Як нас рідна держава перетворює в безправних рабів.

13.01.2017 21:00

Як нас рідна держава перетворює в безправних рабів.

 

Шановні читачі. Повірте, що це надзвичайно серйозно та важливо. Про такі речі районна газета ніколи не писатиме. Для даної статті я використав  наступні матеріали з Інтернету.

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», який, окрім іншого, вносить зміни до Закону «Про судовий збір».

Змінами передбачено, що з 1 січня 2017 року судовий збір обраховуватиметься від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, а не від мінімальної заробітної плати, як це було у 2016 році.

Також з  2017 року встановлюються такі ставки судового збору:

- позовна заява майнового характеру, яка подана:  юридичною особою - 1,5% ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб; фізичною особою або фізичною особою - підприємцем - 1% ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб

- позовна заява немайнового характеру, яка подана: юридичною особою або фізичною особою - підприємцем - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб; фізичною особою - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- позовна заява про розірвання шлюбу - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- позовна заява про поділ майна при розірванні шлюбу - 1% ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- позовна заява про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи, а саме: позовної заяви немайнового характеру - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб; позовної заяви про відшкодування моральної шкоди - 1,5% ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- апеляційна і касаційна скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду: юридичною особою або фізичною особою - підприємцем - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб; фізичною особою - 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

За подання до господарського суду:

За подання до адміністративного суду: (стаття скорочена, а зміст такий же).

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року загальний показник прожиткового мінімуму становитиме 1544 гривні, а для працездатних осіб - 1600 грн.

 Один із дописувачів написав:

Штанько Виталий 29.12.2016 / 07:07

А взагалі такі ставки судового збору, що зараз, що з січня, є суттєво завищеними і не відповідають тій функції яка вкладується у суть і значення судового збору (держмита) а також знаходяться у суттєвову дисбалансі між розмірами ставок і доходами населення. 
Конституція декларує право на судовий захист але це право нівелюється високою платою за можливість реалізувати право. 
Крім того, судовий збір не повинен розглядатись як плата за послугу, бо якщо це послуга тоді повинен бути чіткий обрахунок собівартості такої послуги і вкладена рентабельніть (прибутковість). 
У нас все перевертають з ніг чи на голову, чи на інші місця...витворять законодавці що хочуть... 
А ще пропихнули в Конституцію норму про виключне представництво в суді адвокатами, тому з 2019 р. в суд ідеш або сам або платиш адвокату. Це ще одне фінансове навантаження. 
Адвокатські обєднання швидко підвищили плату за право здавати іспити...в рази... 
Надавати за це все писакам по одному місцю треба...

Що тут можна добавити? Зрозумілим є одне. Нинішній владі народ не потрібний. "Гіршфельди" роблять свою чорну справу, а зачепиляни аплодують. Та вічно так продовжуватися не може. В людей терпець урветься. Згадають про зброю пролетаріату - булижник і вила на селі. І все почнеться з початку. То ж чи за таку вільну Україну віддала свої життя Небесна сотня і тисячі інших захисників. Тільки сліпий не бачить як суди у нас перетворюються на пристанище для ворів , бандитів і проходимців різного штибу. Кому це вигідно? Хто на ці питання буде давати відповіді, коли суд в державі стає недоступною розкішшю  для більшості громадян. А ще коли придурок - суддя приїде в Зачепилівку на два дні, збере податок  і тю-тю. Навіть старий "козел" Кравчук і той уже зрозумів і про це заявляє відкрито, що поки в державі керуватиме великий бізнес - порядку не буде. Ось таку державу побудували, що без Піночета ладу собі не дамо. Чи я не правий? А ми все голосуємо за Кривенка, за Галія, за Глянів і т. д. Дай то Боже нам ума хоч дообіду.

 

Редактор - Віктор Марголін, 13.01.2017 р.

Тема: Як нас рідна держава перетворює в безправних рабів.

Для застреглих назавжди в примарі ССС

Уважний | 16.01.2017

Читаю коментарі, дивуюся! У більшості коментаторів в головах взагалі немає усвідомлення складних процесів, що відбуваються в нашій країні.
Стає зрозумілим лише те, що або вони пишуть цю гидоту на робочих місцях і в робочий час - тож ці люди при владі і тоді це взагалі страшно!!!, або тоді питанняя: як такі дурні змогли заробити на компьютер та щомісячно сплачувати за інтернет з такими мозгами реальних двоюшників.
Пишуть гадості проти вибору більшості людей України - повалення та несприйняття і супротиву проти влади януковича ті, хто не вчив шкільного придмету: "Історія України" старі пердуни, кому за 45.
Хоч ви рахма ставайте Гляні, Бойки та їм подібні- молодь наше майбутне. Вони не зрадять матінку Україну, як ваше нутро зраджує щоденно - говорите одно а рвете її, як і раніше.

Re: Для застреглих назавжди в примарі ССС

совість | 21.01.2017

не шановний пане"уважний"раніше тих хто лиже зад майданутим олігархам і їх холуям я вважав просто іудами продавшими зза трнидцять олігархічних серебряників Україну,а зараз пи шущих таку дурь вважаю просто дураками,а на майдані багато старих пердунів скакало,пердун крупський скакав,скакав та і поскакав в Россію

скалонивка

скалонивка | 15.01.2017

Дві паскуди !!!

Re: скалонивка

скалонивка | 16.01.2017

А Мижик сплачує налоги за 140 Гк земельки? Чи служителям диявола 100% акція. Як і керівникам "дияволського храму" мабуть тоже все по коліно....?

народ

народ | 15.01.2017Виктор Наумович ти краще напиши та допоможи нам вплинути на суддю Яценка Є.І., який з зеком Губаревим Димой деребанять земли в Скалонівці відбірають їх у людей, уже всі луки переорали в селі, нічого не бояться зовсім.

будемо толерантні

манул | 14.01.2017

призиваю вас бути стриманими,пане не українець ну навіщо Ви так ображаете пана марголіна.Всі ми не без недоліків,але в тому,щоми маемо свободу слова велика заслуга саме ВІтора Наумовича і це незаперечно

Re: будемо толерантні

майдан | 14.01.2017

коммуняки здатні на все,якою-ж милою,білою та пухнастою кицею стае бешений коммуняцкий котяра,коли мурликае до своїх коммуняк

Re: Re: будемо толерантні

радикал | 14.01.2017

не розумію Вас пане манул,що це класова содлідарність коммуняк,чи можливо Ви возлюбили непросихаючого петьку,ну по ВАшій методі.Коли над подохшим петькою потрібно буде сказати добре слово,то скажуть:воно знатно пило горілку.Так толерантно?

Re: Re: будемо толерантні

справедливость | 19.01.2017

майданутые уже напрыгали

бачили очі,що купували,тепер їжте,хоть повилазьте

не українець | 14.01.2017

згоден з Вами,Наумович,дійсно влада робить все можливе і не можливе для знищення України,але майданутих мені не жалко,самі винуваті.Небесна сотня(народ прозвав їх сотнею олухів царя небесного)померла саме за це.Їх попереджали:не вірьте олігархам,якщо олігарх"подарував"тобі одну гривну то здере не менше ста гривен,а вони все скакали,одурманені брехнею про евроінтеграцію та наркотиками.Ви сами посадили собі на шию непросихаючого петьку з кривавими пасторами,сеньками та гройсманами і в Киеві і в усіх зачипилівках по всій україні.І далі буде ще гірше,бо Ви вірите незважаючи ні на що,та все шукаете винуватих і знаходите їх не там де потрібно, кривавий пастор розвьязав громадянську війну,сенька та гройсман(горіти їм усім в пеклі)підняв ціни та тарифи по наказу МВФ,а винні Путін,сепари,та хто завгодно окрім злочинців,які дорвалися до влади через злочинний майдан,нагроші олігархів і під керуванням США.Я написав злочинний майдан,мені можуть заперечити:не всі там розуміли що творять,але дурість це найгірший злочин,бо він скоюеться проти власної країни і власних дітей.І покращення буде тоді коли ми це зрозуміемо,азараз ми знову наступаемо на ті самі граблі.Більшість зрозуміла суть непросихаючого петьки,сеньки-кролика та гройсмана,але все віримо болтовні продирявленого ляшка(на зоні заробляв найдревнішою жіночою професіею)та вороватій юльці,яка здатна виконувати роботулише базарної перекупки,не чекайте допомоги і від бандитів в вишиванках(різна сволота від свободи та правого сектору),але на Україні існують і сили які не зрадили народ:наприклад партія ЗА ЖИТТЯ.Рятуйте Україну і рятуйте себе

1 | 2 >>

додати новий внесок