Владо!!! Прошу тебе. Зроби для людей щось корисне.

27.01.2020 18:55

Владо!!!   Прошу тебе.  Зроби для людей щось корисне.

 

Шановні читачі. Останнім часом наше злиденне життя отримало свіже повідомлення про те, що нашому газовому олігарху в  Австрії стало скучнувато і він вирішив підзаробити за наш рахунок. При цьому не треба копати жодної ями чи траншеї. Просто дав вказівку і все. І 12 мільярдів гривень уже в кармані. Що би було з цим шаманом при Сталіну - нам усім відомо. А зараз варто лише трохи поділитися. І буде повний порядок.

Щоб цього не сталося і з моїх земляків не знімали останню сорочку, прислухавшись до порад розумних людей я вирішив звернутися до наших депутатів районної ради та об'єднаної громади з проханням розглянути дане питання і висловити своє відношення до даної проблеми. При цьому голос депутатів повинен лунати аж до Києва, до самого Президента України, який вправі зупинити цей безлад і шахрайство. Моє звернення має наступний вигляд.

                                                                        До Зачепилівської районної ради

                                                                        Харківської області

 

Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

 вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Як Вам відомо, цими днями мешканці району отримали від Красноградського відділення АТ "Харківгаз" рахунки на оплату за доставку газу в наші оселі.

Інформація, яку я отримав в Інтернеті, засвідчує про шахрайську суть вимоги газовиків про сплату абоноплати за користування газом. І це при тому, що газопроводи є власністю держави, а в свої домівки люди проводили газопроводи за свої кошти. Мало цього,  нам відомо що ми всі переплачуємо за сам газ як мінімум у два рази.

Сьогодні частина нашого населення шукає альтернативні методи опалення своїх квартир, не всі вдоволь наїдаються хліба, багато людей взагалі є безробітними. В такій ситуації значна частина людей у нас не живуть, а виживають.

Враховуючи вищевикладене я звертаюсь до районної ради, до об'єднаної громади з проханням розглянути на позачергових сесіях депутатів дане питання, прийняти звернення до Президента України про необхідність негайного скасування рішення монополістів газовиків про стягнення з користувачів газу додаткових і непосильних платежів. Влада повинна стати на захист інтересів не олігархів, а простого люду.

 

З повагою : мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін, 27.01.2020 р.

Редактор - Віктор Марголін, 27.01.2020 р.

 

Тема: Владо!!! Прошу тебе. Зроби для людей щось корисне.

вельми поважному пану під нікомУЧИТЕЛЬ

манул | 08.02.2020

вельми шановний пане.я повністю підтримую вашу позицію.але маю до Вас прохання:намагайтеся не використовувати матерної лексіки.я розумію і згоден з Вами деякі іншої і не заслуговують та не треба опускатися до їх рівня. не таким словам треба вчити Ваших учнів. Хочу ще раз висловити Вам підтримку і засвідчити повагу

для роздумів читачам

на самому ділі | 05.02.2020

Плакати треба не тільки через ціни на газ, а ще особливо від польсько-бендерського діалекту...А як же правильний, унормований, законний ще з часівТараса
Шевченка, києво-полтавський діалект????????
Уже і літературної української мови лишаютьне тільки російської......

начальнику автодору

водій | 05.02.2020

Сьогодні вранці, при товщині снігу 0,3 см. Ваші "бійці" доблесно чистили дороги району. Я правильно розумію, що ліміт бензину-солярки-піску на цьому закінчився? І наступні, складні за погодними умовами, 3-4 дні ви будете відпочивати?

Re: начальнику автодору

водію | 07.02.2020

А якби не чистили, ти б тоже триндів... Ті, "бійціі" як ти кажеш, ночі не сплять і чистять дорогу коли потрібно, в складних погодніх умовах. за монітором легше вього сидіти і гавкать. в будку зарийся і сиди мовчки, водій хрєнов

Re: Re: начальнику автодору

водій | 07.02.2020

"за монітором легше вього сидіти і гавкать" - якби ж за монітором (за рулем)! Ти мене не правильно зрозумів - 05/02 був дійсно зайвий, неоправданий проїзд снігоочислювальної техніки районом - сніг танув сам по собі (це було очевидно). Але здається, що я дійсно змушений буду вибачитись перед "начальник автодору" - техніка працює і 06/02 і 07/02. Вибачте!

Детальніше тут: https://www.zachepravda.com/news/vlado-proshu-tebe-zrobi-dlya-lyudej-shchos-korisne/

Re: начальнику автодору

Водію | 08.02.2020

А я вас повністю підтримую! В нас або показуха, або забить на все і всіх! Ми вже всі в фейсбуці побачили як Миколаївку почистили! А Рачковські на собі відчули! Метал не шкода, а от не дай Боже, люди б постраждали, чи дитина в машині була! А автодорівці одне кажуть: "Водію треба було знизити швидкість". Добре, що хоч не вдома залишитися! І так скрізь, не тільки там! Абазівку біля журавля вилизали! Щоб Краснограду показать-работаєм! І на цьому робота закінчилася! Тільки на поворотах лопатами кидали такі грудяччя, що й днище отбить можна! Нашо та сіялка! Гору посипали, а далі нехай Федорович заботиться, добра людина! В нас все, аби замилити очі! А відчитуємося, що все на найвищому рівні! Шкода, що зима тільки почалася! Олександрович Новий рік не на теплому пляжі зустрів! А чого? Бо снігу не було...

Закони Мерфі

Читач | 04.02.2020

РДА - це щурячий король, живе за законом курника : лижи вишньому, зіштовхни ближнього, насери на нижнього і завжди вмираючого за законом «банки з павуками».

Re: Закони Мерфі

Правда | 04.02.2020

Квочку выгонят,обосранных курей поменяют и будет ок.

Re: Re: Закони Мерфі

мешканці | 07.02.2020

в рда хочеться ?

Re: Re: Re: Закони Мерфі

Також | 07.02.2020

Та ну нахер, свят свят , порядній людині серед покідьків шахраів та бл@дей робити нічого.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок