Такої беліберди я давно не читав.

14.01.2015 14:03

Такої  беліберди  я  давно  не  читав.

 

Шановні читачі. Я достеменно не знаю хто в районі керує  районною газетою. Я при цьому не маю на увазі  редактора.  Але ж хтось таки "сидить" у нашому Сірому домі і скеровує роботу працівників творчої професії. І при цьому та людина навряд чи в житті написала хоч одну статтю до газети. Я можу помилятися, але по стилю роботи редакції районної газети мені видається, що це робота Наталки під всім відомим прізвищем - Бойко.

Творчий талант цієї керуючої дами нарешті розцвів на схилі літ. Це людина, яка творчо виросла на наших очах. І навіть відсутність у неї вищої  освіти не заважає їй досягати вершин, яких нам з вами і не снилося. Для Зачепилівки все згодиться. Сама доля шанує талант з дня його народження. Удача тут ні до чого. Адже там уся сімя така. Всіх, в свій час, тяга до знань у великій науці привела до життя, по суті, в комунізмі. Таке життя для більшості із нас залишиться недосяжною мрією, а для них це звичайна собі буденність. Тільки непосильна праця з мозолями на руках і в голові можуть привести навіть регіанальську партію до нових їх звершень в політичному житті. Життя українського ж народу тут до уваги не береться. Мудрість їх в тому, щоб за кошти передплатників отієї газети заставити людей читати оту муть і ахінею в яку я би і пиріжок з маком не став загортати. 

Після цих слів мені залишається одне - це низько схилити голову перед безправними 2230 підписчиків, яких газета на протязі року можливо поздоровить з Днем народження. А бо ще гірше - коли відійдеш у вічність, то тебе згадають не злим, тихим словом. От і все.

 Та, то буде колись, а тепер треба прославляти кожен прожитий день і не забувати про майбутнє. Все це виконувати нам постійно допомагають статті в районній газеті автором яких є Мишко Добкін, - шулер з команди Януковича. Цей пройда має можливість в кожному районі області знайти собі подібних амеб з допомогою яких і вирішує завдання, які йому, очевидно, нашіптують із Москви. Люди старшого віку пам'ятають як колись майже в кожному червоному куточку можна було побачити в ряд один за одним намальовані погруддя К. Маркса, Ф. Енгельса, В. Ульянова-Леніна і Й. Сталіна.  То якби мені було доручено обновити такий пропагандистський атрибут, то я обов'язково б домалював  туди п'ятим і пана Добкіна. От тільки я ще не визначився в якому місці він мав би бути. До Леніна він явно не дотягує, а  враховуючи що це наш земляк, то після Енгельса йому буде найбільш комфортно. Це як у груповому сексі, де є можливість, при потребі, злиняти. При цьому не можна  зневажати і на той факт, що у Добкіна і бороди то путньої немає, а то міг би претендувати на перше місце. Але у нього ще все спереду.

Приходять до мене в ці  довгі зимні вечори і інші думки. Наприклад, в центрі селища стоїть пам'ятник ідеологічному російському ідолу. Штурляти його в Зачепилівці навряд чи хто наважиться. Для цього політичного болота саме такий вождь і потрібний. Та, я сподіваюся, що прийде час і "заторохтить" оте опудало,  на якому гави  справляють свою нужду прямо на голову. Невже їм це так  приємно і зручно. Тоді вже точно постане питання - кого на те місце слід запхати. Питання буде винесене на розгляд районної сесії Зачепилівських депутатів під проводом мудрого наставника - Гляня Л.Д. Це той, що в лісі нарахував 16 ділових деревин і дозволив Ліді рубати його без оглядки. Він, коли б знав, що діло так повернеться, то міг би і більше нарахувати. Та поїзд уже тю тю. Так ота сама сесія може майже одноголосно прийняти рішення про підняття на вільне місце кам'яного чи з пластмаси  образу історичної постаті пана Добкіна саме в Зачепилівці, якщо Кернес не створить йому політичної конкуренції. Та час покаже.

Шановні читачі. Такі мрії на мене скотилися не випадково. Один із мешканців села в Зачепилівському районі зателефонував до мене і звернув мою увагу на статтю за підписом Добкіна в  першій районній газеті в цьому році. Цей чоловік був настільки вражений змістом цього опуса, що я з великими труднощами трохи таки його заспокоїв. А заспокоїв я його лише після того як переконав його в тому, що на Новорічні свята точно процентів 90 читачів цю галіматню читати не будуть. А сам я пішов у пошуках газети по людях. І мені таки повезло знайти районну газету в людей, які і не збиралися її читати, віддали з дозволом не повертати її.

Я вам скажу ще і так. Якщо вдумливо читати таку беліберду, то і криша може поїхати. А коли це відбувається в період свята, то більшість людей ставлять біологічний захист і ця "зараза" до них не пристає. Так люди і виживають, бо коли ти не читаєш  районку, то на державній службі тобі  і робити немає чого.

Коли читаєш оті фантазії Добкіна "на теми Рахманінова", то відчуваєш оту велику ностальгію чоловіка за отим не вкраденим. Не все вспів чоловік. В отій статті ви не знайдете відповіді на питання - скільки мільйонів пан Добкін перерахував коштів на укріплення обороноздатності нашої армії. Він не розповідає нам де переховуються від народного суду десятки біженців з України яким найкращим місцем міг би бути "санаторій" з милозвучною назвою "Холодна гора". Можна було б задати ще багато питань цьому проходимцю від політики. Та чи варто? Він  на жодне із моїх звернень, у свій час, відповіді не дав. Тому для мене він існує як падлюка кончена. Та є в Зачепилівці люди, які мріють щоб цей хапуга повернувся до влади. Я по прізвищах їх сьогодні називати не збираюсь. Ці прізвища ви, при бажанні, знайдете в районній газеті за  3-тє січня 2015 року.

Так у нас вже водиться, що у бочці меду повинна бути і ложка дьогтю. Хто із цивілізованих людей міг обирати Добкіна в депутати, щоб було кому каламутити воду, я навіть здогадатися не можу. Цим депутатам пора відповідати за порушення законодавства, а вони все намагаються нас вести в їхнє майбутнє. Вони продали Україну, свою честь і совість, вони є зрадниками, вони пограбували 47 млн. громадян України, вони їздять по світах і шукають притулку як собі, так і вкраденим коштам. Та те, що собака вкусить, те бросить не мусить. А щоб Добкіна мешканці Харківської області не забули, то він "купив" "Слобідський край" і редакції районних газет в області. Маючи статус народного депутата його і послати  немає як. От і читаємо ми оті дурниці і головоломки кончених політиків. Очевидно, розрахунок на те, що український народ хоча і умнішає, та, нажаль, поволі. Спочатку цей народ довели до зубожіння, а потім можна і обіцянками його погодувати. І так до безкінечності?

А там на черзі пан Грицак, який виграв вибори в Зачепилівці і думає щоб про нього не забули, а гроші є. Обіда в чоловіка душу виїдає, а нам усе це читати?

Мене також вражає як оті можновладці за підтримки "старих калош" отак майстерно і цинічно вішають локшину на вуха мільйонам українців. Та забувають вони, що колесо історії можна лише трішки загальмувати, але ж не зупинити.

Будемо сподіватися на краще. А реакційна преса в районі - це явище тимчасове.

Слава Україні.

 

Редактор - Віктор Марголін.

14.01.2015 року

Тема: Такої беліберди я давно не читав.

редактоу

| 17.01.2015

Подстилкой был,подстилкой и подохнеш

Re: редактоу

Fuck You | 18.01.2015

Дорогие мои !Подстилки - это те дешевки , у которых нет мозгов и своего мнения . Прежде чем что-то сделать или сказать - ползут по - пластунски к угарно -пьяному Грише за одобрямс. Назову для начала- Боришко, Глянь, Подколзина, Кривенко , а вы можете продолжить. Отдельный разговор по Зубареву- дебилу-наркоше и аферистке Межерицкой. А Марголин - он БОЕЦ!

Re: Re: редактоу

| 19.01.2015

Да, согласен полностью! Если бы было у нас больше таких, как Наумович! А районная газета-не подстилка, прокладка, тампон! Что от нее хотеть, если работают там те, кто и строял развитой коммунизм? Стаж у них большой, да вот мозги высыхают. А кто помоложе туда попадает, тем, кто мудрее- место серой мышки, а кто прямолинейнее... вплоть до угроз тюрьмой. Откуда взяться прогрессивной газете?

Re: Re: Re: редактоу

| 20.01.2015

До тех пор , пока ппришилепувата хазяйка району бойчиха будет лезть руководить всем и вся ( семеделуха ты наша) - порядка нигде не будет, давно пора отправит на пенсию " наших почесных" -Сала, бойка , бойчиху, гляня, тютюнничку, осаду. Дайте "благодетели вы наши" дорогу молодым.

03 | 14.01.2015

Краще "почесного" Бойка...

Re:

02 | 15.01.2015

И всетаки марголина и пусть вороны справляют на него свою нужду

Re: Re:

ворона | 15.01.2015

Марголин хоть какую то пользу приносит, хоть немного правды нашему зачепиловскому стаду доносит, а того гада Грицька уже даво пора обос*ать, так что лучше его.

Re:

01 | 15.01.2015

А ведь В.Н. Марголин в свое время был работником РАЙКОМА Компартии. Это уже далеко не рядовой коммунист. А теперь он называет памятник тому чей портрет был в его партбилете "идолом" ....... и т.д.Наверняка если бы марголин был помоложе и ВДРУГ вернулась к власти Компартия он наверняка бы достал припрятанный где-то парбилет и рассказывал бы "товарищам по партии и борьбе" как он "сражался в подполье" за правое дело освобождения всех трудящихся на всей земле. Да и сколько их "марголиных" живет сейчас среди нас.
Воевать с памятниками много смелости не надо

Re: Re:

время | 15.01.2015

Только дурак не меняет свое мнение!

Re: Re: Re:

мораль | 16.01.2015

"Только дурак не меняет свое мнение!"
На диаметрально-противоположное!?
И так несколько раз за жизнь!?
Будет выгодно - еще несколько раз поменяе(ю)т!!!
Это я ктому что люди типа Марголина не имеют морального права критиковать коммуняк, Ульянова, партию и т.д

1 | 2 >>

додати новий внесок