Важко жити на білім світі з однією лише надією.

17.02.2018 10:19

Важко жити на білім світі з однією лише надією.

 

Шановні читачі, мої земляки. Нинішнє моє повідомлення є досить сумним. Сьогодні виповнюється річниця як Красноградські правоохоронці виконали свій конституційний обов’язок по захисту безчестя зачепилівського  судді огієнка і арештували в мене комп’ютерну техніку, завели на мене карну справу за неповагу до суду і т. д. Та головне питання в тому, що ними був забраний ноутбук – мій подарунок внучці. В ньому ніякої інформації щодо змісту «Зачепилівської правди» немає. Тобто його забрали абсолютно безпідставно. І в любому випадку одного року, я сподіваюся, для розумних людей вистачить щоб проаналізувати зміст цієї дитячої іграшки. А тим більше, якщо все передано на експертизу в інститут Бокаріуса. На мій погляд це є також чергова брехня, грають в карти на ньому ці роботяги вже рік.

В мене немає цивілізованих слів щоб виразити моє істинне відношення до цих представників влади. І це після їхніх реформ. І в них вистачає наглості вимагати поваги до себе.

Шановні. Я вже пережив інсульт, вони хочуть довести мене до інфаркту… Та не таке життя для мене дороге. Кращі мої роки позаду. Мені важко спостерігати як кожен день ця проклята влада знущається над замордованим народом. Як у них піднялася рука щоб забрати у дитини ноутбук, як мінімум на рік, привести його в неробочий стан і намагатися «повісити» його господарю як справний. Це є стопроцентний кримінал, ст. 388 КК України.

05.01.2018 р. в стінах Зачепилівського відділення поліції я мав зустріч  з керівником Красноградської поліції – Стрільцем Олексієм Володимировичем і розповів йому про свої проблеми. Він досить культурно себе повів, вислухав усе як треба, пообіцяв розібратися до кінця місяця. Та виявився  цей полковник таким самим брехуном – тріплом, як і його колеги. Тому я вимушений був звертатися в Красноградську (Богом прокляту) прокуратуру, в суд, в апеляційний суд. І тільки після цього прокурор Говоруха дав добро за внесення моєї заяви до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тобто проти злочинної діяльності Красноградських поліцаїв під його ж керівництвом була відкрита карна справа, яка відправлена на розгляд до обласної прокуратури. Та пройшло вже дві неділі , а звідти ні духу , ні слуху. Ось таке мародерство відбулося в Зачепилівці. Пожалітися немає кому. Ось чому наша влада не дає добро на право людям мати зброю для свого захисту. Ой, скільки би їх полягло і відпала би потреба писати скарги в різні інстанції де ти нікому не потрібний. А отримують зараз шалені державні-народні кошти, тільки працюйте, досить красти, коли ви вже понаїдаєтесь. Ні страму, ні совісті. Продають на корню свій народ і Україну в цілому. Аваков книжки пише, а порядок хто буде наводити серед підлеглих? Свою реформу, як ту лапшу, повісив народу на вуха. Та за таку роботу в райкомі колись звільняли інструктора з роботи. А зараз чим більше краде, тим більша пошана. До чого ми з вами дожилися. Понахиляли голови і весь час чогось боїмося, щоб не було гірше. А то прийдуть… А таки можуть прийти.

Редактор – Віктор  Марголін, 17.02.2018 р.

 

Шановні читачі. Свої коментарі, при бажанні, ви можете направляти на мою електронну адресу.

счетчик посещений