То ж докажем що ми браття...

12.05.2014 15:39

То ж докажем що ми браття...

 

Тягар влади повинен сприйматися політиками як святиня. Усі люди, які володіють хоч найменшою часткою влади, повинні мати високе почуття відповідальності, усвідомлювати цю відповідальність перед тими, хто виявив їм таке високе довір'я.

Е. Берк

 

Шановні читачі. Це було не вчора. Мій старший син, будучи військовим, якось в розмові нагадав мені багатьом відомий вислів про те, що коли народ не бажає годувати свою армію, то буде годувати чужу. Так от те, що відбувається зараз в Україні, нехай і не повністю, але в чомусь відповідає тій думці. Рядові українці довіряли своїм кормчим і в результаті маємо те, що маємо. В країні проходив тотальний розвал армії, і не тільки. Ми, здебільшого, коли бачили пані Кобильську, аплодували як могли, а коли перед нами з'являвся пан Добкін  то ми були готові стоячи аплодувати одній його появі, ніби ми вишколені раби північної Кореї. Я навіть не уявляю що було би в Зачепилівці, коли  б до Абазівки доїжджав сам  Янукович зі своєю свитою. Тобто ніяка історія нас нічому не навчає. Чи я не правий? А всі хочемо жити краще.

Розмовляючи з вами, дорогі мої читачі, я дозволяю собі висловити свою особисту думку відносно тих подій     які відбувались раніше і які неминуче прийдуть до нас. При цьому я наголошую на тому, що практично кожен із вас може поступати так як і я. Як редактор газети повторяю: пишіть, приносьте, заходьте. Можливо, що ваша думка буде ще більш цікавою для наших земляків.

Сьогодні тільки лінивий не розмірковує на тему про майбутні Президентські вибори. Досить скоро наступить 25 травня і наша країна повинна отримати свого всенародно обраного Президента. Ми отримаємо абсолютно легітимну владу якій будемо довіряти як ми так і увесь світ. Про рівень відповідальності за 45 мільйонів громадян, я сподіваюся, говорити не варто.

Не варто забувати і про наступне. Дуже важливою справою для всього українського народу - це продемонструвати свою згуртованість навколо одного єдиного кандидата саме від демократичного сектору нашого політичного бомонду. Тут я дозволю собі висловити і таку думку. Невже і після отакого нечуваного пограбування нашої країни у нас знайдеться нормальна людина, яка би проголосувала за регіонала - Тігіпка чи Добкіна. На очах цих людей всі ми під керівництвом банди Януковича ставали по суті банкротами. То може вже досить нам вибирати  подібних кормчих. Мене вражає ота безвідповідальність деяких людей які за певні кошти взагалі дають згоду відстоювати в виборчих комісіях інтереси "Партії регіонів". Як може така  людина пояснити своїй родині свою участь у пособництві отій бандитській партії. Я пам'ятаю розповідь своїх батьків про поліцая часів Великої Вітчизняної війни - Тимоху  з Катеринівки Сахновщинського району. Він своє відсидів 25 років та куди йому було вертатися як не в рідне село. Та в селі люди добре пам'ятали його послуги в роки війни. Тому все останнє життя тому Тимосі прийшлося жити в стані постійного страху. То невже цього не розуміють в районному штабі отих проходимців регіоналів. Ну, та нехай уже Льоня та Олена чогось там "не доганяють". Та і Надя не далеко відкотилася. Та задумайтеся як вам далі в очі дивитися своїм односельцям. Кобильська дивиться на нас через стекло автомобіля невідомого походження. Я уявляю як у цієї молодиці скули ходять. Вона, очевидно, не здогадується що про неї говорять люди. Якби там була честь і совість, то давно би провалилася крізь землю. Особисто я не виключаю, що у слідчого з райпрокуратури ще з'являться питання до отих лісорубів, меліораторів і просто ворів у законі.

Та повернемося до майбутніх виборів. Ідеальним варіантом стосовно підсумків самих виборів є вибори Президента України в першому турі. З цим важко не погодитись. До цього слід додати що наша країна знаходиться практично в стані війни. В нас на полі бою кожен день віддають свої життя патріоти країни, які хотіли би бачити Україну самостійною, незалежною, економічно багатою, згуртованою навколо ідеї будівництва країни де поважатимуть права людини, її гідність. В такій країні всі будуть відчувати себе українцями незалежно від мови якою говорять. Адже екстремізм та сепаратизм це ті риси, які не властиві народу України, їх нам за бешені кошти нав'язують недоброзичливці із-за кордону. У нас вже відібрали Крим, а ми продовжуємо дискутувати на тему якою бути нашій рідній державі. Бачимо що за 23 роки уявної незалежності ми так і не дали відповіді на дане питання. Ось така і ціна всіх отих Президентів яких ми вибирали. Тут, вибачте, нам усім слід задуматися над тим, що без нашої конкретної участі нічого не відбувалося. Тому я часто згадую керівників таких країн як Чехія, Польща, Німеччина і по-доброму завидую їх мешканцям які знайшли і вибрали собі таких керівників, якими гордяться на всіх рівнях. Хіба не приємно це відчувати?

Я все це розповідаю з тою метою,  щоб ми всі задумалися і зрозуміли, що досить голосувати і за таких як Петро Симоненко. Світовий досвід свідчить, що це не наш шлях. Я звертаюся до людей старшого покоління і прошу вас не мішати, а допомогти нашим дітям і онукам збудувати країну для людей. Вони нам тільки подякують за це. Не варто себе обманювати. Давайте послухаємо своє серце, відчуємо подих наших душ. Адже приходить час передавати країну молодому поколінню. Давайте робити так, щоб нікому не було соромно за свої поступки.

Я, як редактор газети, відчуваю і розумію свою особисту відповідальність за сказане та написане. Я добре розумію, що далеко не всі читачі погодяться з моєю особистою думкою. В цьому і є головна проблема сьогодення. Історія України добре засвідчує численні факти боротьби за головну булаву. Ось це питання нам усім потрібно вирішити з користю для усієї країни, для усього українського народу. Це питання ніхто крім нас вирішувати не буде і дай нам Боже розуму на цьому надзвичайно відповідальному шляху не помилитися.

Боротьба за Президентську булаву загострюється з кожним днем. До нас доходить часто інформація яка направляється для знищення політичного опонента. Без цього не відбуваються жодні вибори і з цим ми вимушені погодитись. Та питання є в іншому. Ми з вами бачили як в США ще до закінчення виборів, до їх офіційного проголошення результатів один кандидат поздоровляє з перемогою іншого і з цього моменту вся країна гуртується навколо єдиного господаря держави. Ось так люди люблять свою країну і всі бажають їй успіху. Так хотілося, щоб і в нас така традиція стала нормою життя, щоб ми почували себе цивілізованими людьми. В цьому повинна бути суть послідуючих реформ в країні. Якщо ми цього не зробимо, то будемо чиєюсь колонією і хто нам все це пробачить?

Мій читач без сумніву здогадується і відчуває що я  ще не все сказав про що планував. Це дійсно так. В даному випадку я беру на себе моральну відповідальність і мушу пояснити чому на майбутніх виборах я прийняв рішення голосувати за Порошенка Петра Олексійовича, як кандидата на посаду Президента України. Так, це є мій вибір.

Я сподіваюся, що сьогодні ні для кого не є секретом те, що головною боротьбою за головну посаду в країні буде змагання між Порошенком Петром Олексійовичем і Тимошенко Юлією Володимирівною. Мені б дуже не хотілося, щоб це була боротьба, як кажуть, до крові. Така боротьба не може згуртувати всіх людей перед викликами недоброї долі. Як би хотілося щоб ці політики першої величини знайшли між собою порозуміння. Про це я чую по радіо заклики Юрія Луценко. З його думкою не можна не рахуватися. Досить нам сварок і суперечностей. Ми так ніколи не станемо переможцями. При усій моїй повазі до Юлії  Тимошенко я би порекомендував їй наступне. Не слід занадто "воювати" з Порошенком  П.О. адже ця боротьба може вилитися в боротьбу проти інтересів українського народу. Наша країна знаходиться в стані війни і ці проблеми варто перекласти на плечі чоловіків. А справ вистачить на всіх. Соціологічні дослідження говорять про досить вдалу пропагандистську діяльність створених штабів по підтримці саме Порошенка П.О.  Я хочу звернути увагу читачів на деякі позиції програми "Жити по-новому" кандидата:

1. Порошенко П.О. не вважає себе олігархом, бо ніколи не використовував займані посади заради особистого збагачення.

2. Порошенко П.О. дійсно заможний, але це не його недолік, а плюс.

3. Порошенко П.О. здатен сам профінансувати свою виборчу кампанію.

4. Порошенко П.О. прозорий як ніхто, багато років чесно декларує свої статки.

5.    Порошенко П.О. закликає усіх кандидатів провести виборчу кампанію без брудного піару, брутальних технологій та провокаторів. Виборці повинні бачити відкриту та чесну боротьбу ідей, а не особистостей.

6.    Президентська кампанія Порошенка П.О. має бути профінансована виключно з виборчого фонду кандидата.

7.    Сьогодні суспільство хоче знати як подолати економічну і соціальну кризу, як зупинити російську агресію і забезпечити спокій на вулицях. До вирішення цих питань Порошенко П.О. вже приступив.

8.    Порошенко П.О. балотується на пост Президента України як самовисуванець, як безпартійний кандидат.

9.    Кандидат на посаду Президента України Тимошенко Ю.В. ніколи не буде називатися ворогом, а лише опонентом на виборах.

10.                      Порошенко П.О. працював на багатьох надзвичайно відповідальних посадах в країні, а тому у нього є достатньо досвіду щоб очолити Україну на посаді Президента України.

Названих мною позицій із програми кандидата, я вважаю, достатньо щоб виборці зробили свій обдуманий вибір і в умовах парламентсько- президентської країни довірили свою долю досвідченому політику- Порошенко Петру Олексійовичу.

 

 

Редактор "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін.

 

12.05.2014р.

 

Дана стаття опублікована в Інтернет-газеті з назвою "Зачепилівська правда" за адресою: zachepravda.com

 

Тема: То ж докажем що ми браття...

кирьян

То ж докажем що ми браття... | 16.05.2014

как ты марголин смотришь на то что администрация - Лена , Леня . Виталя и в особенности Дима прессуют людей голосовать за Мишу. В здании РГА по этому поводу собирают совещания. Где ж ваша Свобода? или вы трусы?

Re: кирьян

пр | 16.05.2014

ПР - от нас ушла.. куда пришла? В БЮТ ? УДАР? СВОБОДУ? где мечется подколзина?

Re: Re: кирьян

трусарди | 17.05.2014

у гришки в штанах

Re: кирьян

Редактор | 17.05.2014

Не поспішайте з висновками. Давайте виберемо Президентом України Порошенка П.О. і тільки тоді ми можемо сподіватися на якісь зміни. А коли при владі в районі партія регіонів, то що я можу сказати. Не за це люди стояли на Майдані. І це повинні всі памятати. А голосування у нас , щоб не говорили, воно таємне. Отже, настав час усім подумати чого ми хочемо.

Re: Re: кирьян

удар | 18.05.2014

головою рда стане конопля дюша - ледащо, якого св!т не бачив,котяра ваня йому і в підметки не згодиться, а слабий , як марлев1 труси.

То ж докажем що ми браття.

ШЕВА | 14.05.2014

ШАЙТАН ТОБІ БРАТ

додати новий внесок