"Великому" судді Зачепилівки - Яценку, посвящається.

27.06.2015 09:33

 

"Великому" судді Зачепилівки - Яценку, посвящається.

 

Постановляючи свій вирок, суддя може помилятися;

 але якщо він хоче бути дійсно суддею,

 а не представником свавілля в ту чи іншу сторону,

 він повинен грунтувати своє рішення на тому,

що в даний час йому вважається логічно невідворотнім

 і морально обов'язковим.

А. Коні

Цю думку висловив професор Петроградського університету, якого турбували проблеми судочинства, етики. Він жив в 1844-1925 р.р. А наш Женька і в 21 сторіччі про це навіть не здогадується. Воно йому не потрібне. В Зачепилівці такі номера  у нього проходять майже на ура. При цьому достатньо лише скорчити розумну фізіономію.

Шановні читачі. Я повинен вам нагадати про що іде мова. 12.03.2015 р. своїм рішенням суддя Яценко скасував рішення сесії народних обранців від 28.11.2014 р. про затвердження нових тарифів на послуги водоканалу починаючи з Нового року. Тут треба віддати належне судді, який поступив відносно вірно. Це так, як іноді пишуть зараз в судових рішеннях - заява задоволена частково. Та тільки біда в тому, що суддя жодним чином не турбується про виконання його ж рішення. Жирним котам все це не цікаво. Прокукарікав, а там хоч нехай і не світає. А воно дійсно не світає. Рішення є -, а справою керують шулєри - Кривенко з Галієм. Обкрадають серед білого дня всіх мешканців селища. Ні ума, ні совісті. Не бояться суда ні народного, ні Всевишнього. Та все має свій початок і свій кінець.

Та коли я отримав в суді від Яценка судовий лист і пішов з ним до районних виконавців, там почитали і говорять, що з цього "документа" не можна зрозуміти що нам слід вимагати від селищного голови та водоканалу. Тобто судове рішення написане так, що його зміст не можна зрозуміти і з допомогою Усами бен Ладена.  Що тут поробиш. Понабирали пацанів, які життя не бачили і діда не слухають. А дискусії з даного питання в кабінеті голови суду ми проводили неодноразово. Та все безрезультатно. Бо в них усе пов'язане. Нам не є відомим хто кому які дає вказівки. А в цілому це виглядає як неприхований бардак. Тільки в деяких бардаках порядку більше, ніж в Зачепилівському суді. Ось в чому біда. І тому проходять місяці, роки, а справедливості добитися в такому суді неможливо.

Коли я все це буду розповідати, то на слово мені не кожний повірить. А мене така ситуація не влаштовує. Я подаю вам повний текст ухвали апеляційного адміністративного суду і розумні люди мене зрозуміють.

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №620/330/

15-а

15 червня 2015 р.

Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі

Головуючого судді: Рєзнікової С.С.

Суддів: Бегунца А.О., Старостіна В.В. розглянувши у порядку письмового провадження у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Марголіна Віктора Наумовича на ухвалу Зачепилівського районного суду Харківської області від 22.05.2015р. по справі № 620/330/15-а за позовом Марголіна Віктора Наумовича

до Зачепилівської селищної ради     третя особа Комунальне підприємство "Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство"

про визнання протиправним та скасування рішення, визнання дій протиправними,

ВСТАНОВИЛА:

Марголін Віктор Наумович звернувся до Зачепилівського районного суду Харківської області із заявою, в якій просить суд прийняти рішення про роз'яснення постанови від 12.03.2015 року в частині визначення розміру тарифів на послуги водоканалу з 01.01.2015 року.

Ухвалою Зачепилівського районного суду Харківської області заяву Марголіна Віктора Наумовича про роз'яснення постанови від 12.03.2015 року задоволено.

Роз'яснено Марголіну Віктору Наумовичу, що визначити розмір тарифів на послуги водоканалу з 01.01.2015 року, без дослідження їх в судовому засіданні, неможливо.

Роз'яснення тарифів в даному судовому засіданні виходить за межі постанови суду від 12.03.2015року.

Позивач, не погодившись з ухвалою суду першої інстанції, подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на неповне з'ясуванню судом обставин, шо мають значення для справи, порушення судом норм процесуального права, просить суд апеляційної інстанції оскаржувану ухвалу скасувати та направити до суду першої інстанції.

Виходячи з приписів ст. 97 Кодексу адміністративного судочинства України, справа розглядається в порядку письмового провадження.

Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, перевіривши рішення суду та доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, дійшла висновку, шо апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню, виходячи з наступного.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що постановою Зачепилівського районного суду Харківської області від 12.03.2015 року позовну заяву Марголіна Віктора Наумовича було задоволено частково.

Визнано протиправним та скасовано рішення І.Х сесії IV скликання депутатів Зачепилівської селищної ради Харківської області від 28.11.2014 року «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення..

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.04.2015 року постанова Зачепилівського районного суду Харківської області була залишена без змін.

Задовольняючи заяву Марголіна Віктора Наумовича про роз'яснення постанови від 12.03.2015 року в частині визначення розміру тарифів на послуги водоканалу з 01.01.2015 року, суд першої інстанції роз'яснив, що питання розміру тарифів необхідно розглядати в окремому судовому засіданні.

Колегія суддів не погоджується з таким висновком суду першої інстанції, з огляду на наступне.

Статтею 170 КАС України передбачено порядок роз'яснення судового рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 КАС України, якщо судове рішення є незрозумілим, суд , який його ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, а також державного виконавця, ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.

Подання заяви про розяснення судового рішення допускається, якщо воно ще не виконано або не закінчився строк, протягом якого судове рішення може бути подане для примусового виконання (ч.2 ст. 170 КАС України).

Отже, необхідність роз'яснення судового рішення зумовлена його нечіткістю за змістом, коли воно є неясним та незрозумілим як для осіб, стосовно яких воно ухвалене, так і для тих, що будуть здійснювати його виконання.

Предметом позову було порушення відповідачем порядку затвердження нових тарифів.

Перевіривши матеріали справи, колегія суддів вважає, що мотивувальна та резолютивна частини постанови Зачепилівського районного суду Харківської області від 12.03.15 р. по справі № 620/1051/14-а викладені чітко та зрозуміло.

Вказаною постановою від 12.03.2015 року було встановлено порушення порядку затвердження нових тарифів, а не їх розмір.            -----------

Таким чином, в постанові зазначені мотиви, з яких суд дійшов до відповідних висновків, і норми закону, якими керувався суд, постановляючи ухвалу.

Отже, вказана постанова ґрунтується на положеннях чинного законодавства, є чіткою і зрозумілою та не потребує роз'яснення.

У відповідності до ст. 159 Кодексу адміністративного судочинства України, судове рішення повинне бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права.

Колегія суддів вважає, що ухвала Зачепилівського районного суду Харківської області від 22.05.2015 року не відповідає вимогам ст. 159 КАС України, оскільки фактично не роз'яснено рішення суду першої інстанції від 12.03.15 р., а повідомлено, що спір про розмір тарифів є окремим спором.

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 199 КАС України, за наслідками розгляду апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати ухвалу суду і постановити нову ухвалу.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 202 Кодексу адміністративного судочинства України, підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.

Зважаючи на встановлені обставини справи, колегія суддів дійшла висновку, що ухвала Зачепилівського районного суду Харківської' області від 22.05.2015 року прийнята з порушенням норм чинного процесуального права, що призвело до неправильного вирішення питання, тому підлягає скасуванню, з прийняттям нової ухвали про відмову у задоволенні заяви про роз'яснення рішення.

Керуючись ст. 160, 167, 195, 196, п. 6 ч І ст. 199, п. 4 ч. 1 ст. 202, ст.ст. 205, 206, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства ,України, колегія суддів, -

ухвалила:

Апеляційну скаргу Марголіна Віктора Наумовича задовольнити частково.

Ухвалу Зачепилівського районного суду Харківської області від 22.05.2015 року по справі № 620/330/15-а за позовом Марголіна Віктора Наумовича до Зачепилівської селищної ради третя особа Комунальне підприємство "Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство" про визнання протиправним та скасування рішення, визнання дій протиправними скасувати.

Прийняти нову ухвалу, якою у задоволенні заяви Марголіна Віктора Наумовича про роз'яснення постанови від 12.03.2015 року - відмовити.

Ухвала набирає законної сиги через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів  після набрання законної сили.

Підписи суддів

 

Ось так "малюють" судові рішення в Зачепилівському районному суді. Прочитали?  Зрозуміли? І ніхто за це не відповідає. А, можливо, ви ночі не доспали, чи адвоката наймали, чи квиток у Харків купляли за 70 грн., витратили свій час і нерви. Та нікому в цій державі нічого довести не представляється можливим. А все тому, що і людському житті в нашій країні ціна не така вже й висока. Живеш, то й живи. А як - це нікого не турбує. Таку державу збудували. Маємо те, що маємо. В деяких інших народів такі  безвідповідальні кроки чиновників не проходять непомітними. Зате в нас повальна корупція і ми тільки поглядаємо чи в Саакашвілі получиться зламати хребет отій проклятій корупції  в Одесі. А справа далеко не проста. Ось у нас у всіх на очах суддя Яценко пише дурниці, приймає завідомо неправосудне рішення і ніхто його виганяти з займаної посади не збирається. Ви прочитали постанову суду в Харкові. Ви що побачили якусь повагу до права з боку судді Яценка? Він діє як звичайний шарлатан. Людей грабують, а він очі закриває, бо його заробітна плата настільки велика, що йому особисто ті тарифи до "лампочки".

В Харкові також зробили вигляд, що мене не зрозуміли.

Шановні читачі. Можливо, у когось виникне питання - навіщо я оце все описую. Відповідаю. Якщо революція в країні продовжується, то настане час, коли оцих яценків вона змете з лиця Зачепилівської землі і той же яценко проситиметься у дружини щоб та дозволила йому в магазині торгувати пральним порошком, якщо не сидітиме у в'язниці. Признаюся, що я важко переживаю  від творимого беззаконня в державі, але я вимушений знову іти до нашого суду. 26.06.2015 р. я знову подав позовну заяву до суду з вимогою скасування незаконної постанови депутатів  селищної ради стосовно захмарного підвищення тарифів на послуги водоканалу. Може досить із нас робити рабів. Це і є корупція творима Кривенком з Галієм. Зрослись інтереси. У водоканалі нас не стільки обслуговують, як займаються мародерством. А це тому, що в нашому суді зі зміною влади в країні нічого не змінилося окрім того, що поставили кодовий замок при вході в приміщення суду. Без дозволу  туди зараз не зайдеш. От і вся реформа. Ідіоти - я другого слова підібрати не здатний. Так вони нову країну будують, Європейського зразка.

Я звертаюся до Вас, шановні читачі, абоненти Зачепилівського водоканалу. Ви часто звертаєтеся до мене чи варто вам платити по 52,50 грн за воду. Я вам скажу так. Якщо ви знову не прийдете до суду і не засвідчите своє відношення до беззаконня в селищній раді під проводом пана Кривенка, то тоді вибачайте. Платіть, вибирайте і хай вам буде щастя. До ста грн. залишилось небагато. Може чиясь дружина ще не має норкової шуби.

З повагою: редактор Зачепилівської правди - Віктор Марголін.    27.06.2015 р.

 

 

 

 

Тема: "Великому" судді Зачепилівки - Яценку, посвящається.

Ы

берлим | 21.04.2016

Яценко мудило.

Re: ненажерям

Віктор Марголін | 29.06.2015

Я можу Вам лише подякувати за розуміння даної проблеми. Редактор.

Re: Re: ненажерям

Виктор Марголин | 30.06.2015

Сам написал,сам отвечаю

Ховайтесь!

Зачепиляни | 27.06.2015

Є вже така народна прикмета - як Маргоша пішло до суду, чекай чергового підвищення тарифів на воду. Що на нас чекає? 100 грн. за куб води?

Великому" судді Зачепилівки - Яценку

криволап | 27.06.2015

Яценко- не" великий "суддя . а маленька , м’яка підстилка Бойка

додати новий внесок