То що ж ми за люди такі?

09.04.2016 22:57

То що ж ми за люди такі?

Шановні читачі. Дане питання, я вже про це писав, поставив перед нами Володимир Яворівський. Питання цікаве. Я постараюсь вам довести що це дійсно так. Сьогодні вранці я ішов до храму Божого і побачив ось таку картину.

 

 

 

Душа і серце болять після побаченого. Як можна не цінити таку красоту селища, якою ми називаємо наш парк? Три роки  тому до мене приїздили друзі із Сахновщини і я їм показав наш парк. Вони були вражені  цією красою, фотографувалися на згадку.

Я повинен сказати, що ця краса нам не є дар Божий. Щоб створити цю красу, яку ми не завжди  оцінюємо як треба, багато наших земляків з ранку до вечора хто із граблями, хто із лопатою, хто із сапою, працюють. Особисто мене  вражає  саме виявлення неповаги до людської праці. Так жити не можна. Адже ми заявили на увесь світ про своє бажання рухатися до Європи. То чи потрібні ми такі в Європі. Давайте замислимося. Та не привезли це сміття нам мешканці Красноградського району. Все це ми бачимо поряд з районним судом, районною міліцією і церквою. Ну, то щось повинне бути святе в наших душах. Мабуть я не помилюсь, коли скажу що це справа молодих людей, а можливо навіть учнів школи. То ж давайте на цю проблему подивимося якось ширше, можливо з вихованням у нас не все гаразд. Але такими ми не повинні бути. Я в цьому переконаний. Якщо нам подобається жити в такому мусорнику, то навіщо нам влада. Ці питання пов'язані між собою. Якщо ми будемо закривати очі на ці і деякі інші  негаразди в нашому житті, то яка користь від численних нарад і сесій, які навчилися у нас проводити майже через день. У нашій країні депутатів і генералів хоч греблю гати. А яка людям від цього користь?

Тобто, питань більше ніж відповідей на них. Сьогодні мова іде про створення громад. Я поки ще такої не бачу, бо вона не потрібна ні Гляню, ні Кривенку. То куди нас ведуть ці поводирі? Це також питання із питань. Хто із вас пам'ятає що таке громадське слухання, яке так із кримінальною впертістю ігнорує пан Кривенко. Яка неповага до виборців, страх подумати.

На сьогодні досить. Прошу сприймати все це як домашнє завдання.

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.04.2016 р.

Тема: То що ж ми за люди такі?

доктор

доктор | 29.04.2016

Дыбильни наркоманы ваши диты

Прикра аналогія

Щит | 14.04.2016

Так! Сміття від перебування молоді в вечірній час. Біля суду сміття під лавою - як добре, що з ним можно впоратися шляхом якісного прибирання.
Та, не те сміття, що можно сфотографувати.
Насправді дуже багатосправжнього сміття в самому будинку суду, в будівлі, що стоїть поруч - міліція (поліцейським відділком цей стид не можно поки називати), сміття це Глянівське ШОБЛО в райраді і їм зрозуміло, що вони туди потрапили в останнє а значить головним їх завданням є лише хапать землю з усієї рильносвинячої сили.
Сміття, добродію В.Н., це все те гидке, підле, чванливе, знахабніле. свавільницьке,зневажлеве, пихате, самодурстенне, брехливе, хамливе, наглюче, безкультурне, безталанне та прикрите зверху тряпочкою боязливості і підлабузництва... словом - "ЧОРНЕ", чого вони навчилися в колгоспах та на посадах, ЩО ДОЗВОЛЯЛА КОМУНЯЦЬКА ВЛАДА, а згодом незалежна вседозволеність і безвластіє.
Сміття в головах таки керівних піжонів-хапуг, прості люди які хочуть жити ....просто жити не в вимушених злиднях, мітлою та грабаркою не виметеш.
Тож фотографуйте В.Н. істинне сміття, і не путайте в подальшому сміття з замусоренністю прилеглих територій та громадських місць.

Re: Прикра аналогія

чекав іншого,дурню | 16.04.2016

невже ж ти надіявся на інше.При комуняках кодло гляня-головні коммуняки,при регіонах-головні регіонали,при майдаунах-головні майдауни,прийдуть наприклад мусульмани із ігіла,то кодла зробить обрізання і крастиме під крик Аллах Акбар.Не Леніних треба валити,а кодлу,а декомунізація для таких дурнів як ти.

И мы Химко , люди

Ленинопад | 14.04.2016

На Харьковщине продолжается декоммунизация. За неделю "упали" 3 Ильича и один Дзержинский.

Один памятник Ленину снесли сегодня ночью в городе Змиеве. Да так, что остался только постамент. Туловище каменного вождя разбилось пополам.

Без коммунистического идола осталось и село Савинцы в Харьковской области в ночь на 13 апреля. Ленин разбился в дребезги.

Город Барвенково также остался без Ленина. Памятник демонтировали с помощью подъемного крана.

13 апреля возле завода «ФЭД» демонтировали бюст Феликса Дзержинского.

Re: И мы Химко , люди

не українець | 17.04.2016

дивні ви люди,українці,вам плюють в морду,а ви утираетесь та кажете-божа роса.До тупих не доходе,що вмісті з памьятниками падають і ваші доходи,а ціни ростуть

Ленинопад

надя крупська | 11.04.2016

А куда Иллича дели? Андрюха постарался???

Re: Ленинопад

коммунист | 12.04.2016

И жить стаало лучше , и жить стало веселей!

твои проблемы

мусор | 11.04.2016

Марголин,а в храм ходишь какие грехи замаливать?Сам всю жизнь только гадишь,себя не видно?

а Ви чого чекали?

зачепилянин | 10.04.2016

дивно чути від Вас цей "плач Ярославни".Мета влади і едина умова утримання влади нинішньою майданутою сворою це оскотинення народу.Саме з ціею метою валять памьятники.опльовують могили наших дідів,називаючи це декомунізаціею.У влади не мае іншого виходу.Не оскотинений громадянин не стане просто так платити ворюга типу сеньок та петьок,і не стане пушечним мясом в війні проти власного народу.А мусор в парку просто побічна дія владного оскотиненя

додати новий внесок