Ця імперія насильства, зла і обману власного народу створена нинішньою владою.

20.04.2019 09:31

Ця імперія насильства, зла і обману власного народу

створена нинішньою владою.

 

Шановні читачі. Ми з вами на даний час переживаємо історичні часи для подальшого існування нашої держави. Тільки хотілось би бачити нормальне життя , а не оте існування. Я сподіваюся, що мене вірно зрозуміють і мене ніхто не буде звинувачувати так як сьогодні "день тиші" перед виборами. Я ж переконаний  в мудрості свого народу, а тому Україна здатна себе захистити і ми разом зробимо вірний вибір.

Та сьогодні я хочу в черговий раз звернути вашу увагу на існування  в нашій державі монстра, який при такому розвалі  країни почувається досить впевнено і захищено. Він називається простим словом -  прокуратура. Цей важливий для країни орган у нас перетворився на інструмент не справедливої влади, а діє як політичний інструмент існування такої злочинної влади, яку ми маємо. Все досить просто. І не розуміти цієї простої істини - це є зрада самому собі. Про ці речі я повинен писати стисло так як мене і так попереджають про перевищення ліміту об'єму дозволеного друкувати. Щоб цього не було, то треба платити більше коштів, а від читачів такої допомоги я не маю.

Щоб бути більш переконливим в своїх судження я маю якісь докази, а їх у мене "море". І я вирішив поділитися цією інформацією. Спочатку давайте почитаємо мого листа прокурору Харківської області.

                                                            О С О Б И С Т О

                                                            Прокурору Харківської області

                                                            Данильченко Ю. Б.

 

                                                            Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

Пане Данильченко. Я сьогодні отримав зразу два листи  з облпрокуратури, прочитав їх і мені аж трішечки затошнило. Отаку херомантію написали твої підлеглі і ти разом  зі своїм замом Мельником все попідписували, управились. Але ж проблеми залишаються, народ уже стогне від прокурорського свавілля. За що мене осудили в 2001 році, за що проти мене була відкрита карна справа два роки тому, по якому праву Кобильська з прокурором Медяником привласнили тисячі дерев соснового лісу, скільки мільйонів доларів вони привласнили продаючи народне багатство, де брати нам будівельні матеріали щоб відремонтувати фронтони в житловому будинку, чому працівник прокуратури на каблуках в 15 см на засіданні апеляційного суду 19.03. не навела жодного доказу кримінальної провини Криничного Віталія і тільки заявила що йому треба дати не 10 років а 12, це по якому праву?   Чому ваші працівники дозволяють собі закривати карну справу коли  речовий доказ знаходиться на експертизі, чому ваші працівники (Бондаренко О.) дозволяють собі не повідомляти потерпілому про прийняті процесуальні рішення,  чому твої прокурори дозволяють собі не виконувати судові рішення і по своєму трактувати хай і недолуге  законодавство, чому коли дурниці пише суддя то ви карну справу негайно відкриваєте, а коли напишу я то у ваших знаходять  уявні підстави щоб відмовити. Я маю вже три судових рішень по карній справі пов'язаній з ноутбуком, а ви продовжуєте тримати біля себе проходимця Бондаренка, який ні за що не відповідає, укриває злочин, що доведено судовим рішенням. То як це треба називати?

Я дозволю собі звернутися до сумління пана Мельника. Як ти можеш посилати діда якому 72 роки за 130 км щоб дізнатися  про стан досудового розслідування в кримінальному провадженні до прокурора який тобі підлеглий? Собака ти, а не людина після цього. А люди сподіваються на тебе що ти наш сосновий ліс захистиш. А це є твоїм службовим обов'язком. І ти отримуєш не дві тисячі заробітної плати. Ти відпердівся постановою Зачепилівського суду від 08.04.2013 р як буд то не знаєш яке слідство прикормлене в Зачепилівці. Так кому ти продовжуєш служити і як?

Пане Данильченко. Яким це треба бути узурпатором влади щоб не повернути ноутбук моєї внучки на протязі уже трьох років навіть після звернення до Президента - захисника прав громадян нашої країни. До яких же пір ви будите отак знущатися над Конституцією України і її народом. Навіть прокурори в суд не бажають ходити, а чому? А чому справи ви в суд своєчасно не надаєте. Ви що - є державними подонками чи як? А що вам розуму не вистачає щоб переконатися за три роки в тому що ноутбук угроблений? Ви отримуєте насолоду коли з дитини кров п'єте? А чому я його поламаний повинен отримувати від людей які жодного відношення до карної справи не мають? Оце твої прокурори так керують слідством? А чого Криничного звинувачують  коли знайшли сліди 38 розміру, а він носить чоботи 43 розмір? І чого в тебе наглості вистачає щоб мене відіслати до місцевого суду як буд то ми не знаємо як там потрібна істина по справі.

Всі ці "чому" дають незаперечне підтвердження стосовно стилю і методів керівництва тобою обласною прокуратурою. Така робота є службовим злочином за який рано чи пізно може настати певна відповідальність. Чого я тобі від усього серця бажаю. Це не прокуратура, а зграя чорних круків які харчуються тільки падаллю. А може і правда досить тобі лапшу вішати…. Шакальйо харківське та Красноградське. Чи, можливо, я помиляюся?

І все ж я вимагаю відповіді на поставлені питання, хоча в моїх очах ви залишаєтесь корупціонерами і сепаратистами, зрадниками України. Одним словом - шакали. Читайте, вивчайте і виконуйте вимоги ст. 2 КПК України.

 

 

          27.03.2019 р.       _____________________  Марголін В.Н.

 

Як ви здогадалися це є моя відповідь на листа з прокуратури про те, що в нас ніяких порушень від влади немає. На цього листа я отримую відповідь, досить оперативну. Читаємо, що пишуть оці "варвари". Автор цього листа пан Мельник - заступник прокурора області. Очевидно він думає що він дуже розумний, а я так собі…

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Марголін В.Н.

вул. Українська, буд. 8. кв. 9 смт. Зачепилівка Харківська область. 64401

Вашу скаргу від 27.03.2019, яка надійшла 01.04.2019, щодо незгоди з попередніми відповідями на Ваші заяви та з інших питань, прокуратурою області розглянуто.

Встановлено, що Красноградським відділом Первомайської місцевої прокуратури на виконання ухвали Красноградського районного суду Харківської області від 25.01.2018 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за .42 42018221400000008 від 31.01.2018 за Вашою заявою щодо пошкодження майна, на яке накладено арешт, а саме: ноутбука марки «ОЕІХ», за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.І ст. 388 КК України.

За результатами досудового розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні 19.12.2018 слідчим прийнято рішення про його закриття на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України, у зв'язку з відсутністю в діях працівників Красноградського ВП ГУНП в Харківській області складу кримінального правопорушення.

Вказане рішення Вами оскаржено до Червонозаводського районного суду міста Харкова, ухвалою якого від 11.03.2019 вищевказану постанову скасовано.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні № 420182214000000008 триває.

З питання необгрунтованого притягнення Вашого земляка Криничного Віталія до кримінальної відповідальності та тривалого утримання в Державній установі «Харківський слідчий ізолятор» роз'яснюю, що оскільки Ви не є стороною чи іншим учасником кримінального провадження або їх представником у кримінальному провадженні за обвинуваченням В. Криничного, відповідно до ст. 222 КПК України, інформація у зазначеному кримінальному провадженні не може бути Вам надана.

Крім того, СВ Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області проводилось досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12013220290000028 від 07.02.2013 за Вашою заявою, за фактом незаконної порубки лісу, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

За результатами досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні 13.02.2013 слідчим прийнято рішення про його закриття на підставіп. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України, у зв'язку з відсутністю в діях колишньої голови Зачепилівської РДА Кобильської Л.Д. складу кримінального правопорушення.

Вказана постанова Вами оскаржена до Зачепилівського районного суду Харківської області та за результатами розгляду скарги ухвалою Зачепилівського районного суду Харківської області від 08.04.2013 Ваші вимоги залишено без задоволення.

У частині притягнення до дисциплінарної відповідальності окремих працівників прокуратури Харківської області, повідомляю, що відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 1 Розділу XII Прикінцевих положень Закону України «Про прокуратуру» (далі - Закон) з 15.04.2017 набрали чинності статті 44 - 45 цього Закону, якими передбачено здійснення дисциплінарного провадження стосовно прокурора.

Так, ст. 44 вищевказаного Закону передбачено, що дисциплінарне провадження здійснюється Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів.

Також, у ч. 2 ст. 45 Закону зазначено, що право, на звернення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів із дисциплінарною скаргою, рекомендованого зразка, про вчинення прокурором дисциплінарного проступку має кожен, кому відомі факти порушення прокурором прав осіб або вимог закону.

Разом з тим, попереджаю Вас про відповідальність, передбачену ст. 26 Закону України «Про звернення громадян», у разі подачі Вами звернень, які будуть містити наклеп, образи та вирази, що ображають честь і гідність працівників правоохоронних органів.

 

Заступник прокурора області           О. Мельник

 

Шановні читачі. Підкажіть мені, де ви побачили оту  честь і гідність. Та вони бояться зміни влади бо їм прийдеться кудись тікати з пригрітого місця разом із паном Луценком і Данильченком. Тут уже кум їм не допоможе, я сподіваюся. Крім цього, минулого понеділка я звернувся до зам нач поліції в Зачепилівці Стрільця С. і попросив його дати правову оцінку наступним подіям, які я розцінюю як правопорушення пов'язане з виборами. Мова ішла про передвиборний шабаш в стінах районного Будинку культури за участі панів Глянь і Конопля та працівників бюджетної сфери. Людям уперто рекомендувалося голосувати за певного кандидата. Та в Законі України про вибори Президента говориться в ст. 64 п.20 що в закладах комунальної власності проводити агітацію заборонено. Та пройшло вже днів п'ять, а в поліції так і не визначилися що робити. То поясніть мені: для кого така влада, кому вона служить?

І так уже 18 років, я пишу, а результат нуль. Кобильська ліс украла і спокійно займається виборами. Ще не наїлася. Та і жодного прокурора  на лаві підсудних я не побачив. А країна то пограбована, люди сподіваються на позитивні зміни.

 

І насамкінець для вас мої побажання в стилі народної творчості:

 

Будьте богатыми как Порошенко,

Красивыми как Тимошенко,

Языкатыми как Ляшко,

И здоровыми как Кличко.

 

До нових зустрічей. Редактор - Віктор Марголін, 20.04.2019 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема: Ця імперія насильства, зла і обману власного народу створена нинішньою владою.

%

% | 09.05.2019

Приемно що керівництво району привітало ветеранів,ну а причому тут на фото Мотринець.Лізе кругом як свиня.

Re: %

0 | 10.05.2019

Дума шо долізе кудись)

скільки можна

батьки | 07.05.2019

Скільки можна терпіти таку людину як Кібець Нінка- горе директриса будинку культури? І всі терпляче її витребеньки зносять. До неї ж неможливо підійти Уся провонялася козами, тютюном та спиртним. Фу, гидота. А ще нормальним людям закатує істерики та лайки. І усі терплять її, тому що однокласниця свого патрона В.В. А Ружинська, Кривенко та Загній здувають з неї пирлючку, закриваючи очі на цю свинюку. Ось які піднімають культуру у селищі- міліцейські кадри. А нам батькам остогидло вже своїх дітей переодягати для концертів де попало. Зовсім нема умов. зато закриті великі приміщення на другому поверсі. Що вже продали?? І хто в цьому винен? Кого будемо знову лаяти? Начальника відділу культурі, яка боїться та шарахкається від п"янички-істерички. Дуже жалко дівчат спеціалістів клубу, яким доводиться працювати з неадекватним директором-ментом.
До чого йде район, депутати селищної ради, а-у-у..

Музыкой навеяло

Ипполит | 05.05.2019

Отцветают в саду незабудки, соловьи не поют о былом..... От тоски безнадежной и жуткой, я проткнул себе жопу ножом. Мы низвергнуты в царство Аида. В мире все бесконечная ложь, смерть и ужас , тоска и обида, страх и ненависть , жопа и нож .....

?

? | 03.05.2019

И пусть Кривенка заменит кто то сильный и умный,который просто будет работать а не просиживать штаны.Вот закрыли организацию возглавляему Толей Омельченко и ликвидация должна пройти до 28 февраля ну нет Толя работает досих пор сидит в больнице у жены безделием мается а ему платят зарплату.Ну не идиоты нами руководят в районе.Прокуратура поинтересуйтесь кто нарушает законы и за что платят Толе?И привлечите до ответственности.

Re: ?

???????????????????? | 03.05.2019

КТО???? Сильный и умный? Например :

Re: Re: ?

Достали | 03.05.2019

Я бы конечно выдвинул бы кандидатуру Ивана Глянь.но некоторые сейчас начнут бухтеть.нужно смотреть на человека хозяина.для меня он сейчас единственный кандидат.показательным является их село и предприятие.но здесь еще второй вопрос.нет нормальных работников.все такие враги и лентяи.не на кого положиться.нужна полностью новые люди

Re: Re: Re: ? Любителю старых гомосеков

Ванин кум Петя | 03.05.2019

Тебе по секрету скажу, только никому !!! Ваня колхоз продает и уезжать собирается , потому что на него заведено уголовное дело и его посадят )))

Re: Re: Re: ? трудотерапія

Работодавець | 03.05.2019

Ти раз такий трудяга приходь до райадміністраці,і тобі не ворогу і не ледащому саму козирну работу дамо - БУДЕШ ПЕРШОЮ НОВОЮ ЛЮДИНОЮ - треба з когось починати )))))

Re: Re: Re: Re: ? трудотерапія

Достали | 04.05.2019

У меня есть чем заниматься.я к этому не стремлюсь.только жалко в мой маленький бизнес лезут всякие дряни.я плачу налоги, но кроме этого я должен еще дать нынешней власти.а то они сидят возле кормушки, и тянут и тянут.при Лене такого не было. И мне кажется мы еще сто раз пожалеем, если все так и останется.добьют район, ничего не останется!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок