Терпіння ще є, але воно не є безкінечним.

08.01.2015 20:21

Терпіння ще є, але воно не є безкінечним.

 

Шановні мої читачі. Коли я беру до рук ручку, щоб щось вам написати, то стає якось моторошно. Адже газета створювалася з добрими помислами та надією на хороші новини. А їх як не було, так і зараз немає. Все сподіваємося. А що ми з вами зробили для створення громадського суспільства, яке має направляти та контролювати наше з вами життя? Я думаю, що нічого. Нам якось комфортніше сидіти на печі чи дивані і критикувати Президента, уряд, Верховну Раду і т. д. І самим при цьому нічого не робити. В кращому випадку спромоглися вибрати Гіршфельда - і все. Оце ми такі бійці за щасливе майбутнє, як своє, так і дітей з онуками. Довірили район і селище таким як Борішко і Кривенко і заспокоїлись. А вартість водички за січень буде уже на рівні далеко за 30 грн.  А хто може розповісти нам: де ще в Україні є такі ціни? Отож, бо. А все тому, що зараз такою є влада і ми з вами. Ні Порошенко, ні Яценюк не винні в тому, що у нас із вами така ціна на воду. Вони її не визначали. Просто пан Кривенко сказав депутатам: " Давайте  по п'ятірці добавимо на воду і водовідведення, бо нас оштрафують за невиконання рішення суду". На тому і порішили за другим разом.

Можливо, що коли б у мене пенсія була хоча б  приблизно на рівні заробітної  платні Кривенка чи Подколзіної, чи Борішка з Глянем та Галієм, то я б і не колотився. А так приходиться. Це по-перше. А по друге - важко мені все це сприймати, коли із тебе так безапеляційно роблять звичайнісіньке бидло. І в них це, нажаль, виходить. І коли, наприклад Глянь, чи Подколзіна виходять на трибуну і ще нічого не сказали - а в залі лунають оплески. Я цього не розумію. А що робилося коли ми бачили Добкіна з Кобильською. Це було щось схоже на дійство, яке спостерігається хіба що в  Північній Кореї…

В цій ситуації я хочу поділитися своїм баченням як потрібно діяти в наших умовах щоб люди бодай трішечки повірили в те, що їх  варто за людей вважати. Починати треба з судової системи. Я не думаю, що вже так усі судді є падлюками, шарлатанами, корупціонерами. Когось треба залишити. Але що торкається  Зачепилівських суддів, то тут сумнівів немає жодних їх слід виганяти так, щоб їх родичі до сьомого коліна пам'ятали, що так судити не треба. Народ України саме в таких їх послугах не має потреби. Коли суддя пише від імені України таке, в що і сам не завжди вірить, то це є чиста зрада інтересів громадян країни. За ті кошти, що отримують зараз судді, такі послуги нам не потрібні.

Що торкається наших захмарних тарифів, то я тут беру на себе певну відповідальність і відкритим текстом заявляю про свою наступну думку. Що пан Яценко поступив по-падлючому - в цьому немає сумніву. Але ж поступити саме так без певної вказівки Бойка - він також не міг. Це для мене є істиною. Я їх падлів за 14 років так вивчив і надивився на їх витребеньки, що часто буває гидко проходити повз "Будинок правосуддя" в якому правосуддя і не  започатковувалося. Це відвертий кримінал. Це контора по відмиванню хабарів.

Якщо вести мову про правосуддя в нашій країні, то апеляційний суд Харківської області та Київські суди - це відверте жонглювання законами і не більше. Там з любого можуть зробити дурня і ти нікому нічого не доведеш. А звідси висновок. Поки ми цю шваль не виведемо на чисту воду - називатися незалежною правовою країною у нас немає навіть теоретично ніякого права. Досидяться сволочі, що їм і вила Ляшка не допоможуть. А поки - Гриша, Наталя, Льоня, Галій правлять районом як хочуть і як можуть. Будемо все списувати на війну та свою необізнаність.

Тепер повернемося до наших "баранів".

 

Зачепилівська селищна рада

народних депутатів

64401, Харківська область, cмт.Зачепилівка, вул. Свердлова,37

 

Шановний Вікторе Наумовичу!

Зачепилівська селищна рада на Ваше звернення від 17.06.20І4р, повідомляє, що на виконання постанови суду, Зачепилівською селищною радою був направлений лист КП Зачепилівське ВКП з проханням розробити нові розрахунки на тарифи на центральне водопостачання та водовідведення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869.

На виконання постанови суду від 20.03.2014 року, згідно листа Зачепилівської селищної ради, відповідно до процедури розробки та затвердження тарифів на підставі діючих нормативно-правових актів, КП Зачепилівське ВКП розроблені та подані до Державної інспекції України з контролю за цінами документи для отримання висновків щодо розрахунків економічно обгрунтованих планових витрат під час формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, які є обов'язковою передумовою процедури затвердження тарифів. На даний час документи знаходяться на розгляді в м.Києві.

До надходження висновків Державної інспекції України з контролю за цінами щодо розрахунків економічно- обґрунтованих планових витрат під час формування тарифів розгляд цього питання на громадських слуханнях, на сесії селищної ради - не можливий .

Селищний голова                                 Кривенко Ю.В.

6.07.2014 р.

 

Як ми всі    бачимо з змісту цього листа, селищний голова  таки обізнаний в тому, що громадські слухання треба проводити. І це треба робити незважаючи на особисту думку голови суду. Я можу тільки здогадуватися, що голова суду давав вказівку судді Яценку і пообіцяв пану Кривенку, що вимоги того закону він дозволяє , вибачте, "похерить", а Марголін В.Н. нехай походить бо рішення приймається в суді, а голова в ньому - Я. Я впевнений,  що на таке порушення Яценко не пішов би, якби не давили "зверху". Але це не пом'якшує його ролі як судового злочинця. Це є яскравий приклад суддівської мафії з якою намагається боротися увесь український народ. Та таких прикладів можна зібрати немало. Нажаль і в обласному апеляційному суді на ці вибрики місцевих царів-суддів  належної уваги не звертають.

Саме питання підвищення тарифів на воду цілком залежить від думки громади. Це не значить, що вулиця керує владою, але ж і ігнорувати думку громади - такого права законодавство селищному голові не надавало. Все це свідчить, що пан Кривенко відверто кришує  всі дії Галія. Їх інтереси зійшлися. Для таких керівників водоканал - це колондайк. Це означає , що Галій добирається на роботу за рахунок моєї пенсії. Галій "пережив" уже не одного селищного голову і  знайшов отой ключик до цих посадових осіб. Той ключик відкриває шлях до відвертого дерибану бюджету селищної ради і підприємства, а також кишень споживачів води. Чому при цьому вода для бюджетних організацій не подорожчала я відповісти не можу. Тут, очевидно, спрацьовує принцип - что хочу, то и ворочу.

При такій постановці питання у мене особисто немає  довіри до влади. І як би ми не відносилися до місцевого суду, але ж саме суд зобов'язав прокуратуру району відкрити кримінальне провадження по водоканалу. Я допускаю, що між ними є певні домовленості і Галій нічого не боїться, але ж треба їм всім іти до людей і розповідати як вони усердно працюють на благо людей. Люди повинні їх зрозуміти. І це не якісь там примхи. Це вимоги закону. Якщо ми не навчимося поважати закони, то ми ніколи не зможемо навести лад в нашому житті. Чи я не прав?

 

08.01.2015 р. Редактор - Віктор Марголін.

 

 

 

 

Тема: Терпіння ще є, але воно не є безкінечним.

Кузя | 12.01.2015

Эти пять рублей - ленке на зарплату. Сваха как никак

йййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй | 09.01.2015

йййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй | 09.01.2015

Редактор | 09.01.2015

Святкувати потрібно, але при цьому слід пам'ятати, що від такого дійства наші проблеми нікуди не зникають.

терпение

соседи | 09.01.2015

Зачепиляне мы Вам сочувствуем такого идиота как этот писака не всем дано вытерпеть,Удачи ВАМ и с праздниками!

додати новий внесок