Я не заздрю новому Президенту.

09.05.2019 19:36

Я не заздрю новому Президенту.

 

Ні, шановні читачі, я не заздрю новому Президенту. Це я заявляю щиро і відверто. Адже я добре розумію, що досить швидко прийде той час коли треба буде відчитатися перед суспільством за зроблену роботу. А роботи тієї настільки багато і вона така багатогранна, що навіть у мене голова іде кругом коли задумаюсь. Так це ж коли я практично майже ні за що не відповідаю. Такий у мене вік, вибачайте. Як подивлюся, то я не бачу жодного куточка в країні, який не треба перебудовувати. Яку це треба мати злагоджену команду реформаторів, щоб у світі стали на нас усіх дивитися по-іншому, щоб із розікраденої країни в центрі Європи зробити самодостатню, багату Україну з її щасливим народом.

Я уявляю настільки великий опір організують олігархи ініціативам нового Президента. Про можливі методи управління цим процесом я не стану давати рекомендацій. Без мене там розберуться, люди в команді є розумні і ділові. Але коли відвертим шахраям, жулікам і казнокрадам не наступлять на "горло", то позитивні результати появляться не скоро, якщо взагалі появляться.

В цій ситуації, якщо ми побачимо рішучі дії нового Президента на оновлення та реформування всіх сторін життя українців, ми всі повинні підтримати його і тільки разом ми зможемо перти цього плуга. Суд, поліція, прокуратура, СБУ, налогова, бюджетні установи повинні запрацювати тільки в інтересах суспільства. У нас же практично майже ніхто не знає керівників цих державних установ, вони ніколи не звітують про результати своєї праці перед громадянами, які їх утримують. А попробуйте попасти на прийом до керівника обласного рівня. Все це "кіно" я пройшов за останні 18 років. Тому заявляю про те, що так далі ми жити не повинні. Але чи повинен новоспечений голова суду Яценко Є.І. обніматися і цілуватися в моїй присутності з Андрієм Бойко - я сумніваюся. На голубих вроді і не схожі. Але, як видається мені, цей вірус вразив всіх чиновників країни і тут ліки навряд чи допоможуть. Без сумніву, тут без хірургічного втручання не обійтися. І коли мені відомо, що більшість із цих "хронічно хворих" державних людей торгують інтересами держави, своєю честю і совістю, своєю посадою, правами людей які їх оточують, то вони для мене просто мразь, яка не дає нам жити. Вплинути на них у мене немає надійних важелів, а новому Президенту з цими подонками треба щось таки робити. І коли ці ворюги будуть одержувати по мільйону грн в день, то перспективи щодо безхмарного життя в нас швидко закінчаться. А коли в державі любий чиновник буде отримувати заробітну плату не більшу ніж у п'ять разів більшу від середньої пенсії по країні, а за доведений факт крадіжки державних коштів буде діяти смертна кара, як в Китаї, то тільки тоді почнуться оті довгоочікувані позитивні зміни. Кошти олігархів, що знаходяться на рахунках офшорів, повинні бути повернуті державі і народу України. Отоді рейтинг Президента буде ще більш пристойним і він може розраховувати на нечувану любов з боку громадян України. І якщо таких планів не буде, то давайте задамо собі питання: навіщо ми все це затіяли? А ми практично вже на стартовій лінії. Нехай Бог благословить нас усіх на добрі справи в ім'я дітей і внуків наших.

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.05.2019 р., смт. Зачепилівка.

 

Тема: Я не заздрю новому Президенту.

Щастя та злагоди!

Від усіх чоловіків! | 12.05.2019

Дорогі жінки ! Вітаю вас з Днем матері!!! Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

=

= | 12.05.2019

Спасибо и ОТГ и райраде и В.В.А. за красоту в райцентре за чистоту и цветы.А ты реалист подсчитываешь сколько затрачено на цветы - не нужно считать нужно любоваться и благодарить за эту красоту.А при реалисту жили б в гомне..

Re: =

Дякуле | 12.05.2019

Хвали мене моя губонька, бо вкушу !

наивно думать

реалист | 11.05.2019

Наивно думать, что президент, который, как он сам сказал, идет на один избирательный термин, сможет за эти 5 лет что-то кардинально сменить и довести свою мечту до практической реализации на места, в такие районы, поселки, села как наш Зачепиловский. Он хочет новой каманды во все сферы, но не говорит о профессионализме и знаниях отраслей. Вот, кто у нас в районе эта команда?!. Давайте пофантазируем. За кого мы в 20-м будем голосовать в местные рады? А кого по маритарке будем выбирать в ВР? Гиршвельда или Верхогляда? Ни тот, ни другой не есть новым лицом, но у каждого свой профи-конек. А за какую партию будем голосовать? Тимошенко, Ляшко, или Бойко, который заведет такого "нового" лица Медведчука? Беда в том, что и нас, в районе нет базы данных наших молодых людей от 20 до 35 (40) лет, которые бы активно светились в нашей с вами общественной жизни поселка. Так кого подбросят ушлые люди на роль головы РДА? И будет ли Дорошенко главой ОТГ с 2020 года? ????? Много знаков вопросов в маленьком районе. А Украина очень большая, которую "хотят, стремятся, мечтают" развернуть под крыло северного "многофунционального подлого" соседа.... И несколько слов о том, что меня резануло по сердцу. ... Вот уже третий год высаживаем колосальное количество цветов. Каждый корешок петунии стоит от 5 до 7 грн. Пусть по опту - 4-5 грн. Конечно покупает ОТГ по безналу. Высаживает более 7 тыс. Считаем: 4,0 х 7000=28,0 тыс. грн. (но это прмерно уменьшеная сумма.) За три года 84 тыс. грн. И вот уже три года я наблюдаю, что МАТЬ-Батькивщина стои голая, без "юбки".Постамент до сих пор не облицован. Старую облицовку сняли, а новую не поставили. А ведь более миллиона грн на старый комплекс потрачено и куда? в бетон. Да более полтора миллиона в новый мемориал вбросили, начиная с лета и кончая открытием в декабре. Депутаты райрады зарыли глаза, депутаты ОТГ промолчали, отчета нет Да и когда мы видели чтобы голова райрады и голова ОТГ перед нами, в РДК, перед зачепилянами отчитывались? На цветы деньги есть Прекрасно!! Но оденьте МАТЬ- Батькивщину! Неужели бюджет поселка такой такой огромный? Но почему в Николаевке, Лебяжьем, Олександровке, Семеновке нет таких цветов?.. Так что любой президент не сможет за 5 лет сменить систему, только потому, что мы этого не дадим сделать- ведь тогда надо будет у себя в голове убрать многих тараканов, пробудить свою спящую совесть и стать активным гражданином своего поселка.... А это не под силу нам обывателям Так что пан редактор, не теште себя иллюзиями. .

главное не подведи

надежда | 10.05.2019

В.Н. какое у тебя открывается огромное поле для деятельности,можно позавидовать.

додати новий внесок