Всі хочуть бачити зміни на краще.

14.11.2019 12:15

Всі хочуть бачити зміни на краще.

Шановні читачі. Визнаю, що давненько не спілкувався з вами. За це маю певні зауваження прямо на вулиці. Слід визнати що люди  вірно задають питання. Але на свій захист я говорю і про те, що мої читачі - люди занадто скромні. Адже я хотів щоб це була газета нашою, а не моєю. Та ця моя агітація чомусь не спрацьовує. А хотілось би…

Не дуже мені хочеться писати і говорити, піднімати стару тему. Мало хто задумується над наявністю фінансових проблем в самої газети. Тут я і не намагаюся конкурувати з районною газетою. Якби мої читачі дізналися про всю правду фінансування районної газети, то і мені було б трохи простіше з вами говорити. Але ж кого цікавить той факт, що наша газета проплачена тільки до 9 грудня. Далі господар Інтернетресурсу поставить свої умови, а нам варто подумати чи потрібна нам газета. Скажу чесно. Без сторонньої, спонсорської допомоги нам не обійтися. І тут я не говорю про якісь мільйони чи сотні тисяч. Все набагато простіше, але ж не одному редактору все вирішувати.

Далі поговоримо про наші справи земні. В об'єднаній громаді продовжують постійно діючий експеримент з тарифами на воду. Знову піднімають ціну на воду, а про якість води мовчать. Мені особисто стало цікавим -а до якого рівня можна піднімати ціну щоб люди мовчали і мовчки платили те що скажуть? Оце загадка. Там де іде війна там вода набагато дешевша. Оце нас чорт лаптем обвів. То невже нас уже і за людей не рахують? А, можливо, що комусь мало платять. І колотюсь я не за себе особисто. Я в місяць використовую один куб води, та і субсидія виручає. Якось проживу. Але, люди добрі, давайте замислимось, що у нас відбувається? Від людей я чую що в країнах Середньої Азії газ, вода і електроенергія надається людям безкоштовно. До такого я нікого не призиваю, але ж і міру треба знати. Та і владу ми вибираємо для того щоб жити було легше, а що виходить? Собі зарплати мерщій призначили пристойні. То хіба це по-людськи? А про честь і совість взагалі забули? А громадські слухання законом передбачені і де вони? Ми що є бидло? А звітувати перед виборцями вони збираються чи призначені довічно?

Шановні читачі. А чи відомо вам, що у нас є правоохоронні органи які отримують непогані кошти від держави за те, що нас охороняють і захищають. Тут я на перше місце поставив би працівників поліції. Але там також обстановка не однозначна. Є там чесні і порядні люди, та далеко не всі. Про декого із них я постараюсь вам повідомити. Цю місію я виконаю шляхом надрукування мого листа до керівника обласної поліції. Цікаво мені знати яку оцінку дадуть там подіям в Зачепилівці. Отже, читаємо:

                                                                  Голові управління Нацполіції

                                                                  в Харківській області

                                                                  Сокуренко В.В.

 

Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

стосовно злочинної бездіяльності заст. нач. Зачепилівського районного відділу поліції Стрільця С. В.

 

Шановний Валерію Васильовичу.

 

Дана моя скарга є результатом багаторічної боротьби за соціальну справедливість як мою, так і моїх земляків. А боротися приходиться шляхом оприлюднення відвертої інформації фактів, які викривають, по суті, злочинну діяльність чиновників різного гатунку, в т. ч., як не жаль, працівників правоохоронної системи України. Та роки ідуть, ви стаєте генералами, докторами наук, заслуженими юристами, а ми в Зачепилівці як мартишки з голим задом… Раніше можна було попасти  хоча би на особистий прийом до обласного чинуші, а тепер до нас ніхто не приїздить, нікому ми не потрібні, район валиться на очах. Серед людей тільки й чути про пиляння лісу й посадок, про наркоту, про захват землі, про електролов риби, про відсутність реальної влади в районі, про рівень безпеки руху, безробіття і т. д. Всі ці питання періодично виникають ніби в нас немає відділення поліції. Про якихось порушників чи якесь покарання інформації -нуль. Такий вакуум сьогодні є неприпустимим. Держава витрачає досить таки немалі кошти щоб і ви сиділи в пристойних апартаментах.

Головні питання, які я хотів озвучити і вирішити, викладені в листі від 12.09.2019 р. на ім'я колишнього керівника поліцією України. Прошу вас прочитати.

                                                  Голові Національної                                                                                 поліції України

                                                  Князєву С.М.                                                                                                                                    

 

С К А Р Г А

стосовно злочинної бездіяльності заст. нач. Зачепилівського районного відділу поліції Стрільця С. В.

 

Звертаючись до Вас я усвідомлюю стан справ в районній поліції, в районі в цілому, відношення між працівниками районної прокуратури і поліції, виконання вимог Законів України "Про Національну поліцію" та " Про Дисциплінарний  статут Національної поліції України". Цей Статут визначає сутність службової дисципліни в Національній поліції України, повноваження поліцейських та їхніх керівників. Службова дисципліна ґрунтується на створенні необхідних організаційних та соціально-економічних умов для чесного, неупередженого і гідного виконання обов'язків поліцейського, повазі до честі і гідності поліцейського, вихованні сумлінного ставлення до виконання обов'язків поліцейського. Але все це теорія яка вам добре відома. Я ж вам  хочу навести приклади з життя, які допускає в своїй роботі пан Стрілець С.В.

Останній найсвіжіший приклад, який переповнив чашу терпіння. Мені стало відомо про зловживання керівника місцевого водоканалу пов'язаного з, по суті, крадіжкою коштів з бюджету країни які виділені для виплат субсидій. Суть справи я виклав пану Стрільцю і через деякий час все це виклав у письмовій формі на ім'я Стрільця С.В.  Через деякий час я отримав відповідь-відписку за підписом іншого заступника нач відділу поліції- Ходоровський Р. Таким чином я все зрозумів, що мою заяву про скоєний злочин сприйняли в поліції як звичайний лист, зробили із діда дурня у якого  освіта вища, економічна. Відповідь, яку я отримав, не містила  елементарного роз'яснення щодо подій з крадіжкою державних коштів посадовими особами водоканалу. Копію документів я надаю. Вони свідчать про те, що Стрілець С.В. кришує правопорушення  керівника водоканалу вже багато років і ніяких правопорушень не вбачає. Такими методами побороти корупцію в державі неможливо і тому не варто все перекладати на плечі Президента України.

В даному випадку я змушений був звертатися зі скаргою в відділ прокуратури. Я надав їм належні докази і просив відкрити карну справу по водоканалу. В прокуратуру був запрошений Стрілець С. В. Ми втрьох сиділи за одним столом і прокурор  не зміг переконати слідчого  в тому, що він зобов'язаний виконати вимоги процесуального законодавства і внести моє повідомлення про скоєний злочин до ЄРДР. Натомість Стрілець встав і вийшов з кабінету прокурора. Таке  безкарне хамство мені зрозуміти важко. В результаті карна справа була відкрита, але тільки по ініціативі працівників прокуратури. Я уявляю що буде коли слідство буде вести сам Стрілець.

 

Вже десять років я намагаюсь довести наявність правопорушень у водоканалі, які пов'язані з тарифною політикою злочинної влади. Було навіть так: я заставив Стрільця і він запросив в водоканалі копії всіх путьових листів асенізаційної машини яка за рік викачала коло тисячі ємкостей відходів, переважно в домоволодіннях мешканців району. Але при цьому жодна копійка до каси підприємства не дійшла. Все залишилось в кишені керівника. І ви думаєте що я чогось добився з допомогою Стрільця? Ні. Очевидно, що бере взятки і закриває кримінальні справи.

Десять років я намагаюся довести, що наші тарифи на послуги водоканалу не є економічно обґрунтованими. Справа вже доходила до суду, але Стрілець знаходив спільну мову із cуддею Огієнком, який за три роки ніяк не здасть екзамени в Києві, і таким чином бездоказово успішно кришує злочинні дії керівника водоканалу.

Декілька років тому колишня голова РДА Кобильська організувала вирубку лісу на площі 3 га. Придумали разом із лісниками хворобу лісу і "спасли" його, вивезли все на Харків. До бюджету  в районі попали копійки. Без сумніву, це є надзвичайний злочин. За моїми заявами пан Стрілець два рази відкривав карну справу і таким же чином все позакривав.

Був випадок коли підприємець, що переробляв соняхи, вивіз до десятка машин відходів на свалку і підпалили все це. Я написав заяву Стрільцю про дане правопорушення. Коло року розглядалась ця справа і закінчилась нічим. Ось така робота слідчого.

Цієї весни під час виборчої кампанії  в районному будинку культури депутат обласної ради зібрав бюджетників і вів агітацію, яка стосувалась виборів. В закладах комунальної власності Закон забороняє проводити агітацію. Я написав заяву і думаєте що я чогось добився? Не бачить Стрілець тут правопорушення.

Десь на початку ц. р. за моєю заявою прокурор району відкрив карну справу стосовно якості води яку ми п'ємо. Стрілець відмовився відкривати карну справу. Із семи скважин шість не дають воду яку можна називати питною. Такий висновок зробили на підставі відповідних аналізів. Але ж абоненти водоканалу платять як за питну воду, згідно договорів. Людей обманюють і тровлять. Сьогодні нам установили ціну на воду і водовідведення в розмірі 67,42 грн за куб. Такої ціни немає у всій Європі. Для працівника поліції Стрільця дане питання не є цікавим. За 9 місяців не проведено жодного дослідження. Палець об палець не вдарив цей слідчий.

За останні 10 років в Зачепилівському водоканалі сталося дві пожежі. Звісна річ, замітали сліди воровських справ. Винуватого не знайшли. Я готовий доводити факт - кому ці пожари були найбільш вигідними. Ви думаєте що пан Стрілець зацікавиться моїми пропозиціями? Якщо так, то ви дуже помиляєтесь. Ось чому керівник водоканалу додумався назвати мене тією людиною яка спалила йому контору. Ви це можете собі уявити щоб дід у 70 років займався такими дурницями?

"Дякуючи" такому недолугому слідству наш земляк Криничний Віталій уже 5 років відсидів в СІЗО. Його справу вже тричі розглядав апеляційний суд, але доказів вини  Криничного в суді я не почув. То як це все називається?

Під час досудового слідства в помешканні Криничного був проведений обшук, було арештоване майно в кількості два мішка. Частина цього майна згноїли, а частину розікрали в поліції. Крім цього варто зауважити що Криничний проживав зі співмешканкою Коробкою Наталкою - інвалідом з дитинства, вона практично нічого не чує. Так її забрали на три дні до поліції, били її, вибивали з неї докази, водили в суд і на підставі цих показів глухої віддали під суд Криничного. Отаке у нас слідство.

Цей перелік можна ще продовжувати, але я вважаю, що цього достатньо. Все свідчить про злочинну і зацікавлену "діяльність" пана Стрільця, який своєю такою роботою принижує  честь і гідність працівників української поліції. В свою чергу я змушений про ці речі писати в Інтернет-газеті. Повірте, що це мені не приносить якесь задоволення. Це біда всього нашого суспільства. Тому я сподіваюсь, що ви об'єктивно оціните ситуацію що склалася і звільните із служби в поліції пана Стрільця С. В. Так далі продовжуватися не повинно.

 

Крім Стрільця на моїй життєвій дорозі я зустрічався з працівниками поліції з Краснограда Харківської області. Було це 17.02.2017 року. До мене приїхало чоловік п'ять з постановою суду і провели обшук і арештували всю комп'ютерну  техніку. Так вони боролися зі свободою  слова та зі мною, як редактором газети. Я розумію, що вони виконували злочинний наказ. Через півтора року карну справу закрили, а ноутбук моєї внучки до цього часу так і не повернули. Відносно цих подій обласна прокуратура карні справи то відкриває, то закриває. Там сидять такі самі сволочі, як слідча в Краснограді - Субачева, яка поїхала в Харків слідом за начальником. Очевидно що якась фойда. Зараз ноутбук надзвичайно потрібний, так як моя внучка поступила на навчання до коледжу. То невже і ви такі безсилі, що не зможете мені допомогти?

І остання моя думка. Це ж як треба не любити свою   Батьківщину, свій народ, своїх земляків щоб отак беззастережно розтоптати прийняту присягу і офіцерську честь, щоб так зловживати службовими обов'язками, порушувати вимоги процесуального законодавства і безсовісними очима дивитися людям в очі. Це вже не по-людськи. Це якась аномалія. А ми лише говоримо про доброчесність і порядність працівників поліції.

Мою скаргу прошу не відсилати до Харківської поліції так як жодного разу в житті я не отримував від них позитивну відповідь. Там сидять крахабори покрутіше наших.

Додатки на  8  арк.

 

З повагою: мешканець Зачепилівки - Марголін В.Н.,  12.09.2019 р.

 

Шановний Валерій Васильович. Як бачите, два місяці я чекав на належну правову і кваліфіковану відповідь і отримав її від  нач. Красноградської поліції підполковника Сергія Приймака. Повірте мені, я ніколи не думав що полковники можуть бути такими бездарями придурошними. Це для мене відкриття на 74 році життя. Від кого цей полковник збирається мене захищати? Так, мене бажано захистити від цієї дурості і пана Стрільця. От і все. Все це і є в ваших руках, це ваша компетенція і ваш обов'язок. Я запрошую вас приїхати в Зачепилівку, поїдемо і подивимося на ту територію де декілька років тому ріс прекрасний сосновий ліс на площі 3 га. Ви своїми очима пересвідчитесь що можуть зробити з української землі люди які надзвичайно люблять доляри - це колишня голова РДА Кобильська і прокурор Медяник. Крім цього я вам розповім як  ваші підлеглі ідіоти відкрили карну справу, арештували ноутбук 17.02.2017 р., потім закрили карну справу, а ноутбук і до цього часу лежить в Харкові в сейфі прокурора - падлюки по спеціальності. При цьому Красноградська фойда - майор Субочева, що відкривала проти журналіста карну справу, не така уже й дебільна так як переїхала в Харків слідом за начальником. То, можливо, я вам якусь таємницю розповідаю про кадри з поліції? Про Зачепилівський водоканал відкрито вже дві карні справи - по якості води що ми п'ємо і про факти крадіжки державних коштів. Та для Стрільця це лише привід для створення криші для правопорушників. І поки так буде? Жаль, але місцевому керівнику поліції саме така робота слідчого підходить і він відверто про це заявляє. То кому потрібна така поліція? Про позицію голови об'єднаної громади не варто і розмову починати. Це одна "бригада".

Я сподіваюся що у вас вистачить повноважень і досвіду щоб вирішити бодай частину піднятих питань із життя мешканців Зачепилівки. Адже до вас ідуть люди, як правило, за допомогою.

Враховуючи викладене, прошу дану мою скаргу сприйняти як повідомлення про скоєний злочин і занести  її до ЄРДР у відповідності до вимог ст. 214 КПК України. Якщо це не є вашим обов'язком, то передайте скаргу до слідчого управління. І взагалі, з такою практикою, коли відповіді надаються навіть без належної   зустрічі з заявником, варто покінчити. Адже ви служите народу, а не наоборот.

 

Додаток на 1 арк.

 

З повагою:

 

Мешканець селища Зачепилівка - Марголін В.Н. _____

 

14.11.2019 р.

 

Дана скарга буде опублікована в Інтернет-газеті, а тому моїм читачам буде цікавим знати вашу особисту думку з піднятих питань.

 

Тема: Всі хочуть бачити зміни на краще.

ждун

ЗЕМЛЯК | 12.12.2019

когда уже разгонят РДА с этими кумами сватами проститутками одноклассниками

ЧИТАЧУ

123 | 11.12.2019

Шановний читач, Ви б хоч на називалися "ЧИТАЧЕМ". Той хто читає розумну літературу, той не буде нести такий бред. У своему допису ви в одно тісто змішали геополітику, патриотизм, війну з РОсією (не громадянську), водоканал и РДА. Я нікого не хочу захищати. Тараканів дуже багато в головах нашего Зачепилівського населення. (народ і населення- є різниця) Но з такими як ВИ, шановний, ніколи ми свою успішну європейську країну не побудуємо. А Знаєто чому? Тому що живете ви до сих пір поняттями, ідеями, стериотипами Радянського союзу, який знищив всю українську єліту: научних , громадських діячив, письменників, артистів, інженерів, військових та багато простих достойних людей в лагерях ГУЛАГу. Я ВАС НЕ ОБРАЗИВ?

Re: ЧИТАЧУ

читач | 11.12.2019

Вельми шановний.пане Марголін.щоб з Вами говорититреба добре гороху наїстися.Українське горе в тому .що чапстина українців не бажае визнавати реальність. Ви видумали собі війну з Росіею.хоча в реальності олігархи воюють з народом.Ви претеся в европу де Вас не чекають.Ну щож дурнів не сіють і не жнуть а вони родять.Вихваляйте далі владу і ідіть на Донбас воювати за порошенка та коломойського проти власного народу

Re: Re: ЧИТАЧУ

справедливость | 11.12.2019

в точку

читачу

народ | 10.12.2019

про ружинську в точку!!! молодець!!!

Re: читачу

опа | 11.12.2019

собаки гавкають а караван іде

Re: Re: читачу

читач | 11.12.2019

ну про собак це зрозуміло.це напевне такі як я.ну будь таким любьязним.та поясни нам дурним та темним:куди такі розумні.прогресивні.патрійотичні.проевропейські (і т. д і т.п.)завели караван Україну? Ми найбідніші в европі.Краще нас живуть навідь північна корея та гондурас.Весь світ з нас сміеться. Навіть в донецкій республіці за газ платять в тринадцять раз менше.Ми затіяли громадянську війну.Маемо унікальне явище .Як по писанню:: Козліща возлягли з свинямиі породили майдаунів. Так куди?

Re: Re: читачу

Іван | 11.12.2019

Сабаки це ті хто любій владі лиже аби при владі щось комуниздить з бюджету, Сабаки це ті хто розповідає за патріотізм а сина наркошу в АТО не відправля. Сабакі це ті хто з піною у рота кричить про голодомор а пика тріскаеця від жратви

Re: читачу

1 | 11.12.2019

Мартиненко шож ти так завидуеш Ружинській мабуть на її місце мітиш уже не знаеш як укусити

поясню

читач | 10.12.2019

То Ви НЕумовичу не розуміете.то я Вам пояснюю:причина того.що ми так живемо в нас самих.ми сами руйнували наш спільний дім.ми не противилися тому.щоб нас знову поставили в стійло і одягли на нас ярмо.вибачти всі націоналйобнуті за російську мову.але краще не скажеш :что имеем не храным.потерявше плачем. І головне.що ми потеряли(загубили.це для націонал дебілів) це радянська влада і це комуністична партія. Мені дивно те .що ніхто про це не говорить.жоден зачипилянин не захистив пам’ятник Леніну і всі не боряться з такою мерз остю як декомунізація. Ну не розуміють .що для олігарха страшний не пам’ятник (валяння їх це проста розвага для тупеньких.чим би дебіл не бавився тільки б бандитську владу не чіпав)страшні і ненависні для олігарха захищені права трудящих.безплатна освіта.медицина і інші завоювання Радянської влади.Знову смиренно прошу вибачення у націонал дебілів за качапське четверостишье: где лгут и себе и друг другу------где правды не знать никому----история ходыт по кругу---из грязи и крови во тьму. Ну замінете Ви НЕумовичу керівництво водоканалу.а Пан кривенко і надалі тупо підніматиме ціну за воду.Здивувала мене пані ружинська.ця малошумна в стилі базарної баби затіяла велику сварку за те. що в школі на лінійці прозвучала пісня солнечный круг(знову прошу вибачення в націонал довбонутих)якщо ти мало шановна так ненавидиш все російське то закинь свій диплом.бо він писаний російською. Потрібно просто гнати геть таких малоумних. Як ружинська. До речі я не вірю .що ця мало поважна пані така патріотка та ненависниця всого російського.і довести свою правоту ця мало шанована може тільки якщо пошле в ато свого чоловіка.сина або внука .могла б же за прикладом всім відомого тольки прилаштувати їх на тепле місце кілометрів за триста від лінії фронту і купити посвідчення учасника ато.а пані ружинська навіть таких «правил етикету» не дотримала

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок