То ж чи станемо ми господарями свого життя.

07.09.2017 15:29

То ж чи  станемо ми господарями свого життя.

Шановні читачі. Правда,  питання  цікаве і не просте. Відразу і відповісти однозначно навряд чи багато людей знайдеться. Якщо говорити стандартними фразами, то я готовий стверджувати - так, станемо. Тільки коли, Бог його знає. Коли аналізувати історичні процеси, які відбувалися на нашій планеті, то всім є відомим той факт, що  народи Африки таки відвоювали свою незалежність. Все це є не такою простою справою, багато крові пролито. Але ж результат вражає. Хто із кого повинен брати приклад - це також питання. Хто вивчав історію то знає, що скільки років нашій Україні, то стільки ж і років боротьбі українського народу за свою незалежність, свободу, рівність серед інших народів. І, як нам добре відомо, навіть сьогодні знаходяться для нас "брати", які мають зацікавленість щоб ми не  займалися будівництвом  процвітаючої країни, а витрачали свої сили на боротьбу.

Хтось скаже, що цим я нічого нового не розповів. Та моя розповідь ще не закінчилась. Я хочу разом з читачами знайти бодай деякі помилки в нашому житті, які ми допустили і продовжуємо допускати і які досить є впливовими стосовно змісту нашого повсякденного життя. Те, що відбувається у  вищих владних кабінетах, поза всяким сумнівом має надзвичайно велике значення. Дещо нам є відомим, а багато чого ми просто не знаємо. Знаємо тільки те, що масово крадуть, красиво обіцяють і інколи, як собаці кістку, дають погризти рідному народу. Межа жадібності ніким не визначена, а тому в найбіднішій країні Європи керують найбагатші олігархи. Цей процес є малокерованим у нашому суспільстві, ніхто у нас практично ні за що не відповідає, нас діюча влада  гонить, як безприв'язних телят, нікому не пояснюючи де знаходиться наш фініш. А в мутній воді риба ще ловиться і спритні люди  не зівають.

Якщо я почну аналіз справ київських, то мого життя не вистачить для написання бодай вступу такої розповіді. А от що робиться у нас на очах, в Зачепилівці, серед білого дня для нас буде дещо зрозумілішим. На ці, деякі питання, я і хочу звернути вашу увагу. Якщо Звернення Президента в цілому схвалюється, то я маю цілий ряд запитань на які однозначно відповісти майже неможливо. Таку позицію мають багато свідомих мешканців України. Мова піде про стан виконання Законів в самих судах, про сам доступ до правосуддя рядових  людей, про узурпацію влади непорядними суддями. Цей перелік можна ще довго продовжувати. Я з судами маю справу з 2001 року і за цей час надивився на судові "фокуси" Бойка, Огієнка і інших судових шахраїв від Зачепилівки до самої столиці. Перемогу в суді рядової людини слід  розглядати як випадковість. В нашій державі дійшло до того, що в суді вирішується питання чи варто робити перерахунок пенсії і як його робити. Таку дурницю навряд чи можна знайти в цілому світі. При цьому маємо приклади коли все залежить не від Закону, а від добросовісності судді. Тобто ви ідете до суду, заплатите шалені гроші, а суддя Огієнко  відверто насміхаючись над вами посміється і відмовить вам у всіх ваших вимогах. Голова ж суду тільки промовить:" А що я йому зроблю?" Ці паразіти отримують по 20-30 тис грн на місяць і експериментують на людях не гірше ніж на щурах. Якщо Верховна Рада прийме Закон і дозволить людям мати вогнепальну зброю, то я все зроблю щоб мати таку зброю. Перший і останній мій візит  в цьому житті зі зброєю буде до Зачепилівського суду. Сподіваюся, що суддя із Харкова в Зачепилівку більше ніколи не приїде і це всі мешканці будуть відмічати як День звільнення і незалежність нашого краю від подібних шакалів. Нажаль пан Порошенко, як я вважаю, " купив" усі суди і думає що люди нічого в цьому не розуміють. Я ж роблю висновок про те, що наші злочинні суди роблять не меншу шкоду для громадян країни, ніж військова агресія Росії. А хіба робота прокурорів і слідчих поліції не залежить від рівня роботи суддів? Все це в нашій країні називається суцільним злочином і корупцією. А хіба це є таємницею для Президента. Вся країна бачить як 70 депутатів обговорюють  проект Закону про суд і судоустрій. Я в березні ц. р. написав листа Президенту про стан правосуддя в районі і до цього часу Вища рада правосуддя не надала відповіді. То це є європейська країна, чи Гондурас? Описати ж порушення судочинства  в Зачепилівському суді практично неможливо. Я можу тільки уявити яке б  це було свято визволення коли б  сам чорт злизав з посади голови суду Бойка Г.В. Я про це пишу відверто так як його порушення змушений терпіти на протязі 16 років. Та навіть якби він був порядним батьком, то можливо і син би його чомусь розумному навчився би. А так...

Подумайте, люди добрі. Останнє рішення суду по Коноплі А.Л. Бойко спочатку провів в парку, а потім прокрутив цю аферу в залі суду, не оголосивши навіть свого рішення. Потім прислав мені його поштою. Ну, хіба це не скотиняка? Але ж йому все можна. Саме такі як він і є головним тормозом в демократичному розвитку країни. У нього, очевидно, вже є мішки з грошима і двоповерхова "дачка" під Харковом. Тікати є куди, прикладом служить Бєжанов, Кобильська , Дорошенко, Павлов і т. д. Яких вам сепаратистів ще потрібно?

Щоб моя стаття була в ваших очах більш  правдивою я вирішив подати мою останню  заяву до прокуратури Харківської області. Читаємо, будь-ласка.

До прокуратури  Харківської області

 

                                                                 Заявник: Марголін Віктор Наумович –

проживаючий в смт. Зачепилівка

Харківської області, вул. Українська 8, кв. 9,

інд. 64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети

«Зачепилівська правда»

С К А Р Г А

Десять років я намагаюся іти правовим шляхом та довести факт установлення нереальних тарифів на послуги Зачепилівського водоканалу, які я маючи вищу економічну освіту не можу назвати економічно обгрунтованими. В жодному районі Харківської області абоненти не платять 52,49 грн за куб води. Це є факт обдурювання мешканців Зачепилівки і  крадіжка з бюджету України через оформлені субсидії. Підприємства платять по 115 грн за куб води.

Тепер про останні події.  19.06.2017 р. я звернувся з заявою до Прем'єр-міністра країни Гройсмана В.Б. та розповів про той безлад який панує в Зачепилівці стосовно установлення тарифів водоканалу. Як відповідь мені прийшла відповідь з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2017 р.  В ній чітко вказано, що вся відповідальність за державний контроль з цих питань лежить на місцевій державній адміністрації. Я також отримав листа з Харківської ОДА від 21.07.23017 р. про направлення мого звернення для розгляду і надання мені відповіді до Зачепилівської РДА. Після цього голова РДА Конопля А.Л. відправляє моє звернення до селищного голови Зачепилівки Кривенка Ю.В., той підготував відповідь. Її скопірували в РДА і направили мені як кінечну відповідь. У них навіть не вистачило розуму творчо підійти до даного питання. І вийшло так, що на кого я скаржуся до того і прийшла моя скарга. Саме так поступати не дозволяє чинне законодавство. Тим більше що така відповідь не дає відповіді на жодне з поставлених питань.

В результаті я змушений писати 07.08.2017 р. повідомлення про скоєний злочин головою Зачепилівської РДА Коноплею А.Л., який укриваючи злочин допустив зраду інтересів держави і громадян Зачепилівки. Ці порушення мають ознаки злочину передбаченого ст.367 і 364 КК України. Та ваші працівники поступили аналогічно і моє повідомлення про скоєний злочин до ЄРДР не був внесений. Моє звернення до суду також не привело до правового успіху. Вся ця Зачепилівська банда держиться купи і як все відбувалося в суді розповідає остання стаття "Зачепилівської правди". За рішенням суду прокурор мав би занести моє повідомлення до ЄРДР, відкрити карне провадження, а саму справу передати на розгляд до обласної прокуратури. Мої перші докази на 17 аркушах мали б допомогти прокурору області виявити  порушників Закону. Але так не сталося. Тому я вимушений звертатися до вас щоб Первомайський прокурор не видавав злочинних наказів.

Звертаючись до вас я прошу відкрити кримінальне провадження щодо злочинної діяльності голови Зачепилівської РДА Коноплі А.Л., селищного голови Кривенка Ю.В. та керівника водоканалу Галія Г.І. та провести саме прокурорську перевірку наведених мною фактів. Голова суду Зачепилівки - це убивця, який давно втратив довіру мешканців району, досиджує до пенсії і давно мав би сидіти за гратами через численні порушення Законів. Його кривосуддя народу України не потрібне.

Користуючись нагодою я дозволю собі розповісти про ще один злочин зачепилівського правосуддя з участю прокурора Балюка. Мене в суд запросили 18.08.2017 р. на 14-00 год. Я просидів пів години а суд не розпочинав свою роботу. Я запитав секретаря про причину такого стану. Вона повідомила, що чекаємо на прихід прокурора. Та коли я виглянув у вікно то побачив в парку голову суду Бойка, прокурора Балюка і голову РДА Коноплю. Вся ця шайка, очевидно, обговорювала зміст майбутньої постанови суду. Потім голова суду і прокурор зайшли до зали суду і провели чисто формальний розгляд моєї скарги стосовно невнесення заяви до ЄРДР. При бажанні ви можете послухати запис промови прокурора в суді. Така відверта профанація роботи самого суду - це чистий договорняк за участі прокурора. Це є злочин перед державою і її народом, це виконання злочинного наказу, без сумніву. Все це підлягає детальному розгляду як службовий злочин. Прокурору Балюку після цього не місто в роботі прокуратури України. Це є моїм глибоким переконанням.

Мешканці району і я також будемо вдячні вам за об'єктивність під час розгляду даної скарги. Я готовий надати і інші наявні докази по цій справі.

З повагою: Віктор Марголін, селище Зачепилівка,  06.09.2017 р.

Яка в мене повага до цих проходимців знають більшість моїх читачів і я повторюватись не буду. Ми знаємо, що ворон ворону ока не виклює. Одне є зрозумілим, що ми не маємо ні судів, ні прокурорів, а маємо лише мільярдні статті в бюджеті на їх утримання. Ситуація, як на мене, зміниться лише тоді, коли буде прийнятий Закон про кримінальну відповідальність судді за прийняте судове рішення і відповідальність таку що і руки трястимуться у Бойка коли в башку приходитимуть крамольні думки. А помилятися при цьому можна буде лише один раз. Чи, можливо, я не правий? А ваша думка яка?

Редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда" - Віктор Марголін.

07.09.2017 р.