Варто задуматися. Сьогодні наша доля в наших руках.

15.10.2017 15:40

Варто задуматися. Сьогодні наша доля в наших руках.

 

Шановні читачі, і в першу чергу мої земляки, мешканці Зачепилівського району. Таке трапляється не так часто, але сьогодні дійсно доля знаходиться в наших руках. Мову я хочу вести про майбутні вибори, які не за горами. І це не просто вибори – це вибір нашого майбутнього. Навіть у Києві зрозуміли те, що управляти такою великою країною з єдиного центру - це справа безнадійна. Тому вирішили значну частину повноважень передати на місця. А влада це не якийсь вакуум – це є конкретні посадові особи яких вибирає народ і наділяє їх певними повноваженнями. Тут я ніякої Америки не відкриваю і тому повторяю – сьогодні наша доля в наших руках. Та все ж я дозволю собі нагадати всім нам як у нас чверть століття не вистачило здорового глузду щоб вибрати Президентом України В’ячеслава Чорновола. А тепер тільки потилиці чухаємо і можемо перераховувати наші втрати від невірно вибраного шляху. Тепер же, як нам усім відомо, мільйони молодих українців їздять по всьому світу в пошуках кращої долі, роботи, заробітної платні і просто поваги до себе. Вони змушені покидати хворих батьків, малолітніх дітей і їхати відбудовувати чужі країни. Так не повинно бути.

На даний час нам відомо, що вибори селищного голови  об’єднаної громади повинні відбутися  29 жовтня  2017 року. Нам пропонується вибрати голову із двох кандидатур. Це Кривенко Ю.В. і Омельченко А.В. Передвиборча агітація вже проводиться і за кожного кандидата серед людей можна почути різне – і за, і проти. Я не можу стверджувати що ця робота проводиться досить активно, але, як редактор газети, вважаю за свій обов’язок висловити свою думку. А так як в коментарях до моїх статей окремі читачі цю тему вже піднімали неодноразово, то і моя думка має право на існування. Варто відмітити, що на адресу Омельченка А.В. лягло п’ятно шахрайства і тому я звернувся з проханням до Анатолія Володимировича дати чітке письмове пояснення відносно підозри на його адресу. Відносно чесності та добропорядності Анатолія Володимировича в мене не було і немає жодних сумнівів, а тому я подаю його відповідь на питання в повному обсязі.

                                  ПРАВДА ЯКА ВОНА Є.

Не так давно втрата нашого земляка в зоні проведення АТО на Донеччині сколихнула скорботою всіх не байдужих як в Зачепилівщині, так і за її межами. Загинув на учбовому полігоні Роман Щербина. Гірка звістка миттю облетіла селище.

Караул почесної варти доставив тіло бійця для поховання до рідної сторони а оазом з ним привіз і його особисті речі.

Після поховання захисника його командир зустрівся з відомою їм з розповідей Романа волонтеркою Зачепилівщини Наталею Маджар. Він сповістив їй про рішення побратимів підрозділу передати всі його зароблені кошти та зарплатну картку волонтерам, так як близьких родичів у нього не залишилось.

Нажаль, з поважних причин (і всім цей факт відомий) я не був присутнім на похоронах, тож взагалі про існування та передачу коштів і особистих речей Романа ні яким чином навіть не міг знати.

Через деякий час, до мене, як до засновника і керівника громадської організації «Учасники АТО, бойових дій, волонтери «За Україну ,честь і волю» звернулась Н.Маджар з проханням про допомогу та захист від певних представників влади, які почали (з її слів) вимагати у неї інформацію наступного характеру: - «Де гроші?»

Я теж попросив у неї пояснення: - «Чиї гроші? Яким чином потрапили до неї? Де вони знаходяться на даний час? Чому їх шукають представники влади?». Отримав відповідь, що гроші знаходяться у неї вдома, також вона вже зняла кошти з зарплатної картки Романа, по тій причині, що електронну картку заблокують у зв’язку зі смертю її власника. Захищаючи волонтера, яка не знала що робити в такому випадку і чомусь боялася зізнатися, що ці кошти в неї, боючись (з її слів) представників влади, я взяв  відповідальність на себе, навіть не усвідомлюючи, що цим скористаються певні представники влади, та почнуть публічно паплюжити мою честь, гідність та ділову репутацію.

Більше того, нацькували «безсоромниць» для того, щоб під вигідним лише для них брехливим кутом зору розповсюдити плітки про моє, начебто, шахрайство.

На зібранні в райдержадміністрації Н.Маджар надала головуючій неправдиву інформацію про те, що гроші буцімто у мене (мені було дуже прикро) і мене зобов’язали їх показати, тож уявляєте мій стан – надати те, чого у мене не має і не могло бути…

Разом з волонтеркою з її будинку через 20 хв. були привезені всі гроші і викладені на стіл президії в залі засідань райдержадміністрації.

На мою вимогу створили комісію з перерахунку тих коштів, наявність зарплатної картки та наявність чеку з банкомату, який співпадає з сумою. Отже ні жодна гривня не була витрачена і не пропала з невідомих причин, як хотілося багатьом членам тієї комісії.

Далі приклавши до суми Акт перерахунку коштів, я запропонував їх залишити в представників влади райдержадміністрації та вони зразу відмахнулися: - «Ні, Ви що, мені зразу припишуть корупцію», тоді я запропонував присутньому військовому комісару взяти обов’язки зі зберігання грошей на себе – він теж збентежився, тоді вони – а їх була більшість, вирішили зобов’язати мене зберігати ті гроші, як представника громадської організації, на що я відповів, що громадська організація не є банківською установою та їм було байдуже…

Після цього зібралася чергова сесія Зачепилівської районної ради, де й запланували «добрії люди» (по Т.Г. Шевченку) вчинити розправу зі мною, як з депутатом районної ради, розкрутивши свій маховик пліткарства безпідставними звинуваченнями в шахрайстві, який і досі працює, і навіть став працювати потужніше, коли я висунув свою кандидатуру на селищного голову Зачепилівської об’єднаної територіальної громади. Доповню тим, що рішення сесії є офіційними і публічними, тож головував та прикрашав цю театральну виставу безпосередньо голова районної ради зі своїми змовниками, до того ж запросив редактора місцевої газетки «Горизонти Зачепилівщини», щоб вона «якомога правдивіше висвітлила оце…» в наступному номері, пропустивши по за вуха пропозицію голови Зачепилівської РДА не висвітлювати в офіційному ЗМІ весь цей фарс, та байдуже….

На даний час, кошти знаходяться на зберіганні, згідно комісійного Акта, (скріпленого підписами членів комісії та закріплені печаткою райдержадміністрації), запечатані. Будуть переміщені до банківського рахунку після зборів робочої групи громадської організації «Учасники АТО, бойових дій, волонтери «За Україну, честь і волю».

В країні продовжується війна і є в АТО наші земляки, ситуації можуть бути різними, вони не передбачувані, тож ці кошти можуть стати в будь-яку хвилину конче для них необхідними.

Тож у чому моя вина?!

P.S. Цією статтею хочу покласти край всім пліткам, думаю що детально виклав інформацію всім бажаючим знати правду, бажаю врешті встановити справедливість і показую Вам, хто від кого залежний і хто за ким стоїть.

Особисто мені, ця ситуація висвітлила істинні обличчя як затятих недругів, так і справжніх друзів.                                                                                                               А.Омельченко

Що я можу ще добавити? Скажу відверто, що мені навіть страшно подумати щоб Кривенко Ю.В був обраний селищним головою. Він третій раз на посаді і жодного разу не відзвітував перед мешканцями селища про свою роботу, він провів з допомогою водоканалу і домоуправління по суті пограбування мешканців селища, про його поведінку з односельцями розповідають анекдоти. І все це правда, бо авторитет газети для мене має надзвичайно велике значення.

Отже, думайте шановні, стара влада повинна піти геть і навіки. Давайте переконувати світ в тому, що ми не є бидло.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор – Віктор Марголін,15.10.2017 р.

Тема: Варто задуматися. Сьогодні наша доля в наших руках.

громада

МАРГОЛИНУ | 16.10.2017

Ну ты и хамелеон! Хрыч старый ты ж сам написал фразу "допоможить розибратися", тебе знающий человек подсказал дал полный расклад даже факты озвучил которые в РДА были, написал причину своей звсекречености,ты ж статью писал с фото не он а теперь усрался чмо-редактор! Тебе ж обозначили Верхогляд уже не за своё бабло строит (сбрасываются на РЕВЕРС а кто не хочет силовики ебут) Бойко уже упал под Верхогляда(раньше В А чмыронул Бойка на 1 сентября спросил что тот для зачи сделал и т.д. при всех его обосрал,а потом СБУ протокол "О корупции" на Бойка составили) и тот уже имел в рот гляней и конопель,присягнул В А. Бособрод взнос сделать отказался (а землю людскую обрабатывает и с людьми расчитывается) силовики быстро оформили как захват и арест наложили,семечку вывезли типа незаконно вырощеную (сколько или 1 тонну или 25 тонн никто "случайно не взвесил" по материалу проходит 1.5 т а остальное??? Поначалу Верхогляд сделал очень много за свои(депутатом вместо Гиршфельда будет) а потом с помощью прикормленых бизнес начал на подсос ставить... А ты подонок тему поднял а потом усрался.Из за таких сирунов и страна у нас такая! Задай вопрос каждому из перечисленых и сам по их рожам поймеш где правда.Один Иван Глянь правду Каратаеву у Конопли озвучил!Спроси об этом у Конопли Яценка Каратаева Балюка пусть они "допоможуть розибратися" тебе ж не ясно? и опубликуй - все по честному я тебе разжевал все только подбей и опубликуй а не прячся в кусты херой-----сам же просил

Re: громада

Редактор | 16.10.2017

Якщо ви будете розмовляти зі мною таким тоном, то я попрошу вас не читати газету. Я не слідчий, не прокурор, не суддя. Ви своїм коментарем всім читачам надали певну інформацію. За це вам спасибі. Правда чи ні - все на вішій совісті. В свою чергу вам скажу наступне. Я зустрічався з Бособродом і просив його надати мені якісь дані по цій справі. Він пообіцяв але нічого не надав. То що я міг писати читачам? То ж майте совість. І автор коментарів міг поділитися зі мною інформацією.

Re: Re: громада

Марголину | 16.10.2017

А как с тобой разговаривать?Напиши "Честный СБУшник" всю жизнь "горбатил спину",приехал на родину и просто сделал людям все хорошо за свои честно заработаные.

Про майбутні вибори

Редактор | 16.10.2017

Зачепилівські люди найхитріші. Пишуть що придумають, а свого прізвища не ставлять. Я за свій вік надивився на таких занадто мудрих. Коли я пишу за Кривенка що він кончена безграмотна падлюка, то я підписуюсь і готовий в любий час це доводити на документах. А ви просто ноги витираєте об людей. Так не можна. Якщо я називаю Красноградських поліцаїв шакалами, то я знаю чого вони до мене не хочуть приїхати. І т. д. Я, як редактор, не хочу бачити на сторінках газети безпідставні звинувачення.

Re: Re: Антосик

МАРГОЛИНУ | 16.10.2017

Витя а Бойко Каратаев Яценко Верхогляд Балюк Огиенко порядочные люди?

Re: Re: Re: Антосик

Про пмдарасов | 17.10.2017

Это "" самые пресамые" у которых совести нет , жаба как бегемот , а руки по локти в крови. Людожеры!!!!!!!

Про роботу редакції

Редактор | 16.10.2017

Декому хочеться покерувати редакцією. Чоловік від тих соняшків матиме щонайменше пів мільйона гривень, а права його я повинен захищати попереду паравоза. Якось воно не так. Тепер можна мене вичеркнути із списка патріотів. Шановні. Та не це мені потрібно. Я хочу щоб ви жили в демократичній правовій державі. і внуки також. Щоб місцеві бариги вас за людей рахували. Щоб ви поважали старших, бо і вам те буде. Щоб ви розумнішали з кожним днем. Щоб вами не керували такі як Кривенко, Галій, Пишненко, Глянь із Коноплею. Щоб ви мали честь та совість. Оце моя мета. А те, що пишуть оті писаки, хай направляють в районну газету "Горизонти зачепилівщини". З повагою Віктор Марголін.

Re: Про роботу редакції

Марголину | 16.10.2017

А шоб хто керував Верхогляд и Губарев?

Re: Про роботу редакції

Манул | 19.10.2017

Хочете демократичноi краiни то чому тодi робите так щоб демократii в нас небуло а горизонти значно демократичнiшi вашоi газети

Миколаевке

Миколаевке | 16.10.2017

Кутицький - це настоящий пидарас!

1 | 2 >>

додати новий внесок