Як неможливо заставити вовка сіно їсти, так неможливо Галія принудити чесно на світі жити.

05.04.2019 12:32

Як неможливо заставити вовка  сіно їсти, так неможливо

Галія  принудити чесно на світі жити.

 

Шановні читачі. Ми з вами, як на мою думку, сьогодні маємо познайомитися із дуже серйозною справою, яка розглянута в Зачепилівському районному суді. Я не хочу сказати що вона дає відповіді на багато інших питань нашого сьогодення, але відповідне значення вона має.  Вона дає відповідь на питання чого ми найбідніші в Європі, чому корупція як іржа поїдає свідомість і чому місцева влада закриває очі на більшість правопорушень. Але так жити не можна щоби нас називали цивілізованим народом. Та сьогодні ми змушені жити так як хочеться Івану Даниловичу, дебілику, Галію, Кривенку і їм подібним. Правда останні вибори показали, що народ уже поступово піднімається з колін і показує пану Гляню, у відповідь на його агітацію голосувати за Порошенка, дорогу далеко-далеко… Ми знаємо що Гляні знають свого кумира, та не до всіх він такий уже милий, от і отримує своїх 5-7 процентів підтримки. Дивує мене що це практично мовчазна демонстрація позиції людей. На зустрічі в Будинку культури Івану Даниловичу так ніхто і не задав жодного питання. Все боїмося… Та коли мені зателефонували про те, що у селі Бердянка розносять запрошення проголосувати , то при цьому попереджають людей як треба голосувати бо так велів Іван Данилович, я написав відповідну заяву до районної поліції. Там провели слідство і не виявили жодного порушення в Бердянці. А все пояснюється тим, що в нас бояться назвати своє прізвище. От тільки тому усім нашим життям ми дозволяємо керувати таким як Глянь, Галій і т. д. А на що вони здатні - ми добре знаємо. Моє переконання в наступному. Агітація за певного кандидата в Президенти повинна проходити публічно. Збирайте людей в Домі культури, на площі і т. д. і розповідайте людям чим вам подобається кандидат, а люди вирішать. А іти до людини додому тоді, коли вона в якійсь мірі залежна, то це і є використанням адміністративного ресурсу. Нажаль, в Зачепилівській поліції хочуть від мене почути прізвища людей в селі Бердянка. Це нібито їм не є відомим що люди залякані, вони бояться і я не маю права їх підводити. Саме таким методом і користуються в Україні тисячі Іванів Даниловичів, яким думка мільйонів українців є абсолютно нецікавою.

Та політична діяльність Гляня і Галія, як мені видається, мало чим відрізняється. Для тих, хто хоча б трішечки сумнівався, я приведу текст судового рішення:

 

Справа №620/210/19

         ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

 

01.04.2019 суддя Зачепилівського районного суду Харківської області Яценко Є.І., при секретарі Гагаріній С.А., за участю прокурора Зачепилівського відділу Первомайської місцевої прокуратури Харківської області Балюка Б.С., особи яка притягується до адміністративної відповідальності Галія Г.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду сел.. Зачепилівка Харківської області адміністративні матеріали, які надійшли з УЗЕ в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності:

Галія Григорія Івановича, 23.11.1965 року народження. РНОКПП 2406800993, уродженця с. Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області, проживаючого та зареєстрованого за адресою: сел.. Зачепилівка, вул. Хліборобська. 46-А, Зачепилівського району Харківської області, депутата Зачепилівської селищної ради Харківської області,

                                                за ч. 1 ст. 172-7 , ч.2 ст. 172-7 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

25 березня 2019 року до Зачепилівського районного суду Харківської області надійшла справа про адміністративне правопорушення №620/210/19, провадження 3/620/51/19 відносно Галія Григорія Івановича зач.1 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того 25 березня 2019 року до суду на адресу суду надійшла справа про адміністративне правопорушення №620/211/19, провадження 3/620/52/19 відносно Галія Григорія Івановича за ч.2 ст. 172-7 КУпАП.

