Я знав що суддя Огієнко ідіот, але що до такого рівня...

02.04.2015 21:25

Я знав що суддя Огієнко ідіот, але що до такого рівня…

 

Шановні мої земляки. Я не думаю що нагородив нас таким суддею Всевишній. В нас і своїх таких вистачає. Тому я не можу відповісти на це питання. Та і інтерв'ю брати невдобняк. Оці бандити, проходимці, шарлатани при владі, навіть коли іде війна, стають ще більш небезпечними. А потерпає народ, який у більшості випадків нахиляє голову і мовчить, ніби в чомусь винний.

Та,  щоб я не забув. Призначили у нас в районі нового голову райдержадміністрації - Коноплю А.Л.   Тепер я вправі задати Андрію Леонідовичу питання. І роблю це вперше, бо маю деяку повагу до нього, як до людини, а не чиновника. А питання ось в чому - чи після твого приходу щось змінилося в роботі суду, прокуратури і міліції? Чи на це питання відповідати мені?

Після прочитання ухвали за підписом Огієнко ви і самі задасте собі питання: а чи в цього юридичного "самородка" була рідна мати і чи сосав він цицю, як це роблять усі в природній спосіб. Я думаю, що в природній спосіб таких ідіотів матінка - природа не світ Божий не випускає. Це якась аномалія.

Та пора вже перейти до конкретного документа. Читаємо:

 

Справа № 620/233/15-к

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31.03.2015 року слідчий суддя Зачепилівського районного суду Харківської області Огієнко Д.В., розглянувши скаргу Марголіна Віктора Наумовича на постанову від 23.03.2015 року заступника начальника другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області про закриття кримінального провадження, -

ВСТАНОВИВ:

30.03.2015р. до Зачепилівського районного суду Харківської області надійшла скарга Марголіна Віктора Наумовича на постанову про закриття кримінального провадження від 23.03.2015 року, винесену за результатами розгляду матеріалів досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42015220290000001 від 09.02.2015 року за ознаками складу кримінального правопорушення-злочину, передбаченого ч.2 ст. 365 КК України.

Як вбачається зі скарги та доданої до неї копії постанови про закриття кримінального провадження досудове слідство у цьому кримінальному провадженні проводилось другим слідчим відділом Прокуратури Харківської області, яка знаходиться за адресою: 61050, м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 6.4. Тобто, на території Червонозаводського району м. Харкова.

Відповідно до п. 18 ч.З ст. З КПК України слідчий суддя - суддя суду першої інстанції, до повноважень якого належить здійснення у порядку, передбаченому цим кодексом судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч.І ст. 32 КПК України кримінальне провадження здійснює суд у межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення. Якщо місце вчинення кримінального правопорушення встановити неможливо, кримінальне провадження здійснюється судом, у межах територіальної юрисдикції якого закінчено досудове розслідування.

Враховуючи на те, що закриття кримінального провадження відбулось з підстав, передбачених п. 2. ч.І ст. 284 КПК України, тобто, за підстав відсутності в діях працівників міліції ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 365 КК України, неможливо встановити місце вчинення кримінального правопорушення. Тому, це кримінальне провадження територіально підсудне Червонозаводському районному суду Харківської області.

Відповідно до п.2 ч.2 ст.304 КПК України скарга повертається, якщо вона не підлягає розгляду в цьому суді.

На підставі викладеного та керуючись ч.І ст. 32, п.2 ч.2 ст. 304, ст. ст. 310, 392, 395 КПК України, слідчий суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу Марголіна Віктора Наумовича у справі № 620/233/15-к на постанову від 23.03.2015 року заступника начальника другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області про закриття кримінального провадження - повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги  безпосередньо до Апеляційного суду Харківської області протягом п'яти днів  від дня отримання копії ухвали.

 

Слідчий суддя

Зачепилівського районного суду Харківської області     Огієнко Д.В.

 

Тут я повинен дещо роз'яснити читачам. Дійсно я маю певне уявлення як може майор Шевченко катувати людей у Зачепилівській міліції. Але ж жоден закон йому це робити не дозволяє. Ви запитаєте, можливо, мене: а навіщо ж нам тоді голова суду, прокурори, нач. міліції і Конопля із Загнієм в РДА? Нехай для компанії ще візьмуть до себе дебілика. Це для повного щастя Зачепилян. Я вважаю, що таке питання слід вважати риторичним, коли це дозволяється в Зачепилівці.

Та , в даному випадку, нам треба повертатися до  Огієнка, який від імені держави Україна пише таку нісенітницю, що не менш шкідлива від закликів прокурора-сепаратиста. Той взагалі заявляє, що скоро держави Україна існувати не буде. Саме ці ідіоти зробили все можливе, щоб з тієї побитої, закатованої молодиці зробити дурочку, в якої немає жодних людських прав. Тому я, незважаючи на любу їй характеристику стою на одному: ніхто нікого бити не має права, а тим більше катувати і ставити на коліна. Це вже якось виглядає, що ніби вже дільничний міліціонер Шевченко забрав у Бога деяку частину повноважень і править балом. Я розумію, що такий служака задовольняє керівників правоохоронних органів, але така їх позиція не може влаштовувати громаду Зачепилівки. Його влади я також скуштував, бо нахвалявся мене застрелити.

Та мене іще турбує те, що без сумніву, наші міліціонери відкупилися, а обласні полковники з прокуратури на цьому могли тільки нажитися. Тобто на людському горі. Дописалися до того, що нібито людина маючи середню освіту і не вміє писати. Так, вона не є аспірантом юридичної академії, але ж вона є людиною. І це треба розуміти полковнику Ковальову і прокурору Твердохлібу і судді Огієнку і дільничному Шевченку і деяким іншим. До всіх одне питання: ви люди чи звірі? Та коли Твердохліб "плює" в колодязь з якого сам воду п'є, то тут і відповіді не потрібно шукати. Останнє слово залишається за Бойком Г.В.

 

Шановні читачі. А не пора нам задуматися над питанням: а скільки отаких ідіотів і дармоїдів сидить на шиї у свого народу. І не всі вони призначені. Окремих і ми повибирали. То ж певну частину відповідальності  за все це ми повинні брати на себе. Ось так  ми і розраховуємося за свою байдужість. Я пригадую суд по воді , коли прийшло 9 чоловік. Оце так громада. А на вулиці всі такі грамотні, залюбуєшся.

Користуючись нагодою я познайомлю читачів ще із одним документом:

Слідчому судді

Зачепилівського районного суду

Бойко Г.В.

 

Марголіна  Віктора  Наумовича -  мешканця

смт. Зачепилівка,  вул. Українська 8, кв.9 ,                                                 Харківської області,

 інд.64401,  тел. 5-18-43, 

   mailto:мargolin4600@mail.ru

 

Скарга

у відповідності до вимог  ст. ст. 303, 304 КПК України  відносно  постанови прокурора про закриття кримінального провадження від 23 03.2015 р.

 

Звертаюсь до суду повторно. Мою скаргу від 30.03.2015 р. взявся розглядати суддя Огієнко. Своєю ухвалою від 31.03.2015 р. він відмовив мені в розгляді справи і рекомендував мені звернутися до Червонозаводського районного суду Харківської області, так як неможливо установити місце вчинення кримінального правопорушення. Все це є відвертою дурницею, яка не відповідає нормам чинного законодавства.

09.02.2015 р. ухвалою Зачепилівського районного суду задоволено мою скаргу на бездіяльність прокурора Зачепилівського району, що виразилася у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

09.02.2015 р. моя заява про вчинення працівниками Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст.365 КК України під № 42015220290000001 зареєстрована в ЄРДР. Досудове слідство було доручено вести слідчому управлінню прокуратури Харківської області.

Постанову про закриття кримінального провадження 23.03.2015 р. виніс заступник начальника другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області старший радник юстиції А.В. Ковальов.

З даною постановою я не погоджуюся з наступних підстав:

Ø     Я є заявник по справі та чомусь оскаржувану постанову я отримав не від прокуратури, а від  тих кого били в районному відділі міліції. З якою метою це було зроблено - однозначно пояснити важко.

Ø     Слідчий прокуратури навіть прізвища працівників міліції не уточнив і написав з помилками.

Ø     Слідчий прокуратури не пояснює чи були законні підстави тримати Коробку Н.Л. в кабінеті на протязі 3 -х днів.

Ø     Слідчий зовсім не взяв до уваги той факт, що Коробка Н.Л. не закінчувала юридичну академію, у неї забрали паспорт і тому вона не змогла пройти судово-медичну експертизу, оскаржити дії працівників міліції до прокуратури. А скору допомогу їй викликали самі працівники міліції. Все це бачила її свекруха Ісакова Т.Д., яка чула нелюдський крик невістки в міліцейському кабінеті. Після міліцейського допиту Коробка Н. Л. не могла ходити своїми ногами і тому працівники своєю автомашиною відвезли її додому. Чорні круги під очима розійшлися тільки через деякий час. То , можливо, її все-таки били.

Ø     Слідчий прокуратури відверто і цинічно, очевидно,  записав в протоколі допиту що Ісакова Т.Д. не підтверджує факту побиття і тілесних ушкоджень. Це є брехня.

Ø     Слідчий прокуратури в постанові пише, що Коробка Н.Л. має середню освіту і не вміє писати, погано чує та балакає. Тут у мене виникає сумнів - у кого більша ступінь дебільності? Але ж таку постанову підписав чиновник у ранзі , як мінімум, підполковник.

Ø     Слідчий прокуратури пише в постанові - "Гойденко О.Г. категорично заперечив застосування фізичного чи фізичного насилля". Хто мені може пояснити - що хотів сказати слідчий? Він що, чекав розповіді як Коробку Н.Л. били палкою  в живіт, як травили газом і т. д.

Ø     Паспорт Коробці Н.Л. був привезений на другий день після того, як я розповів голові суду Бойко Г.В. цю історію з паспортом. Я не вірю в те, що паспорт забрала Ісакова Т.Д., як про це  пише слідчий.

Ø     Мені не є зрозумілим що це є за документ "висновок", який нібито підписав нач. райвідділу міліції Харченко Ю.В. 10.02.2015 р.

Ø     Працівники міліції мали б пояснити навіщо Коробку Н.Л., як вона розповідає, ставили на коліна. Це вже схоже на катування інваліда. Оскаржувана мною постанова про ці епізоди в слідчій діяльності Зачепилівських міліціонерів - мовчить.

Ø     Весь текст самої постанови свідчить про її упередженість та замовний характер по змісту.

 

Враховуючи викладене я прошу суд скасувати постанову прокурора, а справу направити на додаткове дослідження.

В разі неналежного реагування на дану скаргу я вимушений буду звертатися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

02.04.2015 р.           _____________   Марголін В.Н.

 

Все, що я вам розповів, я виклав голові суду в досить дохідливій формі. Та мені не співчуття його потрібне, а конкретні державотворчі рішення і поступки. Та чи дочекаємося ми щось корисного від нього? Це є велике питання.

А далі будемо дивитися і здаватися нам якось ранувато.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 02.04.2015 р.

Тема: Я знав що суддя Огієнко ідіот, але що до такого рівня...

А я розумію.

Відповідаю | 04.04.2015

Андрій Леонідович, як ніхто, добре знає дебілика. І я його тоже знаю не тільки по розмовах. Це настільки є непорядна людина, що подати йому руку в моєму розумінні - це уже є злочином перед нормальними людьми Зачепилівки. Ми майже всі маємо якісь недоліки і з цим треба змиритися. Але з такою підлою душею, як у білика, упаси Боже ще коли небудь зустрітися. Про Загнія може бути розмова дещо інша. Він може бути товаришем декому, а в РДА потрібен розумний і не ледачий працівник і не з партії регіаналів. От і все. Редактор.

Re: А я розумію.

Де ж його взять | 05.04.2015

Де ж його взять- разумного , креативного патрiота,не ледачого , не жополиза, не падлюку, та ще й не з ригiв?

Про Коноплю

А тут I розуму не треба | 04.04.2015

А Конопля не руководит . Он тупо плывет по течению. А подкеровывают гляни- прспособленцы, вездесущая бойчиха . А заправляет всем Ванюшка неваляшка после планерки у гришки.

Редактору

я не розумію | 04.04.2015

А до чого тут Конопля, Загній та Білик? Якщо всім відомо що судові постанови чи ухвали виносяться судом, Які підпорядковуються ви знаєте де. Вже не кажучи про міліцію чи прокупатуру. РДА керує фінансове та соціальне благополуччя району. А на даний час це в голови РДА не погано виходить. А ви його налаштовуєте зараз на необдумані рішення, дайте час. Якщо маєте про його не професіональні дії факти не соромтесь. Або не пишіть про РДА. Ви ж розумна людина. Розумієте.

додати новий внесок