Тільки дякуючи таким Героям Україна є непереможною.

07.03.2016 20:11

Тільки дякуючи таким Героям Україна є непереможною.

 

Надія Савченко - Nadiia Savchenko

у четвер

Останнє слово.
Я не визнаю ні вини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувачувального вироку - апеляції не буде. Я хочу, щоб весь цивілізований демократичний світ зрозумів, що Росія - це країна третього світу з тоталітарним режимом і диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право.
Абсурдною є ситуація, коли ті, хто викрадає людей - піддає їх тортурам, потім ще й роблять вигляд, що мають право їх судити. Про який справедливий суд тут може бути мова? В Росії суду і слідства немає! Тут є фарс лялькових маріонеток Кремля і я вважаю абсолютно зайвим витрачати час свого життя на те, щоб брати в ньому участь!
Тому апеляції не буде, а буде наступне: після вироку я продовжу голодовку ще на десять днів, доки вирок не вступить в силу і це, незалежно від перекладу вироку українською мовою, бо перекладом вони вміють довго час тягнути. Через десять днів я оголошу суху голодовку і тоді, в Росії є не більше десяти днів, щоб повернути мене в Україну, звідки викрали! І мене не хвилює, яким чином вони будуть це обгрунтовувати. Я чула про досить непогані здібності Петра Олексійовича Порошенка в дипломатії. Ну що ж, я сподіваюсь, що його дипломатичних здібностей вистачить на те, щоб в Росії домовитись з одним ідіотом... Адже він обіцяв моїй матері, що ще на травневі свята 2015 року я буду вдома.
І поки за мене будуть торгуватися, життя мене буде покидати і Росія мене всеодно поверне в Україну живою чи мертвою! Але поверне!
І всі ці десять днів під воротами СІЗО буде день і ніч стояти моя сестра і буде чекати - випустять чи винесуть мене. Якщо ви її посадите - на її місце приїде і стане моя мати, їй 77 років. Ви і її посадите? Тоді на її місце стане моя подруга, мій друг, а за ними українець за українцем! І запам'ятайте - всіх вам сюди не запихнути! А поки мої співвітчізники будуть стояти, прості, чесні і порядні росіяни з навколишніх хат почнуть їм приносити гарячий чай, бутерброди і теплі ковдри, бо кожен з них розуміє, що на моєму місці може опинитися дитина кожного з них в цій в'язниці народів під назвою Росія!
А отак починаються Майдани! А воно вам потрібно?! Ви ж боїтеся цього як вогню! Тому Кремлю краще повернути мене в Україну якнайшвидше і живою!
А всьому світу із демократичними цінностями краще вчасно усвідомити уроки історії і згадати, що свого часу Європа була толерантною з Гітлером, Америка не була досить рішучою і це призвело до Другої Світової Війни. Путін - це тиран з імперським замахом і комплексами Наполеона і Гітлера разом взятих. А ведмідь людяної мови не розуміє, він розуміє тільки мову сили. Тому, якщо ми не станемо більш рішучими і не визначимо вчасно вірні пріоритети, то будемо скоро мати Третю Світову Війну.
Я тепер, вже як політик, більше не подам руки Росії не політичній арені. Дуже не з руки подавати руки тому, хто тримав тебе в наручниках, а твій народ - в кайданах. Але приймаючи кожне своє політичне рішення, я завжди буду думати, як воно аукнеться на простому народові, як України так і Росії. Бо в Росії, не дивлячись ні на що, все ж є багато чесних, порядних, добрих і нещасних людей.

 

Как сообщал НБН, 2 марта в городском суде Донецка началась финальная стадия судебного процесса над Надеждой Савченко: прения сторон. Российские прокуроры запросили для Надежды Савченко 23 года тюрьмы. 3 марта судья перенес заседание на 9 марта. В связи с этим г-жа Савченко объявила сухую голодовку.

Позже сестра Надежды Савченко обнародовала текст последнего слова летчицы в суде 3 марта. Вера Савченко также заявила, что политикам не нужна свобода Надежды Савченко, поскольку она спутает все «договорняки».

Стоит отметить, 7 марта к Надежде Савченко допустили украинских консулов, однако здоровье летчицы ухудшилось из-за сухой голодовки.

 

    Я хочу низько вклонитися Надії за її патріотизм, силу волі, незламність духу, любов до всіх нас.

 Надія. Твій приклад служіння Україні повинен стати уроком мужності як нашим державним службовцям так і усим нам. Твоє ім'я уже увійшло в історію. Ти нам потрібна живою. Ти є символом патріотизму і людяності, справедливості і героїзму та ЛЮБОВІ з великої букви.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін, 07.03.2016 р.

 

Тема: Тільки дякуючи таким Героям Україна є непереможною.

Думка в голос.

Алієв Анатолій | 08.03.2016

Нещодавно до зграї зобижених фашистсько-бандерівською хунтою, на Зачепилівщині, приєдналося таке собі «беркут кібепростір». Перш за все, назва говорить сама за себе: щось таке, «футболко-носящєє», на кшталт Михайла Марковича. По-друге, поєднання беркуту з кіберпростором – із області фентезі. Яка назва така і інформація: «Дивіться, дивіться люди Марголін був агентом КГБ». А на тому сайті не написано, ненароком, що Марголіна причетний до вбивства президента Кеннеді, чи Кірова на початку 30-х.
Маючи дві-три клепки в голові створити сайт, та належним чином оформити його на раз-два. Зацікавленим реклама на створення сайтів прямо на цій сторінці, вверху, б-е-з-к-о-ш-т-о-в-н-о. От подібні кібєрри і «творять», з метою компрометації чесних людей з активною життєвою позицією, патріотів України. З метою компроментації України. І «творять» вони по завданню Мордора, російських вош та українських гнид. Останніх , до речі, ще не мало в Україні.

Re: Думка в голос.

Земресурси | 09.03.2016

Алиев, ты честный???? Ха-ха - ха

офіційна заява.

манул | 08.03.2016

я заявляю що ні я.ні партія одним із керівників районного відділу якої я являюсь ніколи не проплачувала статей пану Марголіну я полемізував із ним і напевно робитему це в майбутньму,але я призиваю всих дотримуватисяморальних норм и вести полеміку цивілізовано.Я розумію що лиш влада винна в такому накалі страстей,але новий майдан нічого не вирішить.поки що це моя заява як приватної особи,але в найближчий час я полрошу повноважень для заяви від імені зачепилівського районного віділу Компартії України

Re: офіційна заява.

азов | 08.03.2016

коммуняці та собаці не вір,едина цивілізована дискусія з коммунякою це коммуняку на гілляку

Re: офіційна заява.

радикали | 08.03.2016

весна.линяемо і бешений комуняцкий котяра стае ласкавою.білою та пушистою кицькою.Ну то що зразу і мир з усіма ворогами?Азов уже тобі відповів.знай кицька без кігтів це собачий корм.Надіемся твоя партія цих вивертів не санкцінуе.Ми поважаемо тих коммуністів.що з кличем коммуністи вперед йшли в атаку .а не горбачово-марголиних.що все здавали.що можна і щонільзя

димова завіса

радикали | 08.03.2016

ато. савченко все інше це лише прикриття грабунку та геноциду народу України.тявкання стукача.вора та комуняки марголіна.бред аліева та явно проплачені коментарі комуняки манула лише відволікають нас.беремося за вила,якщо звичайно бажаемо мати свою Україну

про хероїв та редактора

кіберберкут зачепилівка(підтвержуючі документи на сайті кіберберкут) | 08.03.2016

марголін в час навчання в вузі заробляв на життя будучи сексотом-стукачем кгб.керуючи центром занятості був притянутий до кримінальної відповідальності за крадіжки.За період ато херої типу савченко вбили білше двадцяти тисяч мирних жителів.в тім числі більше пяти тисяч дітей.за час дії майданної хунти Україна стала найбіднішую країною европи европи.Комунальні платежі зросли десятикратно

додати новий внесок