В пошуках правди по мінтовським конторам.

07.03.2017 10:07

В пошуках правди по мінтовським конторам.

 

Начальнику Харківського відділу поліції

Назаренко І.В.

 

Марголіна Віктора Наумовича –мешканця

смт. Зачепилівка Харківської області

вул.  Українська 8, кв.9,Є

тел..5-18-43,  066-71-68-753

редактор Інтернет-газети «Зачепилівська правда»

 

З А Я В А

Я розумію, що результативність моїх звернень не є великою, але ж і мовчати гріх. Мова піде про Зачепилівських поліцейських і в першу чергу  слідчого відділу, яким керує Стрілець С.В.  Приклади такого керування наступні:

- коло 2,5 роки тому була відкрита карна справа по місцевому водоканалу. Ми в Зачепилівці оплачуємо воду з каналізацією по тарифу 52,49 грн, а бюджетні організації по 115 грн.  Такої "доброї" води немає навіть в зоні АТО. Уже два рази справа закривалася і поверталася з апеляційного суду на дослідування. Це повний дебілізм слідчого.

- в кінці минулого року розглядалася карна справа домоуправління пов’язана з шахрайством, коли пічники збирали кошти по квартирах. В карну справу Стрілець вклав фальсифікований договір з домоуправлінням якого я не заключав. В результаті слідчий, прокурор і суддя закрили очі на явний злочин Стрільця.

- через суд я добився відкриття карної справи  пов’язаної з екологічним злочином. Пішов шостий місяць і слідчий ні гу-гу.

- в результаті недолугого слідства мого земляка Криничного Віталія засудили на 10 років. Апеляційний суд скасував рішення суду через відсутність доказів вини осудженого. Таким чином хлопець третій рік в СІЗО.

-під час слідчих дій в Криничного вилучили 2 мішки кращої одежі. Сьогодні повертати немає чого. Все розікрали і погноїли, справа в суді.

-05.10.2016 р. була побита інвалід дитинства Коробка Наталія. Їй поламали навіть ребра, винний сусід і слідство майже нічого не робить.

-тільки через суд я домігся відкриття карної справи по ст.. 171 КК України, а слідчий на заяву про скоєний злочин зовсім не реагує.Суд бачить. а сл1дчий не бачить злочину.

Подібних прикладів більше ніж достатньо. Це результат  відсутності  належного керівника районної поліції, який вже тричі  призначав зустріч зі мною і кожен раз по-хамськи ухилявся від зустрічі. В черговій частині відділу  навіть не можна дізнатися хто керує  поліцією, прокуратурою, коли визначені дні прийому громадян. Закриття деяких карних справ, без сумніву, пов’язане з отриманням хабарів.

У вас, я сподіваюся, достатньо повноважень щоб розібратися в ситуації, покарати винних і навести лад в Зачепилівському відділенні. Далі так продовжуватися не повинно.

 

І декілька слів  про працівників Красноградської поліції. 17.02.2017 р. в моїй квартирі за рішенням суду 6 чол. З Краснограда проводили обшук і в журналіста забрали комп’ютер, принтер, ноутбук, флешки і т. д. Вони заглядали в гараж, погріб, возили мене на фазенду в якій 20 років ніхто не проживає Формально все ніби вірно. Але треба було бачити ці «дебільні» морди, які отримали можливість глумитися над людиною інтелектуальної праці. Не можу зрозуміти навіщо забрали принтер, який не є носієм інформації. Забрали навіть ноутбук, який я купив  і подарував для ігри внучці-школярці. Як я просив не обіжати дитину – єдину внучку, яка один раз в неділю приходить до мене щоб погратися в ігри та відвідати одиного дідуся, який залишився один і вже четвертий рік проживає один. Але ці служаки були невговоримими. Всим цим дійством керувала майор Субочева, яка обіцяла вже 21.02 повернути ноутбук, але одурила діда. А йому вже 70 рокив. В мене немає слів щоб цивілізовано пояснити таку поведінку  цих нелюдів, хамів варварів і падлюк. А взагалі я не бачу жодної потреби в проведенні обшуку.

Ваша відповідь, я сподіваюся, буде оприлюднена на сторінках «Зачепилівської правди».

Дякую вам за службу.

З повагою: Віктор Марголін, 07.03.2017 р.