Це у нас здоровий глузд чи така традиція.

11.11.2015 20:14

Це у нас здоровий глузд чи така традиція.

 

Шановні читачі. Ми з вами зараз переживаємо такі часи, які для майбутніх істориків можуть бути цікавими. Адже про часи війни з французами 1812 року ми маємо досить обмежену інформацію, а те, що робиться зараз, залишає свій слід на електронних носіях інформації. Це для порівняння.

З вами ж я хочу поділитися наступною інформацією. З того часу пройшло десь коло 30-35 років. Пам'ятаю, що отримав я черговий номер газети "Правда" і став її читати. В середині газети була поміщена стаття яка займала повністю сторінку. Коли я став читати то чим далі, тим для мене стаття видавалась більш цікавою. Якби ця стаття мені попалась знову, то я би обов'язково все б перечитав. А  газету я не зберіг, так як про своє майбуття я тоді дуже не задумувався. За мене "думала" і турбувалась всемогутня  КПРС. Переді мною стояли зовсім інші задачі. Тільки не думайте, що все це забезпечувало  якесь там безтурботне життя. Далеко не так. Але сьогодні мова про інше.

Можна сказати, що смутно пригадуючи зміст вищевказаної статті, мені найбільше запам'яталося те, як в одній із країн Європи було організоване оте самоврядування про яке у нас стільки розмов. Це була розповідь журналіста який побував в Чехословакії чи в Австрії. Точно не пам'ятаю, але як у ті часи саме така інформація поступила до читачів уявити складно. Адже наші люди їздили за кордон дуже рідко і переважно до "братів" соціалістичного табору. А цікавим виявилося те, що там розповідали яким чином управляється народне господарство районного центру на зразок Зачепилівки, Краснограду, Кегичівки, Сахновщини і т. д. Там все давно приватизоване і місцева влада заключила договори на те, щоб населення обслуговувалось належним чином, наприклад, з газовиками, з енергозбутом, постачальниками води і т. д. Наскільки я зрозумів, там громадянин не ходить до влади щоб та йому виорала город. Там кожен із працівників, чи організацій дорожить своїм авторитетом, честю фірми і стараються не допустити скарги від населення.

Особливо інтригує питання управління мерією. Це якраз і залишило в моїй пам'яті найбільший слід. А справа в тому, що, як у нас, селищною радою керує рядовий електрик із однієї з організацій селища. Ця людина приходить в мерію один раз в неділю, попрацював 2 години і пішов на своє основне місце роботи. В мерії він попідписував необхідні документи, прийняв виборців, надав необхідні вказівки працюючому апарату, а через неділю провірить виконання тих вказівок.

Шановні читачі. Все це мене вражає і сьогодні. Тому порівнювати як живуть люди там і тут ми сьогодні не будемо. Я тільки пригадую як пан Кривенко декілька років тому виховував своїх підлеглих працівників  мовою найкращих матюків і всі це сприймали як право керівника тримати дисципліну, наводити порядок. Можливо, що це спрацьовує і зараз, бо чомусь за нього ж люди голосують. То що ж ми за народ такий, запитує Володимир Яворівський? А все це і є відповіддю на поставлене питання. А можливо я помиляюсь?  Та врешті решт я думаю так, що на утримання селищного голови громаді слід витратити не менше 100 тисяч гривень. А хто їх стане лічити? В бюджеті все це закладено і приймається як вкрай необхідне. Це тільки потім ми говоримо: чого бідний, бо дурний, чого дурний, бо бідний. А коли так будемо господарювати, то ніколи багатими не будемо. Бо нам потрібний керівник із Дніпропетровська, щоб нас усіх обціловував, щось на зразок Токаря, і тоді ми всі щасливі ускореним шагом будемо поспішати на роботу. Ось такі ми є. Тільки в тій газеті "Правда" я цього не читав. Це я вже цього тут надивився. А варто було б роботу організувати так, щоб Глянь Л.Д., Кривенко чи Токарь один раз з'являлися в свій робочий кабінет, а їх зами, такі як Бойко Н.Г. чи Подколзіна О.В. виконували б їх вказівки і розпорядження. Отоді б ми побачили хто із них дійсний, непідробний патріот нашої держави.

Можливо, що досить нам плодити дармоїдів, корупціонерів, злочинців, матюшників при владі.

Учіться поки я живий.

 

Редактор - Віктор Марголін, 11.11.2015 р.

Тема: Це у нас здоровий глузд чи така традиція.

комуняці манулу

антикомуняка | 16.11.2015

здрисни нахуй комуняка хуєвий

Алієв Анатолій.

Редактору | 15.11.2015

Віктор Наумович! Якщо ви дійсно знаєте, хто криється під під личиною цієї облізлої кішки "манула", то назвіть це ім'я. Щоб ми хоча б знали, що за параноїк живе рядом. Взагалі то я з повагою ставлюсь до людей, які пройшли через війну в Афганістані, але цьому мозок там відбило повністю. Ворога потрібно знати в обличчя.

Re: Алієв Анатолій.

Віктор Марголін | 15.11.2015

З відомих причин я прізвище називати не можу бо 100 % гарантії немає. Але, по моїм догадкам, ця людина живе в Скалонівці Пока все. Редактор

редактору

азов | 15.11.2015

Ви писали,що маете якісь догадки відносно особи клятого сепара манула.Дуже прошу,оприлюднити їх.На донбасі такі.в стаху за свое нікчемне життя,лизали наші берці.Лиш зрада порошенків та яценюків не дала нам змоги загнати донбаських виродків в відповідні"санаторії"для лікування від сепаратизму.Слава Україні Героям слава

до манула

майдан | 13.11.2015

згадай сатану і він тут як тут.Нема в тебе комуняко честі і брешеш.що не платив марголіну.бо як іначе ти міг появитися в його газеті.Він просто підігруе тобі,говорячи,що знищуе твої коментарі.даючи тобі можливість звинуватити радекальну партію в цензурі,а під час виборів ти брехав зовсім вільно. Слава Україні.

Re: до манула

манул"майдану та марголіну | 14.11.2015

вибачти мені пани майдануті за те,що ви такі дурні .що дозволяете себе побити своїм снайперам.Тобі пане майдан дійсно поталанело.що тебе не зарахували до сотні олухів царя небесного"невідомі"снайпери.кормив би червьяків за міліарди петьки-рошен

до виборців.

майдан | 13.11.2015

я підтримую радикальну партію,якою керуе ляшко.Я бажав бачити президентом саме його.за свою партію я голосував на виборах до Верховної Ради і надіявся що більшість в органах місцевої влади буде за радикальною партіею.Але не вийшло.замість переконливої перемоги-ганебна поразка.чому ми не підтримали ідеали майдану.за які і мені пощасливилося стояти в Киеві?

Re: до виборців.

майдан | 13.11.2015

А причина дуже проста-зрада,в кращому випадку-несусвітня дурість.Радикальною партіею зачепилівщини керував.та боюсь і досі керуе дімка черненко.син василя черненко.того самого.що багато років керуе комуняками району.в партії присутній тричі не судимий(як янукович)любитель чужих корів дімка губарев-в минулому губарев керівник відділення партії регіонів в скалоновці.

Re: Re: до виборців.

майдан | 13.11.2015

І нарешті кандидат в депутати марголін.найгірший із комуняк.все нікчемне життя"пропрацював"в райкомі КПСС.трутень.під кінець прокрався.був притягнутий до суду.І головне: його газета діяла не на благо радикальної партії.а скоріше на вред їй.Чого стоють тільки коментарі під ніком манул.я впевнений.що гроші цого"манула"суттево поповнили бюджет пана марголіна.

Re: Re: Re: до виборців.

манул | 13.11.2015

чудово.дуже скоро майдануті вчекпляться один одному в горлянку(хай вам сатана допомогае)Не думав,що колись буду захищати маргошу,та доводеться.Честтю солдата пройшовшого авган клянусь:маргоші не дав ні копійки.І платити цому нещасному городському дурнику вважаю нижче своеї гідності

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок