Такого Зачепилівський суд ще не бачив.

26.02.2015 09:43

Такого Зачепилівський суд ще не бачив.

 

Шановні читачі. Я визнаю, що я трохи перебільшую і бажане видаю за дійсність. Щоб не говорили про голову суду, а він визнає що в моїх вимогах є раціональне зерно. І в цих проблемах із водою є потреба розібратися. Та, одне діло балачки, а інше діло виносити справедливе судове рішення. Недавно я в судовому засіданні говорив судді Яценку про те, що я вперше за 14 років почув справедливе рішення суду. Тобто наш суд мало чим відрізняється від райпрокуратури і міліції. Можливо хтось скаже, що в суді таки не б'ють, як у міліції. То я маю підстави заперечити і таким читачам пояснити, що я ще не забув як пан Бойко хватав мене "за петлі " на очах у прокурора в приміщенні суду і при цьому приказував, що ми з тобою можемо і по другому. А уявляєте що було би, якби тоді я хоч руку підняв. Гратів мені не минути, то це вже точно. Суддю закон захищає, а все останнє - то в нашій державі є бидло.

Та повернемося до нашої головної теми. Я нагадаю, що 16.01.2015 року апеляційний суд в Харкові  задовольнив мою скаргу, а ухвалу винесену суддею Яценком, вибачте, похерив, тобто скасував. І тут не треба бути великим юристом, щоб зрозуміти той факт, що мої вимоги є абсолютно законними. І рішення сесії Зачепилівських депутатів від народу необхідно було за рішенням суду просто скасувати. Закон в даному випадку не дозволяє ігнорувати процедуру прийняття рішення про підвищення тарифів на воду. Тобто селищному голові треба іти в люди і розказувати до чого вони з Галієм дохазяйнувалися, що  "добрішої" води, як у Зачепилівці, немає по всій Україні. Давайте при цьому визнавати, що у всіх на очах скоюється злочин та ніхто не має політичної волі до виправлення подібної ситуації. Кому ми потрібні? Якщо говорити більш серйозно, то ми і самі собі не дуже потрібні. Я одну із мешканок селища запросив прийти на суд, а вона мені скромно  відмовила  і при цьому пояснила, що вона здатна заплатити. Для мене це говорить про те, що є люди, які не здатні побороти в собі почуття страху, а отже і претендувати на краще життя їм досить складно. Як на мене - це і є ота надзвичайно важлива проблема багатьох в Україні.   Таких людей регіоналам неважко було саджати сотнями в автобуси, давати їм грошей на кусок ковбаси і гайда на антимайдан хоч літом, хоч зимою.  І в робочий час. Сьогодні ті організатори  знову стоять коло "кормушки" в Зачепилівці і чекають на нові посади в РДА. Про наявність совісті в цих людей говорити не варто. Я думаю, що про це ми ще поговоримо.

    Декілька днів тому я зайшов до райсуду щоб дізнатися про долю моєї справи, що розглядалася в апеляційному суді.  І тут я дізнаюся що мені вже і повістку в суд направили поштою. Яка оперативність, просто вражає. Не пройшло і півтора місяці, а справа вже готова до розгляду. Питаю: " А хто із суддів збирається розглядати справу?" Відповідають, що Яценко. Знову прийшлося іти до голови суду і пояснювати йому, що діюче законодавство забороняє  повторний розгляд справи, коли та повертається з Харкова. Треба сказати, що в цьому спорі ми до єдиної думки так і не прийшли. Та пан Бойко, як завжди, запевняв що все буде по закону. Який у них "закон" я вже за 14 років добре вивчив і мені багато пояснювати не варто.  За моїм глибоким переконанням до тих пір поки судом керуватиме Бойко то ні в суді, ні в райпрокуратурі, ні в міліції справи на краще не підуть. Оце і є вже закономірність. Пропустив я РДА і районну раду. Там дійсно ще палкою по голові не б'ють.   

Та ситуація з майбутнім судом мені спокою не надала. І знову я в кабінеті голови суду. Спасибі що хоч не виганяють. На протязі десь пів години я намагався відстояти справедливість перед Бойком і Яценком. Я доводив, що закон забороняє Яценку знову братися за  судовий розгляд справи. Але сили були не рівні. Я це розумів. Тому змушений був відразу ж написати письмову заяву, як того вимагає закон. Давайте разом почитаємо мою офіційну заяву:

Слідчому судді,

Зачепилівського районного суду

Харківської області

Яценко  Є.І.

 

Марголіна  Віктора  Наумовича -  мешканця

смт. Зачепилівка,  вул. Українська 8, кв.9 ,                                                 Харківської області,

 інд.64401,  тел. 5-18-43,    mailto:мargolin4600@mail.ru

 

Скарга.

Ухвалою Зачепилівського районного суду від 26.12.2014 р. ( суддя Яценко Є.І.) зупинено провадження по справі за моїм позовом до Зачепилівської  селищної ради про визнання протиправним та скасування рішення сесії  від 28.11.2014 р. до прийняття рішення по кримінальному провадженню від 18.09.2014 р. по водоканалу.

З таким безвідповідальним рішенням суду я погодитися не міг і тому оскаржив його до адміністративного апеляційного суду. Судове рішення за підписом судді Яценка , по суті, було проявом його корупційного діяння. Саме рішення  було викладене безграмотно, безвідповідально і не професійно. Суддя послався в своєму рішенні на відкриту карну справу, яка практично ніякого відношення  не має до справи, що розглядалась. Слід було відкинути фінансові питання і  звернути увагу на порушення процедурних питань в селищній раді, яка проігнорувала проведення громадських слухань під час вирішення питань пов'язаних з рівнем тарифів на послуги місцевого водоканалу. Все свідчить про те, що суддя Яценко виконав замовлення  влади, по суті плюнув громаді Зачепилівки в душу, так як прийняв незаконне рішення.

