий и демон-страций. Под запретом могут оказаться и другие массовые мероприятия.
• Власти получают полномочия запрещать деятельность политических партий, обществен-ных объединений, если, по мнению властей, она направлена на ликвидацию независимости Украины.
Комендантский час и общественные работы
• Закон позволяет вводить комендантский час, то есть, запрет пребывания граждан в опреде-ленный период суток на улицах и в других общественных местах без специально выданных пропусков и удостоверений, а также устанавливать специальный режим светомаскировки в ночное время в крупных городах.
• Закон допускает введение трудовой повинности для трудоспособных лиц и принудитель-ное "интернирование" (то есть, переселение) граждан иностранного государства, кото-рое угрожает нападением, осуществляет агрессию против Украины.
Что изменится в работе СМИ?
При военном положении можно запрещать работу СМИ, если кабмин решит, что они угрожают национальной безопасности. Также может вводиться запрет на работу приемно-передающих радио-станций личного и коллективного пользования и передачу информации через компьютерные сети

Те,що є! І Ви всі саме на це і заслуговуєте!!!

Думка | 23.11.2018

Не скигліть, не лайтесь, не ображайте одне одного, не заздріть, не пакостіть одне одному і т.д.
Все "випущене" Вами, всі наклепи та неправда на інших, без варіантів!, обов"язково! повернеться з торицею до кожного з Вас з подвійною силою, рано чи пізно. Господь накаже прижеттєво в науку іншим, щоб відчували його силу і праведність!!! Пам"ятайте і не забувайте!!!
Всі підлості і "підступні розклади", все одно вийдуть назовні бо в них є результат ваших дій, результат цих дій є Ваша кінцева виконана мета. Тому все розуміється, акомулюється і обовязково досягне апогею.
ЛЮДИ!!! - ЗАЧЕПИЛЯНИ!!! Як Ви не оберайте на "виборах", які б Ви сумлінні не були, як би Ви не хотіли кращого - ТО ВСМЕ МАРНО!!!
Ви, що не відчуваєте на собі зубожіння, бідність, зневагу влади - тих, кого Ви оберали???
Оце і є кінцевий результат поставленої і виконаної мети.
Початок ТУТ, у Запчепилівці!!! Перелічіть всих державних службовців, що займають керівні посади та подумайте: ЯКИЙ ВНЕСОК ВОНИ ЗРОБИЛИ, ЯКІ ПОКРАЩЕННЯ ВОНИ ЗРОБИЛИ (НЕ З ПІД ПАЛКА А СВОЄЮ ОСОБИСТОЮ ІНІЦІАТИВОЮ)???
Ось Вам відповідь! Ви обирали, ви мовчки погоджувались, Ви боялися сказати, бо боялися втратити роботу, Ви піддакували і виконували і виконуєте бо БОЇТЕСЯ!!!
Тож не скигліть - Ви на це вже ЗАСЛУЖИЛИ!!!, бо Ви і є - РАБИ, на їхній мові ГОЯ. Бридкі, боязливі, підлабузники - ПРИСЛУЖНИКИ.
Не "боритесь", то Вас не жалко, Ви МОТЛОХ!

Бо ЛЮДИНА (саме її загально моральні якості та цінності, її культура) це лунає ГОРДО!!!

СКЕПТИКАМ

ГРОМАДА | 23.11.2018

«Нельзя барыгу во власть»: зачем Порошенко понадобился миллиард из бюджета
«Нельзя барыгу во власть»: зачем Порошенко понадобился миллиард из бюджета
Выделение одного миллиарда гривен для пиар-нужд Петра Порошенко — это же ведь уже можно? Не стесняясь, будто не было никакой Революции Достоинства
Кто ещё не в курсе — сегодня Рада проголосует за бюджет на 2019 год, в котором именно такая сумма — 1 000 000 000 грн. — заложена для на скорую руку созданного «фонда Президента».
Эти средства будут передаваться куда-то там в благотворительных целях из рук Семьи. Т.е. Петро Порошенко будет теперь Санта Клаусом, который должен потратить миллиард грн налогоплательщиков (наших, млять, с вами!!! с вашей растаможенной «неевробляхи», например!) под видом лично своих до выборов президента на свой личный пиар, чтобы, как подтвердил недавно приближенный к тусовке, воровать ещё 5 лет:

«Власть вынуждена воровать!».

С 1 января все каналы страны будут каждый день прерываться и проводить прямую трансляцию процедуры вручения чека на несколько тысяч грн школе, детскому саду, многодетной семье, спортивной школе и т.д. Эти наши деньги можно как-то без посредников передать? Или щас напишет армия ломов «их все равно своруют, а так хоть Он передаст адресно… Он же добрый!»
Ребята, каждый день новый пздц пробивает новое дно, хотя мы давно прошли уже е6@н0€ днище…
Жадность фраера погубит. И ведь ничего он с этим поделать не может. Доминанта, основная мотивация, основной инстинкт. Нельзя барыгу во власть. Не справится с инстинктами. Кастовость нужна. Барыга торгует, мудрец или воин правит.

Re: СКЕПТИКАМ

Бюджет | 23.11.2018

И полмиллиарда женушке

СКЕПТИКАМ

ГРОМАДА | 23.11.2018

Даже при Януковиче не было такого желания тотально контролировать медиа, - Коломойский
01:58, 21 ноября 2018
Бывший собственник национализированного Приватбанка Игорь Коломойский заявил, что Президент Петр Порошенко "желает контролировать медиа-пространство".
Об этом он рассказал в интервью Соне Кошкиной на ее YouTube-канале.

"Такого никогда не было - ни при Кучме, ни при Ющенко, ни при Януковиче. Такого желания контролировать медиа-пространство", - сказал Коломойский.
гНапомним, ранее бывший собственник национализированного Приватбанка Игорь Коломойский исключил, что Президент Петр Порошенко победит на выборах президента в 2019 году. По мнению Коломойского, первые три места на президентских выборах займут лидер "Всеукраинского объединения Батьківщина" Юлия Тимошенко, комик Владимир Зеленский и лидер "Гражданской позиции" Анатолий Гриценко.

Отчёт МВФ

Михаил Шнайдер | 22.11.2018

"Поздравляю Петра Алексеевича. Поздравляю Владимира Борисовича. Поздравляю Андрея Алексеевича. Наконец у них получилось. Наконец они смогли. Согласно новому отчету Международного Валютного Фонда, Украина официально признана самой бедной страной Европы. Молдова, которая раньше считалась самым бедным европейским государством обошла нас по уровню ВВП и размером заработной платы. Теперь мы соседи с Папуа Новой Гвинеей, и другими африканскими странами, всего лишь пять лет понадобилось этим ребятам, для достижения такого "чудесного" результата. Просто фантастика. А точнее фантасмагория ...", - обратил внимание Шнайдер.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок