Те, що бажає "дорогий" Леонід Данилович, те і називається у нас демократією.

30.10.2015 22:58

Те, що бажає "дорогий" Леонід Данилович,

те і називається у нас демократією.

 

Шановні читачі. Хто постійно читає нашу газету знають, що, як правило, я намагаюся більшість своїх висновків, роздумів, суджень підкріплювати якимось офіційними документами. Тоді у людей і довіра вища до самої газети. Все це є одним із фундаментальних стовпів нашого співіснування. Мені ще в дитинстві батьки говорили, що на брехні можна далеко заїхати, а от повернутися навряд чи вдасться. Цей принцип я намагаюся сповідувати і зараз і це мені ніколи не заважало в житті. Та все ж якось треба перейти до головного, бо ніч уже пізня, а новини цінні тоді, коли вони свіжі.

Мої помічники вже подали дані про підсумки виборів в районі в нашій газеті. Є там чому дивуватися, радіти і сумувати. Це хто наскільки розуміється в нинішній політиці, яка завжди була брудною. А ми з вами маємо привичку наступати на оті граблі. Цим, як правило, уміло користуються ділки від політики. Я сподіваюся, що людей найбільше вражає те, яким чином в наші депутати потрапив непредсказуємий  пан Токар і як це могло трапитися з паном Глянем Л., який пролетів як фанера над Парижем. Та не спиться бідолазі. Як воно то без влади жити? Стільки років віддано розбудові цього району, вже і книги почали виходити, дякуючи Світлані Єфремівні. Це ніби золотими буквами оте прізвище закарбоване  на віки вічні. Та я би і пам'ятник Леніна хоч сьогодні відвіз би до музею, а на тому місці забронював би для дорогого шановане місце всіма зачепилянами. Та, нажаль, не всі у нас такі вдячні. Не оцінили недоспаних ночей лідера району, а йому ж як хотілося віддати всі сили на ваше благо.

Шановні читачі. Оце що я вже написав, то більше схоже на правду. А те, що буде далі, я прошу всерйоз не сприймати, бо це якесь навіювання з космосу. Журналістика це іноді допускає. Всі ми під Богом ходимо. То я свої догадки постараюся викласти в цивілізованій формі, щоб  до інфаркту нікого не довести. І так, поїхали.

Дядя Льоня на цій політиці, як кажуть, собаку з'їв. Всякі були часи. Приходилось колись і в Красноград на роботу їхати. Попробуй усім угодити. Та прийшов зірковий час, усі кажуть - дорогий… Тільки дожився до того, що і без галстука пізнають, а тут де взялися ці вибори. Хто їх придумав? Невже в районі хтось здатен краще керувати за мене? Такі думки і вдень, і вночі. Та виявилося що люди таки невдячні, гріха набираються. Ну що ті пацани - Токар, Дорошенко,Загній, та вони тільки й навчилися як янику аплодувати, а як до діла…, то і бутилку на трьох не здатні розлити. Ні, так діло не піде. Без мене району хана. Так мені і братік говорить. Владу із рук випустити це все рівно , що по миру піти. Кожний би використав всі методи  щоб втриматися при ділі. Тим більше що закон дозволяє, тобто не забороняє…

Шановні читачі. Ви не забули про що я вас попереджав? Тут мова не йтиме про якусь там мораль і совість чи інші благородні почуття. Тут, як я уже сказав, головне утриматися коло керма району. А як залишишся без влади, то і риба на ставку в Бердянці клювати перестане.

І що ж ви думаєте?  А вихід таки є, бо закон такий. В депутати можна попасти і без допомоги народу, для цього є партія і партійна дисципліна. А коли так, то знайдемо кого "згвалтувати". Не може бути щоб нікого  було "нахилити".  Хто по доброму не погодиться ми знайдемо шляхи як свідомість поправити в угоду партійним інтересам. Сталін із Берією і не таке витворяли. А тут пару чоловік напишуть заяви про відмову  стати депутатами районної ради і порядок. Вже майже на коні. Треба буде грошенята заплатити - не проблема. Є і інші методи. А бабські сльози - кому вони потрібні. А те що люди щось там скажуть про довіру, про надію - то все швидко пройде. Треба буде то екстрасенса привеземо. Я з однією молодицею став говорити на цю тему і вона ввічливо попрощалася зі мною. Говорить - не  хочу потрапляти до газети, допобачення. З усього було видно що питання вже вирішено. Я так собі подумав - а навіщо ці вибори, коли вони проводяться саме в такий спосіб. Гроші  державні на вітер. Це ми тільки так говоримо, що гроші державні, а вони насправді є нашими. Пройде небагато часу і вся ця моя "фантазія" може стати реальністю.

Шановні читачі. Все що я вам розповів повинно залишитися нашим секретом. Уявіть що вся ця моя розповідь - це як малим дітям про Бабая на ніч грядущу. Щоб спали краще. А ви на наступні вибори щоб  розумніші були. Домовились?

 

Редактор - Віктор Марголін, 30.10.2015 р.

 

Тема: Те, що бажає "дорогий" Леонід Данилович, те і називається у нас демократією.

пенсыонер

надя | 10.11.2015

згоден пенсыонеры на пенсыю але чому не згадуоть про халаым яка притаылася в библиотецы

"молоді"

поки що не пенсіонер | 06.11.2015

ПРидет время и будешь ты "молодь" старим дедом или старой бабкой. Видно,что пишущая молодь ты отсталая не думающая.може цьому тебе і на роботу не беруть

Re: "молоді"

Молодь | 07.11.2015

I знов за рибу грошi. Встань з стiльця - i мене вiзьмуть.

Re: "молоді"

Моя думка | 08.11.2015

Досить вже .Допрацювали до пенсії,сидіть вдома.Куди молоді йти? А скільки самі зробили помилок при наборі досвіду.Краще вступіть місце молодим та допоможіть не допустити помилок своїх та їхніх.Дупи відсиділи за час своєї праці,а толку ніякого!!!

Re: Re: "молоді"

ХТО ЗА? | 09.11.2015

Глянь Л., Бойко Н.,Подколзіна О.,Пишненко О., Тютнник С., Куриленко В. , Берлим В., Семенов С., Ковалева Л., Ус А., Зайнулін Г., Ружинська Л., Мандич О. - майте СОВІСТЬ. ЗАРОБИЛИ ПЕНСІЮ - СЯДЬТЕ ДОМА. ДАЙТЕ МІСЦЕ МОЛОДИМ!!!

пенсіонерці Надії

Молодь | 05.11.2015

Молодь | 05.11.2015

НЕ треба нас вчити, із -за вас, пенсіонерів , ми безробітні. Бо ви вцементувавлися у свої крісла посади - не виковиряєш. Ні на комп"ютерах не вмієте, в новітніх технологіях не розбираєтесь. Тільки і вмієте молодь гудити та себе - шановних - восхваляти. Пора вже й дома посидіти, насіння полузати.

Re: пенсіонерці Надії

Надія | 05.11.2015

Наш любий незбувшийся депутат,звідки Ви взяли,що я пенсіонерка?Ви знайдіть тлумачення слова "ковиряти",перш ніж його вживати.Як бачите в комп'ютері я розбираюсь,мабудь краще Вас,бо навіть апостроф в слові поставити можу і якщо потрібно про нові технології в інтернеті прочитаю.А вчити розуму молодь - це марна витрата часу і для цього в них є батьки,вчителі.А дома сидіти - так я всигну,не хвилюйтесь.Побережіть нерви.

Re: Re: пенсіонерці Надії

Молодь | 06.11.2015

Так ти ж мислиш , як стара бабця.

Re: Re: Re: пенсіонерці Надії

Надія | 09.11.2015

Пишу я грамотно та виважено,щоб було зрозуміло,навіть,таким як Ви молодь.А Вам,молодь,аби язиком плескати та носа повище задерти.Доброти б Вам побільше!

Про коментарі

Віктор Марголін | 05.11.2015

Шановні читачі. Кожен із вас має право на свою думку, на право донести її до читачів. Я хочу відмітити що ряд останніх ваших коментарів є достатньо виваженими і викладені в цивілізованій формі. Отже, можемо, коли хочемо. І всі розуміють про що мова. Давайте і далі так спілкуватися.Де і хто вас так ще вислухає як це відбувається в "Зачепилівській правді". Давайте дружити. Редактор.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок