У мене немає підстав щоб не довіряти.

03.11.2016 20:00

У мене немає підстав щоб не довіряти.

 

Шановні читачі. До редакції "Зачепилівської правди" надійшов лист з проханням опублікувати його зміст. Я і раніше думав, що такий лист має з'явитися рано чи пізно. І моє сподівання мене не підвело. Скажу відверто, що мене неодноразово намагалися втягнути в цю історію, але ж я не був учасником тих подій і жодних реальних доводів не мав, тим більше якихось документів. І я чекав. Площадка свободи до ваших послуг. Отже, читаємо:

Поціновувачам пліток, досужих домислів та лизоблюдам присвячується…

Доброго дня, шановні зачепиляни. На численні прохання написати моє власне бачення недавньої ситуації навколо грошей Щербини Романа,  яка так будоражить уми зачепилян і обростає все новими «викриттями» та «подробицями». Зважаючи на повальну народну любов до негативних новин та зради розкажу вам, як працює машина по штампуванню пліток. Тож слухайте і не кажіть потім, що вас не попереджали.

Історія почалась 2 жовтня, після важкої скорботної доби після трагічної загибелі бійця Щербини Романа, і не бачу сенсу розписувати участь нашої громадської організації і мою особисто у похованні земляка. Тим більше не мені давати їй оцінку – можете нас не рекламувати у газетах, не запрошувати на різні ваші урочистості, ігнорувати, заздрити, не потрібна нам ваша подяка за роботу і допомогу, яку ви все одно будете приписувати до своїх досягнень - ми не горді, переживемо, бо турбуємося зовсім за інших людей.

Після поховання Романа його побратими із 53-ї ОМБр попросили мене прийняти відповідальність за кошти, які залишив загиблий, особисто як волонтера і члена громадської організації, і вирішити, на яку гідну справу їх використати. Я не рада, що мені випала ця місія,  розпоряджатися чужими коштами завжди  важко, особливо загиблого, та я погодилась, аби не добавляти головного болю людям, яким набагато важче ніж нам з вами, оскільки до нашої громадської організації «Учасники АТО, бойових дій, волонтери «За Україну, честь і волю» входить понад 40 людей, 36 з яких є учасниками АТО, і хто як не вони мають першочергове право вирішувати подібні питання. Ніякі чиновники, керівники, депутати не мають ні морального, ні юридичного, ні конституційного права тиснути на нас і примушувати чинити так, як бажається їм! Передача коштів відбувалася при свідках і під мої особисті зобов’язання перед військовослужбовцями та пам’яттю загиблого, керівник та актив організації були поставлені до відома, розгляд та винесення оптимальних рішень заплановано на найближчі загальні збори. До того часу інформацію щодо отриманих коштів активом ГО було вирішено не виносити на загал і вважати закритою, щоб хоча б до закінчення жалобних днів не турбувати пам'ять загиблого солдата фінансовими питаннями.

Я намагалась., як зуміла, зберегти конфіденційність інформації, по-людські просила всіх, хто присилав до мене своїх засланців і кому так дуже хотілося дізнатися про кошти почекати хоча б до 9, а краще 40 днів, або хоча б поки відбудуться збори нашої громадської організації і прийнято гідне рішення. Та меркантильні інтереси все ж таки будоражили уяву деяких людей більше, позбавивши сну, збудивши фантазію, а злі язики, заздрість та загострене відчуття первородства не давало змиритися з тим, що люди довірились якійсь там волонтерці, а не їм! Та хто вона взагалі така, так?

Вважаю ганебним для наших керівників не звернутися до нашої громадської організації, її керівника або хоча б до мене особисто по-людські, з простим запитанням або пропозицією, а за потреби і терпляче почекати. Були підозри – звертайтеся до поліції, прокуратури, суду – ну ви ж у курсі, як давити на людей. Але ж робіть це у правовому полі, ну ми ж не кріпаки, і зарплатню, до речі, отримуєте з наших податків. Невже це так принизливо – спілкуватися з нами як з рівними?

Замість того, запросивши на зустріч, влаштували «третейський суд» і «допити з пристрастям», моральний тиск, публічне приниження та підле стеження у дусі НКВД (ще б тортури застосували), і все це керуючись виключно плітками, домислами і вміло маніпулюючи заздрістю та жадібністю деяких «бідних родичів», яким не довірили грошей. Не шукайте чорну кішку у темній кімнаті, тим більше коли її там немає! Нам за весь цей час ані ви, ані ваша пихата координаційна рада не допомогли нічим, крім вашого піару та спільних фоток для вашої газети.

На останніх зборах нашої громадської організації ми обговорили це лицемірне дійство - обурені були всі! Знайте: наші дембеля та будь-хто з наших помічників і друзів у Зачепилівці і за її межами – приватні підприємці, фермери, вчителі, волонтери Краснограда, Лозової, Сум та Полтави і просто небайдужі люди, разом з якими два роки я собі на лихо займаюсь допомогою солдатам - кожен готовий стати за моєю спиною, підставити плече і плюнути вам в обличчя за ваші ганебні дії!

Хоч один з тих, хто звинувачує нас із Анатолієм Володимировичем у привласнені або шахрайстві - прийдіть поспілкуємось особисто, але не тариф у телефоні поміняти чи за доброю порадою, а «проявити громадську свідомість та вивести на чисту воду шахраїв»! Чи ви такі сміливі лише поза очі? Багато з вас хоч раз за майже три роки моєї невдячної волонтерської роботи знає щось про неї, пропонував допомогу, смажив пиріжки чи квасив капусту, підтримував, вкладав свої гроші, час та здоров’я, відриваючи їх від своєї родини та своїх дітей?

Схильним до хворобливості уяви пропоную пізнавальний тур прифронтовими дорогами, щоб провітрити мізки! Побачите все так, як бачу це я, моїми очима, пропустите через своє серце, розділите з солдатами турботи та дасте їм надію, пришиєте гудзика, зварите борщ, а потім повернемось у цю майже бездушну масу людей, і знову будемо шукати та просити, перечіпаючись через пусті обіцянки, байдужість та брехню різних простих і не дуже простих людей, і разом навчимося не зважати на такі дрібниці.

Люди, отямтеся, вмикайте власні мізки, аналізуйте вже нарешті інформацію, яку вам вкладають у голови, приходьте і питайте – я відповім за кожне своє слово, за кожну свою справу і кожен вчинок. Я не боюся ваших пліток, а час розставить все по своїх місцях, бо рабський страх поступово вивітрюється з нашої совдепівської свідомості, і ми починаємо чути, розуміти і підтримувати одне одного. А ви живіть так, як вам дозволяє ваша совість, бо нам своє робити.

І де ви всі були зі своєю турботою, коли Роман тут у вас у Зачепилівці жив? Багато чим допомогли людині долати життєві труднощі? Навіть могилу і прізвище матері не змогли правильно визначити, ех, що ж ви за люди…

І то нічого, що майже ніхто з наших дембелів не був запрошений навіть на концерт до Дня Захисника, вони майже не ображені, тому що свято вони чудово відсвяткували і без ваших лицемірних концертів, у теплій компанії небайдужих людей, друзів та бойових побратимів. А за вас я перед ними вибачилась, не переймайтесь. Шкода тільки, що більшість людей з якимось особливо збоченим задоволенням збирають і розповсюджують плітки, перемивають один одному кісточки, забуваючи добро і навіть не намагаючись дізнатися правду. Особливо коли цим займаються наші «слуги народу», опускаючись у своїх вчинках до рівня інтриганів і простих базарних пліткарок. Ваш ентузіазм – та на добру справу б направити, стільки користі могло б вийти для нас, простих людей…

І запам'ятайте, люди: заздрість, жадоба та байдужість – то взагалі найгірші лиха людства!

 

З повагою до Людей і повною зневагою до пліткарів і пліткарок – Наталя Маджар.

 

Після цих слів я не думаю, що буде багато бажаючих подискутувати. Навіть на сесії районної ради ні до чого не добалакались з цього питання. А чого? Та тому що є в нас такі люди, які заради свого "я" готові сусіда в ложці втопити. Якщо ти вважаєш себе таким уже заслуженим, то прийди до мене і розкажи про свої досягнення. Тільки тоді я зможу тебе порівняти з такою людиною, як Омельченко Анатолій  Володимирович, якого я добре знаю. А для того щоб людину облити брудом ума багато не потрібно. Тільки при цьому спершу подумай: чи вартий ти підошви лівого черевика Омельченка А.В. і його друзів.

Я ж в свою чергу пропоную нашим волонтерам використовувати сторінки нашої газети для роз'яснення подібних питань тільки заради уникнення зайвих підозр з боку сраколизів від влади. Прізвища ці всім відомі.

Користуючись нагодою я хочу декілька слів  сказати про нинішню владу. Хоча тут і не сховаєш нічого. Вони самі собі дають оцінку. Все літо вони "пробігали" слідом за Верхоглядом В.О. виконуючи його вказівки. Вони не здатні самостійно працювати на благо людей. Кривенко вже третій раз вибраний селищним головою і жодного разу не провів громадського слухання. Він якось там розпоряджається коштами що надходять зверху, ні перед ким ніколи не звітує. А що він зробив для  збільшення бюджету селищної ради ? Та якби хотів чи умів працювати, то знайшов би 150-200 га землі, виростив би пшеничку, здав би її на елеватор і за виручені кошти побудував би тротуар від круга в центрі селища до бензозаправки  на виїзді з Зачепилівки. Тоді б люди гордилися своїм мером, ніхто би не посмів його назвати вором. А так…

Таким чином, я висловив свою громадянську позицію з обговореного питання. Всім іншим читачам я не зав'язую рот але попереджаю, що в даному питанні ніякі анонімні "роздуми" друкуватися не будуть. Наша газета не є якоюсь "жовтою пресою". Якщо хтось не зрозумів мого пояснення, то зверніться до районної газети.

 

З повагою: редактор - Віктор Марголін, 03.11.2016 р.

Тема: У мене немає підстав щоб не довіряти.

Отзывы компания ООО ИКЦ «ПРОГРЕС» ИНН 5903997924

GeorgeArica | 30.09.2020

Компания ООО ИКЦ «ПРОГРЕС» ИНН 5903997924 построена за счет обмана людей, не качественной работе и вообще подходят ко всему формально. Собственник гражданин РФ Беринцев Михаил Викторович. Увидите объявление где адрес 614068, Пермский край, город Пермь, улица Ленина, дом 89 и/или номер телефона +7 (342) 202-59-49 бегите.
Руководитель Органа по Сертификации: Шостак Максим Сергеевич г. Пермь, ул.Пушкина, дом №1/1.
ТСЖ и управляющие компании, не дайте себя обмануть!

Забор сетка рабица - Metiz57.ru

Appannapy | 29.09.2020

Простой, удобный и недорогой способ огородить территорию, скажем,
придомовую у окон – это забор сетка арматурная-рабица.
Сетка-рабица проста в изготовлении, легка в монтаже, а в зависимости от величины звеньев может стать или просто декоративным ограждением или серьёзной преградой на пути тех,
кто хочет проникнуть туда, куда не следует.

running seventysix Appeloder

RaymondcrofF | 25.09.2020

csi miami season 8 episode 12 megavideo watch avatar the legend of korra book 1 episode 4
[url=https://nomintomei63.inoxdvr.com/2350.html]pimply [/url]
musicas do dvd 30 anos kid abelha download microsoft visual basic 6.0 setup for windows 7
[url=https://nikatsugaitsu32.inoxdvr.com/366.html]favourable [/url]
movie with julia roberts and tom hanks imran series by mazhar kaleem kaghzi qayamat
[url=https://okihaidan17.inoxdvr.com/237.html]devout [/url]
the vampire diaries online latino series 911 pratigya star plus drama 3 august 2012
[url=https://nirashimonomi34.inoxdvr.com]https://nirashimonomi34.inoxdvr.com[/url]
[url=https://peigiritsuni59.inoxdvr.com]https://peigiritsuni59.inoxdvr.com[/url]
[url=https://sunetsukudoki45.4khdcamera.com]https://sunetsukudoki45.4khdcamera.com[/url]
[url=https://rendarukuyo58.4khdcamera.com]https://rendarukuyo58.4khdcamera.com[/url]
[url=https://yakiseizai61.4khdcamera.com]https://yakiseizai61.4khdcamera.com[/url]

duchess of duke street episode 1 part 3 demie fresco the voice philippines season 2

фильмы 2020 смотреть хорошем сериалы

Anthonyhaurn | 25.09.2020

Здравствуйте! интересный у вас сайт!
Нашел сериальную базу кино: [b] мультфильмы богатыри смотреть бесплатно в хорошем качестве [/b] [url=https://kinobunker.net/]https://kinobunker.net/[/url]
Тут: онлайн хороший отечественный фильм смотреть https://kinobunker.net/otechestvennyy/ рейтинг 2019
Здесь: https://kinobunker.net/2080-apokalipsis-apocalypto-2006.html Апокалипсис / Apocalypto (2006) смотреть онлайн бесплатно
Тут: https://kinobunker.net/829-vrata-drakona-long-men-fei-jia-2011.html

Всем привет

Davidbef | 24.09.2020

Спасибо за совет все нашлось тут!
[url=https://5-xl.ru]ЮРИДИЧЕСКИЕ ЛАЙФХАКИ[/url]

Распорядок жизни из-за вируса не меняем, для паники нет смысла – играем в свою игру!

KillbillRal | 24.09.2020

Распорядок жизни из-за вируса не меняем, для паники нет смысла – играем в свою игру!:

Как сообщает BBC и экономист Мохамед эль-Эриан:
"из-за "коронавируса" в самое ближайшее время мир столкнется с экономическими проблемами, которые будут серьезнее и масштабнее всего того, что когда-либо переживало большинство населения развитых стран".

Вернее сказать, не коронавирус вызовет данные экономические сложности, а попросту он их “скроет” (так как назревали они давно) и народ поверит, что его счета заморозятся в пользу борьбы с вирусом кОРонаВИ, и сам может поддаться в “цифровое рабство”, введенное мировым правительством.
Могут внедрить такие неприятные вещи:
- запрет кэша
- “чипирование” и отслеживание через банковские карты
- заморозка банковских счетов
- введение принудительной вакцинации под прикрытием нераспространения вируса
- вакцинация может быть чипизацией народа с целью управления, как в концлагерях

Мы убедительно призываем Вас не паниковать и соблюдать все меры предосторожности.
Спец-операция “Коронавирус” – операция по внедрению паники и страха населению с целью деления мировых ресурсов, введению концлагерей и цифрового рабства мировым правительством.

Как Вы видите, выиграть в лотерею вероятность значительно больше, чем заболеть каким бы то ни было вирусом.
В такое неспокойное время важно быть финансово независимым. Мы лишь можем предложить один из вариантов быстрого прироста капитала.
Не забывайте: [url=https://agentlotto.org]Грандиозные шансы выиграть джекпот в лотерею Nacional в день всех влюбленных![/url]
Ну, а как правильно распорядиться деньгами в столь неспокойное для мира время, я думаю, Вы догадываетесь !?

shambolic front Appeloder

RaymondcrofF | 22.09.2020

drive in movie theaters near hamilton ohio the fall of the house of usher movie trailer
[url=https://banashingeta30.inoxdvr.com/878.html]iv [/url]
download anime psycho pass sub indo episode 1 tamilwire mp3 songs free download a to z 2016
[url=https://sokowabakuro23.inoxdvr.com/988.html]groundless [/url]
if a tree falls a story of the earth liberation front trailer minecraft voltz wars season 3 ep 114
[url=https://machimihanga60.4khdcamera.com/1084.html]hellenic [/url]
rodzice zostawili dziecko na lotnisku film z monitoringu watch the land before time 7 online megavideo
[url=https://hatsukinenka14.4khdcamera.com]https://hatsukinenka14.4khdcamera.com[/url]
[url=https://notonesokune36.4khdcamera.com]https://notonesokune36.4khdcamera.com[/url]
[url=https://hitogomezuke27.inoxdvr.com]https://hitogomezuke27.inoxdvr.com[/url]
[url=https://sorechinaa20.4khdcamera.com]https://sorechinaa20.4khdcamera.com[/url]
[url=https://jitsunonomise10.inoxdvr.com]https://jitsunonomise10.inoxdvr.com[/url]

big bang theory episodes online free season 7 kamli dhoom 3 full video song download utorrent

курсы чешского языка онлайн бесплатно

Conniebup | 20.09.2020

[img]https://i.ibb.co/CsmBTnV/1.jpg[/img]
Все, собственно что нужно для начала изучения – это компьютер
присоединенный к онлайну. Ваш катализатор и вожделение
дозволит добиться этих высот, коих Вы сами пожелаете,
а мы для сего предоставим великолепные способности изучения,
организуем посыла и мотивацию!
[url=https://study24.cz]чешский язык онлайн [/url]

Expression of gratitude

Terryslody | 19.09.2020

Very interesting to read you
Good luck to you

Thank you

BernardReurl | 19.09.2020

Thank you very much for the information provided
I'm very impressed

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок