То ж чи потрібно проходити медичну комісію відповідальним працівникам Зачепилівської райпрокуратури.

17.09.2014 15:10

То ж чи потрібно проходити медичну комісію відповідальним працівникам Зачепилівської райпрокуратури.

 

 

Я переконаний в тому, що так. І саме це я поставив за мету розповісти читачам "Зачепилівської правди". Дане питання не є для мене складним, так як свої висновки я подаю на підставі рішення суду. Тільки незрячий не зможе це побачити. Я говорив про це навіть в судовому засіданні. Безвідповідальні листи на мою адресу я просив прокурора Твердохліба більше не направляти. Але той не дослухався до моєї поради, то тепер нехай "ковтає" на повну катушку. Ці подонки п'ють з діда кров уже тринадцять років і кінця цьому, нажаль, я не бачу. Одного розумаку-крадія із Зачепилівки прибирають, а іншого, "полудебільного" присилають в район для подальших експериментів над Богом обіженими людьми. Схоже на те, що випробовується народ на терпіння. А тоді розгадують загадки чому люди виходять на майдани. А до них уже пора приміряти румунський варіант. Інакше вони нічого і не зрозуміють. При цьому я не закликаю до насильства, а лише  бажаю всім нам дійсної соціальної справелдивості. Хто цього не розуміє, то я би сказав так - побійтеся Бога, адже зараз сотні і тисячі кращих синів українського народу віддають свої молоді життя заради щасливого майбутнього всіх нас.

Та повернемося до нашої основної теми.  Хто не брезгує брати до рук нашу районну газету "Горизонти Зачепилівки", я запрошую прочитати в суботній газеті на останній сторінці матеріал, який розповідає про майбутні захмарні тарифи на послуги Зачепилівського водоканалу. За цю публікацію несе моральну відповідальність керівництво водоканалу. А яка мораль у пана Галія я лишній раз пояснювати не бажаю. Цю невигадану історію я розцінюю наступним чином. Більшість громадян, які будуть читати цю газету, зроблять наступний висновок: якби Марголін В.Н. не колотився, то ми би платили по 20 грн., а тепер будемо платити по 40 грн.  Приблизно так. До цього слід добавити і я в цьому мав нагоду переконатися, що ні селищному голові, ні голові РДА наші турботи, як кажуть, до лампочки. У них пристойна платня і це для них головне. Вибрали, то те і їжте, люди добрі. Вслід хоч тупицею.

Останні дві моїх зустрічей із селищним головою паном Кривенком закінчуються обіцянками - ми будемо розбиратися. Але було би наївно в це повірити. Час іде не на користь споживачів послуг водоканалу. Водоканал викручує з бюджету селища все що тільки може, а от розповісти людям що зроблено паном Галієм для зменшення собівартості води - немає кому. Поряд з цим я абсолютно переконаний, що зроблені нові розрахунки виконані не зовсім добросовісно і в  цьому серйозно, справедливо та кваліфіковано розібратися також немає кому, та і бажаючих небагато. Цим можуть скористатися недобросовісні люди, та і війна в країні тільки допомагає злодіям вирішувати їх нечистоплотні задуми. Тому не час нам усім мовчати. І те що там хтось комусь доводиться кумом - це повинно тільки підвищувати нашу пильність.

Враховуючи ці обставини я 08.09.2014 р. на особистому прийомі у прокурора району подав офіційну заяву, як повідомлення про скоєний злочин  працівниками Зачепилівському водоканалі, і який виражається в недобросовісній підготовці  нових розрахунків стосовно собівартості їх послуг. В заяві я просив моє повідомлення занести до Єдиного Державного реєстру досудових розслідувань та провести відповідне розслідування.

Через неділю я знову пішов до прокурора району в прийомний день - 15.09.2014 р. Та виявилося, що прокурор в Харкові. А можливо ще не доїхав на роботу. Важко сказати, але в прийомний день треба йому бути на роботі. Так розумію я. Та важливіше інше. Виявилося що відповідь мені уже послана поштою, яку я не встиг отримати. Мені зробили ксерокопію і я став читати.

Боже ж мій милий. Що там написано. За які гріхи? Прокурор прокуратури Явніков таке понаписував що якби я його назвав конченим придурком, то все це для вас було би не повністю зрозумілим. Та прокурор Твердохліб підписав цю галіматню, яку я так поки і не отримав по пошті. Та і чекати не варто. Там іде мова про події, які жодним чином не мають ніякого відношення до суті моєї заяви. Ці йолопи з вищою юридичною освітою чи розуміють це? Сказати важко. Мені залишилось тільки готувати скаргу до суду стосовно того, що мені навіть відмовлено в занесенні  заяви про злочин до ЄДРДР. Чекати довелось не довго. 17.09.2014 року о 9 год.  ранку мав відбутися судовий розгляд моєї скарги. І знову, як завжди, в суді виглядають чи прийде прокурор в суд. Більше 20 хв. чекали поки їх величність пан Явніков начухається, чи може там на палці мірялись кому  черга іти до суду. Я не знаю. Та нарешті діждалися. Про всі подробиці судового розбирання я розповідати не стану, так як я висловив недовіру судді Огієнко. Це є окрема тема. Однак він прийняв ухвалу в цілому справедливу і при цьому великих претензій до нього у мене немає. Та я відчуваю як тяжко було йому, можливо вперше в житті, виносити справедливу, чесну та відповідальну ухвалу. Може ж таки чоловік научиться дорожити інтересами українського народу.

Вибачте, читачі. Без документа обійтися неможливо.

 

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17.09.2014 року слідчий суддя Зачепилівського районного суду Харківської області Огієнко Д.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в сел. Зачепилівка за участю: 

                                        прокурора                    - Явнікова Р.Ю.,

заявника               - Марголіна В.Н.,

секретар судового засідання - Ніколенко Л.О.,

скаргу Марголіна Віктора Наумовича стосовно невнесення прокурором району відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР,

ВСТАНОВИВ:

15.09.2014р. до суду надійшла скарга Марголіна Віктора Наумовича в якій заявник просить зобов'язати прокурора району його заяву про скоєний злочин від 08.09.2014р. внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В своїй скарзі Марголін В.Н. просить зобов'язати правоохоронні органи внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань його повідомлення про злочинну участь голови Зачепилівського водоканалу в справі визначення нових тарифів за послуги населенню та зобов'язати працівників прокуратури району провести всі необхідні перевірки його питань, які визначені і торкаються законності роботи працівників Зачепилівського водоканалу.

В судовому зсіданні Марголін В.Н. свою скаргу підтримав та просив її задовольнити.

Прокурор прокуратури Явніков Р.Ю. проти задоволення скарги заперечував.

Виключний перелік рішень, які можуть бути оскаржені на досудовому провадженні визначено ч.І ст. 303 КПК України. Зокрема, відповідно до п.1 ч.І ст. 303 КПК України на досудовому провадженні може бути оскаржено бездіяльність прокурора (слідчого), що полягає у невнесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.

Отже, слідчий суддя в межах своїх повноважень може вирішити питання про бездіяльність прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР. Але, в частині зобов'язання працівників прокуратури провести перевірку законності дій тієї чи іншої особи, слідчий суддя не має таких повноважень. Тому, це питання слід вирішувати в порядку, встановленому законом України «Про звернення громадян».

Дослідивши матеріали скарги:

Скаргу Марголіна В.Н. від 15.09.2014р. (а.с.1);

Заяву Марголіна В.Н. від 08.09.2014р. (а.с. 2,3);

Лист прокурора району від 11.09.2014р. №104/03 (а.с.4).

Та заслухавши думку учасників процесу, слідчий суддя вважає скаргу Марголіна В.Н. такою, що підлягає частковому задоволенню.

Як вбачається зі скарги Марголіна В.Н. та його пояснень він звернувся до прокурора Зачепилівського району із заявою про кримінальне правопорушення, передбачене ст.ст. 364, 366 КК України після ознайомлення з матеріалами адміністративної справи у Зачепилівському районному суді Харківської області за його позовом до КП «Зачепилівське ВКП». Ці матеріали надійшли до суду приблизно у серпні місяці на виконання ухвали суду, яку постановлено приблизно в цей же період. Марголін В.Н. вважає, що відомості, які зазначені в цих матеріалах є завідомо неправдивими та ведуть до подальшого встановлення невиправдано завищених тарифів на водопостачання та водовідведення. При цьому, його заява не стосується питань, що були предметом розгляду у кримінальних провадженнях №12012220290000008 та №42014220290000004.

Отже, підстав для невнесення до ЄРДР відомостей, повідомлених Марголіним В.Н. у своїй заяві від 08.09.2014р. слідчий суддя не знаходить. Тому, бездіяльність прокурора по невнесенню цих відомостей до ЄРДР слід вважати протиправною. При цьому слідчий суддя вважає за необхідне уточнити попередню кваліфікацію діянь, про які йдеться у заяві Марголіна В.Н. від 08.09.2014р.

 

В іншій частині у задоволенні скарги Магроліну В.Н. слід відмовити.

Окрім того, з метою подальшого недопущення можливого зловживання Марголіним В.Н. своїми процесуальними правами, слідчий суддя вважає за необхідне попередити Марголіна В.Н. про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, передбачену ч.І ст. 383 КК України.

На підставі викладеного та керуючись ст. 214, п.1ч.1, ч.2 ст. 303, ст. ст. 307, 309 КПК України, слідчий суддя -

 

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу Марголіна Віктора Наумовича задовольнити частково.

Зобов'язати прокурора Зачепилівського району Харківської області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення службовими особами КП «Зачепилівське ВКП» діянь, що містять ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України згідно до заяви Марголіна В.Н. від 08.09.2014р.

В іншій частині у задоволенні скарги відмовити.

Копію ухвали направити Марголіну В.Н. та прокурору Зачепилівського району  Харківської області.

 

 

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя                                  Огієнко Д.В.

 

Що до цього можна добавити? Ми владі не потрібні. Тьотя Лєна говорила, що її ціна води не хвилює. Їй важливо щоб вода просто була в крані. І дай Бог їй здоров'я на многії літа. А за наші права нам треба воювати разом і злагоджено. Якщо ні, то і по 50 грн за куб будемо платити. Не заплатиш - відріжуть. Будемо з відрами до річки ходити, але і там скоро води не стане, якщо Кобильська другу чергу очищення Берестової не проведе. За щось же жінці жити треба. Що тоді робити?

Думайте друзі.

 

Редактор - Віктор Марголін, 17.09.2014 р.

Тема: То ж чи потрібно проходити медичну комісію відповідальним працівникам Зачепилівської райпрокуратури.

Добрі новини

ВІТАЄМО!!! | 27.09.2014

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
26 вересня 2014 року Харків №711-к
Про звільнення О. ПОДКОЛЗІНОЇ
Відповідно до статей 6, 8, 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

оголошується Розпорядження Президента України від 20 вересня 2014 року Хе 1035/2014-рп про звільнення ПОДКОЛЗІНОЇ Олени Вікторівни з посади голови Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області.

Вважати ПОДКОЛЗІНУ Олену Вікторівну такою, що звільнена з посади голови Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області 26 вересня 2014 року у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

коментар

марголину | 20.09.2014

Віктор Наумович,коментарі в Вашій газеті перетворюють людей на,вибачте,але іншого слова не підберу,шавок.Давно не заходив на сторінки Вашої газети,а тепер думаю,що мабуть і не варто.Знайшлась одна людина яка запропонувала Вашим читачам обговорювати питання теми,але вона,мабуть,як і Ви один в полі не воїн.Наша Зачепилівка завжди була и буде найгарнішою та найкращою,але насправді не вистачає добрих посмішок,добрих вчинків та доброго і порядного відношення один до одного.В коментарях лише злість та жовч.Чи то від нескладеного життя,чи від заздрості,чи від люті,що одні вміють жити з посмішкою долаючи всі перешкоди.Можливо коли Ваші читачі будуть звертати увагу на тему статті,тоді всі ті питання стануть не Вашими особистими,а всіх жителів селища.Вибачте за помилки,якщо Ви,як грамотна людина їх виявите.

совесть

то чи ж потрибно | 20.09.2014

Все премии и доплаты поссовета должны покрывать расходы водоканала а не повышать цену за воду.А сумы там уходят большие.Депутаты совета как вы могли утвердить повышение и выплату премии Кривенку?Недоумки.

Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

Марголін | 19.09.2014

В Зачепилівському районі Харківської області немало є людей присвоєння яким почесного звання ні в кого не викликає здивувань та заперечень. Та з головою суду ситуація зовсім протилежна і тому людей це питання турбує. І турбує не сама посада, а та людина, яка її займає. В своїх численних скаргах я писав про наступне:
«Прийняття додаткового судового рішення вже після закінчення розгляду справи в суді через 9 днів в мене не викликає довіри до праці самих працівників Зачепилівського суду. Вони здатні на любу фальсифікацію подій, фактів і документів. Мені достовірно відомо коли здана в канцелярію суду апеляційна скарга від 25.05.2010 р. і яка до цього часу не відправлена на розгляд до апеляційного суду за вказівкою голови суду Бойка Г.В. За його ж вказівкою достроково була спалена моя карна справа з метою недопущення її перегляду. Цей голова суду дійшов до того, що 28.02.2003 р. розглядав мою карну справу без моєї участі, хоча я проживаю від суду на відстані 50 метрів. В Зачепилівському суді практично неможливо заявити відвід судді з причини його шарлатанських дій. Про прийняті неправосудні рішення в Зачепилівському суді ходять «анекдоти». Суд давно втратив довіру і своє лице. Та, нажаль, людям більше немає куди піти. Голова суду кришує справи по наркоті, по землі і ін. Він дозволяє собі їздити на краденому джипі, невідомо з яких підстав став почесним громадянином району, купив дружині та невістці дипломи про вищу освіту в Харкові і пристроїв їх незаконно на роботу до Зачепилівської РДА. Він є убивцею, так як в 1999 р. будучи п’яним за кермом свого автомобіля убив молодого хлопця в селі Руновщина Зачепилівського району, а сам утік з місця ДТП. Голова суду Бойко Г.В. не розминувся з можливістю накрасти будівельних матеріалів під час розбирання недобудованої будівлі школи в селищі Зачепилівка і побудував собі двоповерхову «хатинку» в селищі Зелений Гай під Харковом. Тепер цей пройдисвіт «замахнувся» ще і на мою пенсію. Я запитав Бойка : «Коли ти наїсися?» А він сміється. У ньому якимось чином поєднались гірші якості наперсточника, шарлатана і шакала. Аналогічних прикладів можна приводити багато. Ось такий суд в Зачепилівці. Ви повинні знати хто є судді в Зачепилівці. В подібних людей немає нічого святого. Такі судді – це нещастя для всього району». Я особисто одинадцять років чекаю на справедливий та законний розгляд моєї карної справи в суді. Хіба це не кощунство над правом?
Слід зауважити, що більшість із приведених мною прикладів «праведного» життя цього голови суду перевірялись численними комісіями. Та , нажаль, порушень в цьому ніхто не бачить. Складається враження, що чоловік просто відкупляється. І так весь час.

а Кобильські ніяк не наїдяться

агроном | 19.09.2014

Може хтось підтвердить, чи це правда. Кажуть Кобильський в Руновщині на площі 50 га де був сад посіяв сонях і приїхав молотити його, а сонях арештували в дохід держави.Він же сам не додумається гроші віддати на АТО.

Re: а Кобильські ніяк не наїдяться

суддя | 19.09.2014

Та ті ж соняхи були Бойка

Re: Re: а Бойку все мало...

землемір | 19.09.2014

А Грицько все не наїсться ... По всьому району землі валом у людей наоднімав. В одному Орчику більше 200 га лівих... А в Мажарово що гнида творить.Ну як каже Глянь - скоро йому хвате 1 х 2.

Re: Re: Re: а Бойку все мало...

чорнух | 27.09.2014

А на Чернецькому?

народ поселка

то ж чи потрибно | 19.09.2014

Зачем нам подпищикам печатать в газете таблицы бюджета?Нам они не нужны на всю газету.Вот опубликовано решение поселкового совета что работникам утвердили премию.Какая премия?Везде людей гонят за свой счет чтобы экономить а Кривенко утвердил в августе премию себе.Как так можно.

Re: народ поселка

АТО | 19.09.2014

Пусть лучше напечатает Юрик как он нашим солдатам в АТО помагает. Сколько купил бронежелетов, касок ??? Эта наша новая - старая власть только себе любимым. Глянь и Бойко в раде умнее. Те не печатают - сколько премии себе выписали , Просто ГРЕБУТ...

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок