Виходить так що ця влада «непотопляєма»?

24.02.2018 16:23

Виходить так що ця влада «непотопляєма»?

 

Шановні читачі. Кажуть люди – який народ, то така і влада. З цим не погодитися важко. А для чого нам влада? Щоб допомагати жити народу. А що виходить на практиці? От і приїхали. Потрібні приклади, будь ласка.

       Нач. слідчого відділу Зачепилівського відділу

         НП в  Харківській області Стрілець С.В

Марголіна Віктора Наумовича - мешканця Зачепилівки,

вул. Українська 8, кв 9, Харківської області

 тел.5-18-43, 066-71-68-753, інд. 64401

 

Заява про скоєне адміністративне правопорушення.

 15.01.2018 р. контролер комунального підприємства Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство запросила мене щоб я зібрав належні документи і прийшов до них в контору для оформлення нового договору на їх послуги.

16.01.2018 р. я прийшов до водоканалу де мені вручили два екземпляри договору та дали ручку щоб я підписав договір. Я там заявив що беру ці договора і іду додому та буду вивчати зміст цього договору. Коли я прийшов додому то включив комп’ютер, знайшов там Закон України «Про житлово-комунальні послуги» і став перевіряти зміст запропонованого мені договору на відповідність прийнятому закону з даного питання.

В результаті мною було установлено, що в розділі «Споживач зобов’язаний» дописаний пункт 13 про здійснення метрологічної повірки засобів обліку витрачання води – лічильників, який  безсумнівно протирічить Закону України і відповідній постанові Кабінету Міністрів України.

Як я вважаю, адміністрація водоканалу в особі начальника Галія Григорія Івановича грубо порушила чинне законодавство, права абонентів також порушені всупереч встановленому законом порядку здійснення перевірки лічильників. Ці порушення мають ознаки адміністративного правопорушення згідно ст.186 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», так як Галій Г.І. вирішив перекласти свої обов’язки  на абонентів.

Звертаючись до Вас я прошу:

1.     Провести перевірку з даного питання.

2.     Притягти до адміністративної відповідальності за порушення чинного законодавства керівника водоканалу Галія Г.І.

3.     Шляхом передачі справи до суду вимагати скасування всіх заключених договорів шляхом обману абонентів водоканалу.

 

Додаток: - екземпляр рекомендованого договору від 16.01.2018 р. №972

 

Мешканець Зачепилівки  ____________  Марголін В.Н., 19.01.2018 р.

 

І другий приклад.

       Нач. слідчого відділу Зачепилівського відділу

       НП в Харківській області Стрілець С.В

Марголіна Віктора Наумовича - мешканця

 Зачепилівки, вул. Українська 8, кв 9,

 Харківської області тел.5-18-43,

 066-71-68-753, інд. 64401

Заява про скоєний злочин.

Я є власник квартири по вищевказаній адресі. Кожен місяць я отримую платіжки для оплати за послуги домоуправління. Одна із чотирьох послуг домоуправління - це є прибирання прибудинкової території. Ця послуга є найбільш затратною для мешканців будинків, а тому я вирішив поцікавитись питанням: кому належить та територія, яку прибирають працівники домоуправління.

З даним питанням я звернувся до Подколзіної О.В. - першого заст. Зачепилівської об’єднаної громади, яка пояснила, що вся земля належить селищній раді. Точно таке ж питання я задав і керівнику Зачепилівського домоуправління Пишненко 0.3., яка пояснила, що ця територія домоуправлінню не належить, вона є власністю селищної ради. Щоб стати власником цієї землі потрібні значні кошти і т. д.

Враховуючи цю інформацію я приходжу до висновку про те, що я зі своєї пенсії кожен місяць оплачую прибирання території, яка не належить домоуправлінню і мені також. Тобто Зачепилівське домоуправління не має жодних правових підстав щоб вимагати з мене кошти за прибирання території коло будинку. А так як керівник домоуправління це робить абсолютно свідомо, і я в цьому переконався, то я маю всі підстави таке дійство назвати відвертим шахрайством пані Пишненко в першу чергу. І тим більше, що договори на обслуговування в людей практично відсутні.

Крім цього мене вражає та дрімуча неграмотність яка використовується під час обрахування вартості послуг домоуправління. Там ділять затрати на площу квартир, а треба ділити на кількість мешканців будинку. Кому це є незрозумілим? Невже ці питання треба вирішувати тільки в суді? Де звичайна людська логіка?

Я також вважаю, що Пишненко перевищуючи свої повноваження, не дає мені право на обрання саме тих послуг в яких я найбільше потребую. Саме вона вимагає з мене оплату за освітлення під’їзду навіть в тих випадках коли під’їзд зовсім не освітлюється. Це є порушенням моїх законних прав та інтересів. Одним словом - це є шахрайство.

Звертаючись до вас я сподіваюся, що з вашою допомогою мені вдасться покласти край цьому Зачепилівському безладу і винні в цьому будуть покарані.

Мешканець Зачепилівки                Марголін В.Н.,

 15.01.2018 р.

Таким чином,  пройшло значно більше місяця, як передбачено законом, і в районному відділку поліції нарешті зварганили мені відповідь на поставлені мною питання. Візьміть діду та відчепіться від нас. Свої підписи під цією безтолковою писаниною гордо поставили: пани Берлим, Шевченко, Новіченко.

Люди добрі. Хто мені пояснить: поліція – це влада чи що? А коли влада, то звідки у цієї влади взялося право писати дурниці. Тут я навіть в деякій мірі (теоретично)  можу зрозуміти  Галія, а от зрозуміти поліцейських в погонах після присяги служити народу України – я не можу зрозуміти. В мене немає жодного сумніву, що ці служаки, як «полковник-самозванець» Шевченко, виконають любий злочинний наказ влади. Хто не читав книгу Арсена Авакова «Ленин с нами?». Там автор документально доводить що була така вказівка Леніна про необхідність прийняття до лав партії ворів і проституток, мовляв, вони нам ще пригодяться. Цей заповіт  вождя ми виконували багато десятиліть і до чого ми прийшли? Я думаю, що пояснювати не варто. Все це я розповідаю для того щоб порівняти реформу в поліції з ленінським завітом. Хто забув то я нагадаю, що це той Шевченко який нас усіх переконував що місцеві бандити на законних підставах продали недобудовану Зачепилівську школу. Інший  робітничок (Стрілець)доводив що у нас Кобильська і прокурор Медяник     на законних підставах вирубали сосновий ліс під Руновщиною. І річку у нас можна чистити до безтями. І таких прикладів можна привести чимало, де стоять підписи Берлима, Стрільця і Шевченка і таких як вони. І нічого страшного. А пенсії зароблять хлопці такі, що всі будуть заздрити. І все це на «крові» довірливих людей, яких  влада успішно перетворює в  звичайне бидло.

Та все ж 24.02.2018 р. мені вдалося отримати офіційну відповідь на мої питання. Її підготував «професор» Шевченко. На той факт, що дата відповіді брехлива, я закриваю очі. На відповідь по домоуправлінню також. А от що торкається водоканалу, то тут я мушу виразити свою суб’єктивну думку. Майор поліції Шевченко О.Г. в своєму висновку посилається на Закон України який планується  ввести в дію з 10.06.2018 р. Далі ним написане таке, що він сам собі протирічить. Назвати автора цієї писанини напівдебільним я також не маю права. Отже, шановні читачі, прочитайте самі:

 

Про результати перевірки інформації викладеної у повідомленні гр. Марголіна В.Н. (ЖЕО № 76 від 19.01.2018 року)

ВСТАНОВИВ:

19.01.2018 року до чергової частини Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області із заявою звернувся Марголін Віктор Наумович, 11.08.1946 р.н., мешканець с. Зачепилівка, вул. Українська 8/9, Харківської області, в якій він просить прийняти міри до начальника комунального підприємства Зачепилівського водопровідно-каналізаційне підприємство Галія Г.І., який грубо порушив чинне законодавство та права абонентів в супереч встановленому закону порядку.

В ході проведення перевірки було встановлено, що 16.01.2018 року гр. Марголін В.Н. прийшов до комунального підприємства Зачепилівського водопровідно-каналізаційне підприємство де йому надали два екземпляри договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення. Дані договори гр. Марголін В.Н. забрав до себе та ознайомившись з договором та виявив, що в розділ «Споживач зобов’язаний» дописаний пункт 13 про здійснення метрологічної перевірки засобів обліку витрачання води, який протирічить Закону України «Про житлово- комунальні послуги».

Згідно Закону України «Про житлово- комунальні послуги» від 09.11.2017 року розділу 6 ст. 9 періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (в приміщеннях, будинку), здійснюється за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором, а у разі укладення співвласниками багатоквартирного будинку індивідуальних договорів про надання відповідної комунальної послуги періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) таких вузлів обліку забезпечуються виконавцем комунальної послуги за рахунок плати за абонентське обслуговування.

Враховуючи вище викладеного, —

ВВАЖАВ БИ:

1.       Подальший розгляд матеріалу припинити;

2.       Матеріали перевірки списати до архіву Зачепилівського ВП;

3.       Про прийняте рішення повідомити зацікавлених осіб.

Старший ДОП Зачепилівського

ВП ГУНП в Харківській області майор поліції           О.Г. Шевченко

 

Всю цю дурницю Шевченку підписав і завірив підполковник Берлим Р.Г. Цей Закон вводиться в дію з  10.06.2018 р. , а тому це є лапша на вуха. До Авакова мені їхати вже не треба. У Галія дома є надійна криша. Роби з  місцевими олухами те, що тобі на ум прийде. Революція гідності вже позаду. Символічна селищна рада займається іншими проблемами. Та, взагалі, оцей

безлад чи ідіотизм нинішньої влади не піддається оцінці з боку здорового глузду. Людей рахують за стадо баранів, не більше. Сама поліція виявилася на  боці злочинної влади, хоча по закону  не є підлеглою в районі. Але їм дають і майорів, і полковників і відповідні зарплати – тільки мовчіть, робіть вигляд що ви на роботі і буде  вам щастя. Я ж пригадую як воно було трохи раніше і дивуюся як ми  легко піддалися на виконання ленінських заповідей про прийом ворів і проституток до лав передового загону робітників і селян. Слава нам усім. Забудьте про честь, гідність, розум, совість і т. д. Нинішня поліція довела свою злочинну суть, зрадила інтереси свого народу. В мене склалося таке враження що пана Галія навіть не запросили до відділення поліції щоб отримати від нього пояснення. Про що можна далі вести мову?

Та немає в нас поліції. І це , нажаль, є очевидним фактом.

 

Редактор – Віктор Марголін, 24.02.2018 р.

счетчик посещений