Вибори прошуміли, а проблеми то залишаються.

09.11.2015 20:16

Вибори прошуміли, а проблеми то залишаються.

 

Шановні читачі. А чи задумувались ви над питанням: навіщо нам ці вибори? Можливо для того щоб Кривенка, Гляня, Галія, Токаря, Дорошенка, Загнія, Коноплю в майбутньому можна було назвати щось на зразок колишніх, наприклад, пенсіонер союзного значення. Їх потім будуть запрошувати  на зустріч з піонерами і вони будуть розказувати як останніми бачили Чапаєва бо стріляли по ньому з крутого берега. Це у мене вийшло таке порівняння зі старим анекдотом. Можливо, що Токар буде розповідати про звільнення ним Зачепилівки, Дорошенку буде що розповісти про Жашків на Черкащині, Кривенко з Галієм  можуть похвалитися успіхами фінансового плану в водоканалі за рахунок ними ж обікрадених безправних, терплячих і безтолкових земляків. Мало не забув  про талановиту ученицю-воровку професора Сіроштана, яка рекомендувала нам використати її досвід в справі використання бюджетних коштів в Зачепилівській селищній раді та у справі подальшого вирубування лісів.  Та "фокус" не вдався. Зачепиляни вирішили, що нехай уже один краде.

У попередній статті в коментарях я вже задавав питання: навіщо депутатство посадовим особам таким як Конопля, Загній і деяким іншим? Те що законодавство не забороняє - я це розумію. А от з точки зору здорового глузду - навіщо все це їм? А народ мовчить, ніби в рот води набрав. Невже ніхто не знає відповідь на це питання, чи не бажає щоб ми всі трішечки порозумнішали. Та невже у пана Коноплі повноважень не вистачає, щоб виконувати свої службові обов'язки? Ні, це якась аномалія.

Можливо, що хтось із читачів подумає так, що я ранувато таке питання ставлю. Адже районна рада ще не сформована, ніяких рішень ще не приймала і т. д. Можливо і так. Але  я пригадую як було в недалекому майбутньому. Збиралися разом, наприклад,  всі кандидати на посаду селищного голови, кожен із претендентів представляв свою програму, люди вислуховували, задавали питання і робили потім усвідомлений свій вибір. Все відбувалось прозоро, цивілізовано, права виборців не принижувались, все виглядало демократично, чесно і справедливо. А що відбулось тепер? У мене навіть відразу і слів путніх не знайшлося стосовно діяльності нинішньої влади. Це є відверта узурпація тієї самої влади. Я тільки дивуюсь реакції самих виборців. Невже людям все пополам? А як же ми будемо жити і працювати після повної децентралізації влади в країні. Там же наверху думають так, що в нас уже сформувалась і діє громада. То нехай керує. А вона то де? Вона навіть не здатна зобов'язати один раз на рік селищного голову Кривенка Ю.В. провести у відповідності до вимог закону громадські слухання, щоб той розповів куди народні кошти потратив. А в нас нікому навіть питання задати. А тому цього і треба. Догрібся чоловік, а ми говоримо про громадські слухання. Та нас там за бидло рахують. Мені видається так, що весь цей "цирк" із минулими виборами  був затіяний з метою відволікти увагу суспільства від  невирішуваних владою проблем в країні. Це свого роду тиха і штучна диктатура в якій ми виглядаємо не як будівничі свого життя і долі, а як приспособленці.  От і вся розгадка. Вона ж і розрахована на створення не громади, а стада бидла. Справедливості ради слід відмітити, що ми не дуже і упиралися. А коли наші ново вибрані депутати ще виберуть голову районної ради із числа вже перелічених у цій статті політичних постатей сьогодення Зачепилівки, то тоді взагалі - хана. Цю територію, яка називається Зачепилівським районом, треба буде огородити забором із колючої проволоки та розпочати будівництво тут комунізму корейського зразка. Сюди будуть приїжджати делегації  з усього світу, буде процвітати зелений туризм, будемо розводити жаб та страусів. Управляти цим процесом попросимо Бєжанова, Молчанова, Рясну, Погожих В.М. і Сашу Павлова. Генеральним директором зачепилівської землі варто буде призначити  Гену Кернеса, з батогом ходитиме Добкін і всіх буде запрошувати прийти на  їхні чергові вибори. Отоді і явка буде не 36 процентів. А життя то воно така штука що чомусь та навчає. І не буде запитувати Володимир Яворівський : що то ми за народ такий? Ми будемо дружнім маршем іти впереді всієї планети і будемо співати: Союз нерушимий  республік свободних… Ми цього хотіли?

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.11.2015 р.

Тема: Вибори прошуміли, а проблеми то залишаються.

Рада чи зРада

Зачепилянин | 11.11.2015

Поки у нас будуть отакi "нiхто"- доти у нас нiчого не змiниться! Нас "пiсюки" Бойка умовляють на 2 чи бiльше ( до перевиборiв) ??? роки вiддати район його ставленикам ( загнiю з коноплею та чернухiним) на розграбування. А наше безразлiчiе приведе до влади бандюкiв.

Якщо матку правду рубонуть

Ніхто | 10.11.2015

Та всеодно, людоньки, там простими Зачепилянами без звязків і не грошовитих, і не пахне! Їх або так згноять, або з роботи "повиганяють", тих хто попробує на "в лоб" довбонуть. Тим простим, краще зараз стратегічно правильно повестися, адже перевибори не за горами - тут на одній нозі можно перестояти, та попрацювати добре - давать по рогам і першим, і другим! Тож ми тоді і виберемо, ПІДТРИМАЄМО!

Re: Якщо матку правду рубонуть

Хохол | 10.11.2015

Как всегда - моя хата с краю. " давайте подождем" , а потом... Ничему вас жизнь не учит.. Приспособленцы и трусы хреновы!

виругідність під секретом

Ніхто | 10.11.2015

А якщо близько 60% вкинуто за Коноплю, то значить він притендує на Голову райради? Тоді складується в "картину маслом" протяжка Загнія, щоб поставити маріонеткою-головою РДА - палкого участника сепарського зїзду.
То хай краще буде вже тоді Токар - хоч трохи плани поламать тим "перцям" тіпа "хитрим"!
Ну як Вам - виборці! Поміркуйте!

Re: виругідність під секретом

Никак | 10.11.2015

А куда ГЛЯНЯ Леню ? Ему без зРады никак...

Re: Re: виругідність під секретом

Ніхто | 10.11.2015

"Нікаком к верху" - він ширма, занавіс перед "спіктаклем". Кукловод та тітри очолює всім відомий Зачепилівський Дарт Вейдер - Бойко

Re: Re: Re: виругідність під секретом

Ніде | 10.11.2015

До речі Зачепилівський "Дарт Вейдер" мабуть під одним "сідлом" з Харківським головою ОДА "Раненим".

Re: Re: Re: Re: виругідність під секретом

Общак | 10.11.2015

Бойку все равно под кого ложиться . Лишь бы воровать давали. А то , что он уже открыто "керует" - слепому видно- из администрации не вылазит, Ц У дает.

Re: Re: Re: виругідність під секретом

Та якось так | 10.11.2015

Ляшка Бойку в сраку! Вiн з чернухiним зараз питаются роз вести Токаря,як лошка. Ну лучше Токар чим бандитьська - суддiвська связка бойка I загнiя. Вони вже себе показали

Re: Re: Re: виругідність під секретом

Фрунзе | 10.11.2015

А шо ж тодI Ваня Глянь? Без братiка?

1 | 2 >>

додати новий внесок