Тільки таким чином судійське гімно буде відкачане безкоштовно.

13.06.2018 13:09

Тільки таким чином судійське гімно буде відкачане безкоштовно.

 

Шановні читачі. Нарешті я маю можливість розповісти вам одну із наших Зачепилівських історій яка в якійсь мірі торкається нас усіх. Я так говорю тому, що мова піде про славний наш водоканал. А це в свою чергу ми повинні розглядати під кутом як діяльність місцевої влади. А вода для нас це як повітря. Хто керує водою, той і має реальний вплив на людей. Саме із- за цього дане питання і є цікавим для людини яка займається журналістською діяльністю. Та варто нагадати вам, шановні читачі, що все це є моє суб'єктивне бачення подій і фактів.

Як вам відомо, місцева влада вже 10 років довіряє керувати водоканалом пану Галію Г.І., а тому виходить як у літаку - один керує, а всім тошнить. Про наші захмарні  тарифи я сьогодні говорити не буду. Та знайти таких дурнів щоб платили більше як 60 грн за куб води мені не вдалося, крім нашої рідної Зачепилівки. Там де іде реальна війна вода вдвічі дешевша. Та не знайдеться людини "при портфелі" в нашому районі щоб про це дохідливо розповіла пану Галію. Ніби в нас інтелектуальна "Сахара", немає селищної ради, немає РДА, немає районної ради, немає Гвоздіка, Швецова, Кисіля, немає прокуратури і поліції, суду і т. д. А все це є штучне лихо для українського народу, джерело морального уродства, беззаконня, неприкритого хамства, відсутності логіки і здорового глузду в нашому безтолковому житті. І що є доведеним фактом так це те, що майже куди б ви не звернулися - скрізь вас постараються обдурити. Для прикладу візьмемо водоканал.

Мені, як і багатьом іншим, запропонували там перезаключити договір на обслуговування. Тому я і звернувся в контору водоканалу. Мені запропонували підписати договір, але я вирішив спочатку його дома прочитати. В розділі "Споживач зобов'язаний" я знайшов пункт 13 якого раніше не було. Там було написано, що я зобов'язаний здійснювати метрологічні повірки лічильника води. Для мене це питання не є новим. Воно вже декілька років обговорюється в суспільстві. Це питання  регламентоване чинним законодавством. Вся країна ним керується. Та тільки для Зачепилівського водоканалу, місцевих поліцаїв і суду - це не є законом.

Щоб читачі мене вірно зрозуміли я в Інтернеті знаходжу Закон України "Про метрологію та метрологічну діяльність". Читаю:

    Стаття 17. Повірка засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації

4. Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну енергію і газ), що є власністю фізичних осіб, спільною власністю співвласників багатоквартирного будинку, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро- і газопостачання. Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за спожиті теплову енергію і воду) покладається на суб’єктів господарювання, що здійснюють обслуговування відповідних засобів вимірювальної техніки.

Все це є і дурню зрозумілим, що водоканал виконує роботу, а абоненти повинні оплатити за цю роботу. Та ви думаєте, що я зміг це довести в  судовому засіданні і Зачепилівському суді. Ви думаєте, що суддя  Яценко вже такий безтолковий? Ні, ви помиляєтесь. Там де ділять землю, він все чудово розуміє, а от з водою у нього не все склеїлось. Таке вже сьогоднішнє наше життя. Щоб вирішити, розглянути дане питання знадобилося чимало часу. Моя позовна заява написана і здана 16.03.2018 р., а судове рішення винесено тільки 12.06.2018 р. Ось так працюють майже 20 правників Зачепилівського суду на протязі майже трьох місяців під керівництвом пана Бойка і пишуть від імені України таке гімно, що мені соромно про це говорити. Суд відмовив мені в моїх позовних вимогах. Тому прийшлося звертатися до апеляційного суду. Надія є, але вона не така вже й велика. Якщо справа попаде до cудді Гришина, або до такого як він, то про справедливий суд треба забути. Таку вже злодійську країну ми побудували і продовжуємо будувати. Саме в цій країні більшість пенсіонерів отримують по 1,5 тисячі грн, а  судді    по 25-30 тисяч. Так із під них ще й вивозитимуть відходи задарма, адже вони у нас ще й почесні. Та, нажаль, не задарма бо ми з вами давно за це розрахувались.

Керуючись логікою судді    Яценка давайте уявимо тільки що буде коли кожний із нас матиме право з викруткою лізти до всіх наших лічильників. За словами пана Бойка - буде хаос. Все вірно, але навіщо нам такий суд, коли в ньому не панує правосуддя?

Шановні читачі. Я вирішив вас не втомлювати текстами процесуальних документів. Я сподіваюся, що ви мені повірите і так. Адже в мене ніколи не було такої цілі щоб вас обманювати. Мені це не потрібно.

 

Редактор - Віктор Марголін, 13.06.2018 р., 13.06.2018 р.

 

Тема: Тільки таким чином судійське гімно буде відкачане безкоштовно.

Ось Вам і ягідки від Верхогляда

Совість | 19.07.2018

Не зрозуміє, тепер тільки для де яких дурнів вельми шановний верхогляд (з великої букви вже не писатиму це прізвисько ніколи), того, що - ДЕРЕВА САДЖАЮТЬСЯ НА РАДІСТЬ ЛЮДЯМ А НЕ "ДЛЯ ЛЮДЕЙ"!!!
ЗРОЗУМІЙТЕ ЛЮДИ - ВОВА РОБИТЬ ЗВР - ЗАЧЕПИЛІВСЬКА ВЕРХОГЛЯДНОПІДЛАБУЗНИЦЬКА РЕСПУБЛІКА.
Люди дивіться очима гордо а не по рабськи!

маргоше

Зачепилянин | 30.06.2018

Ти лох .

тарифи

повтор чик | 16.06.2018

• Забудькуватому Марголіну | 08.01.2018
• Ти Подколзіній отдавав лист , щоб вона твоє питання вирішила? Мабуть по тарифах? та їй отдати - все равно що твоєю писанию жопу підтерти. Ще й ЗаХеровні хвате. НУ ну дождався отвєта?

Тарифы

Сват | 15.06.2018

Пан Марголин ! А почему Вы своим читателям не говорите как из за вас подняли тарифы по воде?

Re: Тарифы

свату | 16.06.2018

Придурок!!! Відриваєшся на Марголіна за воду? Из- за таких як ти і піднімаються тарифи. Бо та правляча банда во главе з Кривенком ніяк не нажруться!!! та ще ж треба пристроїти на непильну роботу всіх своїх сраколизів і родичів властьімущиїх. Та й себе , любимих , не обділить. Це основне... А звалити все на цапа - відбувайла.

Re: Re: Тарифы

Редактор | 16.06.2018

І ти думаєш що всі читачі дурні і не розуміють хто їх грабує. Ти дуже помиляєшся. Тому твій коментар без твого прізвища і він нічого не вартий бо ти є ніхто. Ти хоч це розумієш? Редактор.

Re: Re: Re: Тарифы

марголину | 17.06.2018

коли ти пенсіонер -т о можна геройствувать . А у мене жінка і 2 діток. Десь же гроші треба зароблять.

так

так | 14.06.2018

Марголін справжній журналіст! Зі святом днем журналістів

Re: так

Редактор | 14.06.2018

Дякую!!!

а ви чекали іншого

манул | 13.06.2018

доки в киеві злочинці при владі ми і платитемемо за все астрономічні ціни.а пану неумовичу я вкотре вже нагадую про те . що він також винен в тому що майдануті злодії прийшли до влади.

1 | 2 >>

додати новий внесок