В результаті судового спору я апеляційний суд виграв і це дає мені підстави  суддю Яценка  вважати судовим шулером з кримінальним  та корупційним відтінком. Згідно ухвали апеляційного суду, справа направлена до Зачепилівського  суду для продовження розгляду справи. В ухвалі не визначено, що подальший розгляд повинен  проводити саме суддя Яценко.

В даному випадку, я вважаю, що у мене є всі підстави, посилаючись на ст. 28 Кодексу адміністративного судочинства України про недопустимість повторної участі судді в розгляді адміністративної справи не просити, а вимагати виконання закону. В науково-практичному коментарі до даного закону записано:

2. Метою статті є забезпечити незаінтересованість і неупередженість суду та усунути від розгляду справи суддів, у яких раніше уже склалося певне переконання у справі. Таких суддів має бути усунуто від розгляду справи насамперед не розподіляючи справу на такого суддю, якщо ж справа потрапила до судді, він повинен заявити самовідвід, або ж йому може бути заявлено відвід особами, які беруть участь у справі.

Все це говорить про те, що коли б в даного судді були честь і совість та певна міра відповідальності за доручену справу, то він би не брався за розгляд призначеної справи.  А саму справу мав би розглядати сам голова суду, якого сам народ  за неправосудне рішення каратиме своїми методами. Інакше вже не можна. Саме ви довели суд до такого стану.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 28, 30 КАСУ вимагаю від тебе:

- виконати вимоги закону визначені в ст. 28 КАСУ;

- виконати свій обов'язок і заявити собі самовідвід по справі.

 

 

Мешканець Зачепилівки                                    В.Н. Марголін

 

 

Пройде час і все стане на свої місця. Час нас розсудить, люстрація прийде і в Зачепилівку. Одне, що сьогодні достеменно відомо, що в наших правоохоронних органах говорити про честь та совість - це марна справа. У них головний аргумент, це палка по голові. Я не стверджую, що мене били, але про ці факти людям дещо відомо. Мені навіть приємно визнавати чи слухати про те, що в Грузії довіра до міліції набагато вища ніж до церкви. Мене це вражає. То невже ми настільки гірші від грузинів?

Підводячи підсумок написаному, я хочу ще раз звернути увагу читачів і майбутніх учасників судового засідання на положення чинного законодавства відносно того, що коли у позивача є сумнів щодо об'єктивності судді, яка доведена самим судовим рішенням в Харкові, то я маю право заявити відвід судді, а суддя  при цьому має обов'язок  заявити про самовідвід. Якщо в судовому засідання чи до його початку в суді відбуватиметься щось не так, то це буде відверте беззаконня у виконанні не тільки судді Яценка. Мої перемовини з головою суду поки не привели до бажаного результату. Там привикли все ламати через коліно.

І головне. Всіх, кому не байдужа доля мешканців Зачепилівки , я запрошую прийти до суду 04.03.2015 року о 14 годині дня і взяти участь в судовому засіданні по розгляду мого  позову до селищної ради пов'язаного з незаконним підняттям тарифів на послуги водоканалу.

Голова суду завірив мене в тому, що судовий розгляд справи відбудеться 04.03.2015 року за любої погоди.

То, можливо, на сьогодні досить, бо вже люди мені телефонують і запитують  на коли призначений суд. Я попередив голову суду про те, що маю намір запросити мешканців селища на майбутнє судове засідання, так як мені дуже б не хотілося щоб справа виглядала як чисто моя особисто. Це справа всіх нас. Тому я звертаюся до всіх ходячих і думаючих людей прийти до суду і тим самим виразити своє відношення як до суду, так і до керівництва селищною радою. Про наших депутатів тут мова не іде. Працівники районної газети намагалися в декого із них взяти інтерв'ю  по проблемах водоканалу і  оскаржуваної мною сесії, та ніхто на відвертий контакт не пішов. Ось таку владу  маємо, а вибрана вона нами. Красноградці і Кегичівці до даної справи не мають жодного відношення. То ж пора нам самим собі давати об'єктивну оцінку. І коли ми з вами плануємо зберегти цю територію у формі незалежної держави під назвою Україна, то починати треба із себе.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 26.02.2015 року.

Тема: Такого Зачепилівський суд ще не бачив.

11

22 | 27.02.2015

Кто то правильно поднял тему,за наращивание берет 300 а корекция 200.Это перебор.Кто захочет пойти к этой Тане пусть подумает и заглянет в кошелек.

Re: 11

красноград | 28.02.2015

можем дать адрес коррекции ногтей за 120

Зачеп.

Зачеп. | 27.02.2015

Дорогие женщины!В быткомбинате на втором этаже - Таня и Зоя потеряли совесть за ногти и прическу берут в 2 -3 раза больше чем в Перещепино и Крас-де.Пьяницы.Нужно уходить от них.Поездка и обслуживание в названных городах окупается еще и получается достойная экономия.

Re: Зачеп.

Зачепиловка | 27.02.2015

"Таню" и "Зою" - растрелять, а причехи делать бесплатно всем. Это сейчас самое важное!

Re: Re: Зачеп.

аноним | 01.03.2015

давно пора, ну им же надо за что-то в Букавеле отдыхать. Бедненькие.

Re: Re: Зачеп.

)))))) | 19.03.2015

Если сплетни донимают, огорчаться нет нужды.
Знайте - черви выбирают только лучшие плоды!

Re: Зачеп.

)))) | 02.03.2015

Кому–то Боженька даёт при рождении рученьки золотые.... Кому–то головушку светлую.... А кому–то жопоньку с приключениями...

додати новий внесок