Як не стати квартирантом у власній квартирі.

15.01.2018 19:44

 

Як не стати квартирантом у власній квартирі.

 

Шановні читачі. Прошу вас відразу віднестися до мого заголовку з усією серйозністю. Не дивіться на нього як на чергову усмішку пана Марголіна. До цього я вас просто закликаю. Важливість питання, яке ми маємо обговорити, настільки  важливе, що його переоцінити практично неможливо. Я відчуваю що люди старшого віку мене повинні відразу зрозуміти.

Почну здалека. Сьогодні наші політики і просто розумні люди вважають що наша Україна, як держава, практично не відбулася. Подобається все це комусь  чи ні, але то вже п’яте питання. Що ми побудували за останні майже тридцять років. Давайте не будемо обманювати хоча б самі себе. Так, ми побудували дійсно бандитську країну в якій керує мафія, корупція, процвітає бандитизм, злочинність і багато чого іншого заради чого і жити не варто.

Дещо із цього переліку ще неважко пригадати. Коло тридцяти років у районі керував пан Бєжанов. І що він залишив після себе? А як керувала районом Кобилянська? Вона була просто талановита аферистка. Давайте пригадаємо як вона ремонтувала дорогу, як чистила річку, як із прокурором рубала ліс під Руновщиною і посадки також. А як зачепиляни їй аплодували в Будинку культури. А в що вона перетворила районну газету. Матінка моя рідна. Цей перелік можна ще довго  продовжувати, та чи варто? Нагребла грошенят і тю-тю в Харків, а ви дураки ляпайте далі в Зачепилівці. І як тут не пригадати панів дебіликів різних, Репринцева, Павлова і Молчанова і краю їм немає. Вибачте, я пригадав як голова колгоспу «Заповіт Леніна» пан Каракуця «продав» за погодженням з Кобилянською увесь колгосп з потрухами заїзжим бізнесменам. І людей також. Як баранів. Ось так ми позволяли всі разом нами керувати. Отакі ми і є, а всі хочемо якогось добра для себе і своїх нащадків. З неба чекаємо царства Божого. Так це ж тільки в Зачепилівці, а в  нас вся Україна така.

Так от, мої земляки, не хочеться мені діждатися щоб і нас із вами продали як отих баранів. Хто із вас мені дасть гарантію що через пів року, чи рік до пана Кривенка не приїдуть оті пройдисвіти і які не запропонують йому дати їм дозвіл на приватизацію землі на якій знаходяться наші з вами будинки. І тоді ми з вами неждано-негадано перетворимося із приватних власників своїх квартир в звичайних квартирантів. І як вам така перспектива?

Я поцікавився питанням землі у Подколзіної О. В. і Пишненко О. З.. Їх відповіді мене жодним чином не задовольнили. Скільки я знаю цих дам, то вони завжди «при ділі», а от справи рядових громадян у них часто залишаються на задньому плані. Пані Пишненко не змогла показати мені жодного документа який би  засвідчував про якісь там її наміри в цьому питанні. Просто людина сидить на чужому місці і їй все «до лампочки» Ілліча. Але ж вона влаштовує пана Кривенка і я  тільки здогадуюся звідки така «любов».

Всі ці роздуми привели мене до необхідності звертатися до нашої поліції та просити їх допомогти розібратися в питаннях Зачепилівського домоуправління. Поки ж нам спостерігати за цим бардаком, за імпотентністю нинішніх керівників? А саму заяву я рекомендую прочитати.

       Нач. слідчого відділу 

Зачепилівського відділу НП 

в Харківській області

 Стрілець С.В

Марголіна Віктора Наумовича - мешканця

 Зачепилівки, вул. Українська 8, кв 9, 

Харківської області тел.5-18-43,

 066-71-68-753, інд. 64401

Заява про скоєний злочин.

Я є власник квартири по вищевказаній адресі. Кожен місяць я отримую платіжки для оплати за послуги домоуправління. Одна із чотирьох послуг домоуправління - це є прибирання прибудинкової території. Ця послуга є найбільш затратною для мешканців будинків, а тому я вирішив поцікавитись питанням: кому належить та територія, яку прибирають працівники домоуправління.

З даним питанням я звернувся до Подколзіної О.В. - першого заст. Зачепилівської об’єднаної громади, яка пояснила, що вся земля належить селищній раді. Точно таке ж питання я задав і керівнику Зачепилівського домоуправління Пишненко 0.3., яка пояснила, що ця територія домоуправлінню не належить, вона є власністю селищної ради. Щоб стати власником цієї землі потрібні значні кошти і т. д.

Враховуючи цю інформацію я приходжу до висновку про те, що я зі своєї пенсії кожен місяць оплачую прибирання території, яка не належить домоуправлінню і мені також. Тобто, Зачепилівське домоуправління не має жодних правових підстав щоб вимагати з мене кошти за прибирання території коло будинку. А так як керівник домоуправління це робить абсолютно свідомо, і я в цьому переконався, то я маю всі підстави таке дійство назвати відвертим шахрайством пані Пишненко в першу чергу. І тим більше, що договори на обслуговування в людей практично відсутні.

Крім цього мене вражає та дрімуча неграмотність яка використовується під час обрахування вартості послуг домоуправління. Там ділять затрати на площу квартир, а треба ділити на кількість мешканців будинку. Кому це є незрозумілим? Невже ці питання треба вирішувати тільки в суді? Де звичайна людська логіка?

Я також вважаю, що Пишненко перевищуючи свої повноваження, не дає мені право на обрання саме тих послуг в яких я найбільше потребую. Саме вона вимагає з мене оплату за освітлення під’їзду навіть в тих випадках коли під’їзд зовсім не освітлюється. Це є порушенням моїх законних прав та інтересів. Одним словом - це є шахрайство.

Звертаючись до вас я сподіваюся, що з вашою допомогою мені вдасться покласти край цьому Зачепилівському безладу і винні в цьому будуть покарані.

Мешканець Зачепилівки                      Марголін В.Н., 15.01.2018 р.

 

І знову нам треба чекати, а скільки – ніхто не скаже.

Ще одне питання на яке, як я вважаю, варто звернути увагу. В коментарях один із не зовсім добросовісних читачів написав що законодавством не визначено порядок і строки коли селищний голова повинен відчитатися про свою роботу перед громадою. Це є завідомо спланована брехня. В ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування чітко указано, цитую:

2. Громадські слухання проводяться не рідше одного разу на рік.

Отже, нас дурити не треба бо ми ще не п’яні.

 

Редактор – Віктор Марголін, 15.01.2018 р.