Постановою Зачепилівського районного суду Харківської області від 01 квітня 2019 року вказані справи про адміністративні правопорушення відносно Галія Григорія Івановича за ч.І ст. 172-7, за ч.2 ст. 172-7 КУпАП, об'єднані в одне провадження.

Судом встановлено, що рішенням сесії Зачепилівської селищної ради Харківської області восьмого скликання №1 від 16 листопада 2017 року визнано повноваження депутатів Зачепилівської селищної ради, в тому числі і Галія Григорія Івановича. Таким чином, Галій Григорій Іванович будучи депутатом Зачепилівської селищної ради Харківської області, відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальності за правопорушення пов'язані з корупцією.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією № 252 від 22.03.2019, Галій Г.І., будучи депутатом Зачепилівської селищної ради Харківської області, під час голосування та прийняття рішення на засіданні XII сесії VII скликання 05 липня 2018 року «Про затвердження дозволу на розробку проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок гр. Галію Дмитру Володимировичу (племіннику) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», виник реальний конфлікт інтересів, про який не повідомив колегіальний орган - Зачепилівську селищну раду, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», ч.І ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП - неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність в нього реального конфлікту інтересів.

Крім того згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією № 253 від 22.03.2019, Галій Г.І., будучи депутатом Зачепилівської селищної ради Харківської області, під час голосування та прийняття рішення на засіданні XII сесії VII. скликання 05 липня 2018 року «Про затвердження дозволу на розробку проекту землеустрою щодо виділенню земельних ділянок гр. Галію Дмитру Володимировичу (племіннику) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», виник реальний конфлікт інтересів, незважаючи на що Галій Г.І. проголосував за затвердження дозволу на розробку проекту землеустрою своєму племіннику Галію Д.В., не повідомивши про конфлікт інтересів колегіальний орган - Зачепилівську селищну раду Харківської області, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», ч.І ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП - прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

В судовому засіданні прокурор Балюк Б.С. підтвердив обставини, зазначені в протоколі про адміністративні корупційні правопорушення, вважає, що в діях Галія Г.І. наявні ознаки адміністративних корупційних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП) тому він підлягає відповідальності за їх вчинення.                      

В судовому засіданні Галій Г.І. вину у вчиненні вищевказаних адміністративних  правопорушень визнав повністю, щиро розкаявся у скоєному та пояснив, що під час голосування на сесії Зачепилівської селищної ради він не придав значення тому, що голосує за надання дозволу на розробку проекту землеустрою своєму племіннику Галію Дмитру Володимировичу, оскільки вважав, що останній не являється його близьким родичем і його дії не будуть розцінюватись як корупційні. Просив накласти мінімальне стягнення передбаченого санкцією статті, оскільки вчинив правопорушення із-за недостатнього знання антикорупційного законодавства.

Крім власного визнання вини Галієм Г.І., його вина в скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч.І ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП, підтверджується дослідженими доказами: протоколами про адміністративні правопорушення, поясненнями Галія Г.І. копіями письмових документів, які в повній мірі підтверджують факт вчинення Галієм Г.І адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП та його вину.

Таким чином суд вважає, що вина Галія Г.І. в скоєнні інкримінуємих йому адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, доказана повністю і його дії слід кваліфікувати:

- за ч.І ст. 172-7 КУпАП - неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність в нього реального конфлікту інтересів:

-за ч.2 ст. 172-7 КУпАП - прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до ст. 33 КУпАП суд при накладенні стягнення враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність за адміністративні правопорушення, суд  визнає, щире розкаяння Галія Г.І. у вчиненому правопорушенні; обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративні правопорушення, судом не встановлено.

Оскільки до суду надійшло два адміністративних матеріали про притягнення Галія Г.І. до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-7 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, суд вважає за необхідне застосувати положення ч.2 ст. 36 КУпАП та призначити остаточне адміністративне стягнення в межах санкції за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто за ч.2 ст. 172-7 КУпАП у вигляді штрафу в сумі 3400 грн., яке буде повним та достатнім для попередження нових правопорушень з його боку.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративні правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративної стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом. Відповідно до Закону України «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується сус збір у розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 384,20 грн.

Керуючись ст.ст. 33,34, 36, ч.І ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7, ст. 283 КУпАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Галія Григорія Івановича визнати винним в скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч.І ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення:

  • за ч.І ст. 172-7 КУпАП у виді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень;
  • за ч.2 ст. 172-7 КУпАП у виді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходзз громадян, що становить 3400 гривень.

На підставі ч.2 ст. 36 КУпАП, остаточно накласти на Галія Григорія адміністративне стягнення в межах санкції ч.2 ст. 172-7 КУпАП у виді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень 00 копійок.

Стягнути з Галія Г.І. на користь держави судовий збір в розмірі 384,20 грн.,

 

Роз'яснити правопорушнику, що відповідно до ч. 2 ст.308 КУпАП у разі несплати штрафу у 15-денний строк у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.

На постанову може бути подана апеляційна скарга  до Харківського  апеляційного суду  протягом десяти днів.

 

 Суддя     Яценко Є.І

 

Дана судова постанова дає відповіді на деякі питання. Тому я хочу дати і свої деякі роз'яснення. Звертаючись до читачів і мешканців селища так і хочеться запитати: " Кого ви вибрали в депутати?" Невже більшого порушника не знайшлося. Особисто я вже коло 10 років розповідаю вам , у суді, в прокуратурі, в поліції - хто такий Галій. І нарешті скоїлося. Та це ж укус поганенького комарика за всю ту неправедну діяльність цього діяча за багато років. Це нам з вами повісили лапшу на вуха. Я переконаний в тому, що в даному випадку коли прокуратура звернеться в об'єднану громаду щодо необхідності звільнення Галія з займаної посади, то Кривенко Ю.В. стане на захист Галія і депутати не проголосують так як велить Закон. От і приїхали. Та краще було б якби я помилився. Але ж Галій коли писав відповідь на мій запит щодо вартості аналізів води від 19.12.2018 р. так і не спромігся дати аргументовану відповідь на поставлене питання. Мабуть є що приховувати, та хіба тільки це?Саме такий висновок я роблю ще і тому, що ми маємо самий гуманний Зачепилівський суд. Ви ж подумайте: а хто завтра викачає  судді яму коло будинку якщо не буде Галія в водоканалі. Думати потрібно наперед. І тому в постанові суду записано: обставин що обтяжують відповідальність за адміністративні правопорушення не встановлено. Чіпуха все це, відверта брехня. А хіба суддя і прокурор не знають про наявність відкритої карної справи по водоканалу пов'язаної з якістю води що закачуються в наші домівки. А хіба судді не є відомим що такої ціни за послуги водоканалу в світі немає, як у Зачепилівці. А хіба суддя не знає що такий підхід до визначення тарифів водоканалу - це є пограбування як людей, так і державного бюджету. А хіба суддя і прокурор не знають що пан Галій вже багато років проживає при комунізмі, він навіть свою машину здав в оренду підприємству яким керує. А скільки пожарів в водоканалі відбувалось, тільки чому я в них повинен, за словами Галія. А все це за наші кошти і люди мовчать. Кривенко все це дозволяє бо там є що ділити. Отаку громаду створили на "радість" усім нам оті Гройсмани з Порошенком, а нас ніхто і не запитав. Це є банда в державі. Нам залишилось тільки "вірно" голосувати за них. За це нас агітує "вірною рукою" Іван Данилович. Йому така влада підходить, весь вік чекав.

Редактор - Віктор Марголін, 05.04.2019 р.

 

 

 


 

 

 
 

 


 

Тема: Як неможливо заставити вовка сіно їсти, так неможливо Галія принудити чесно на світі жити.

да здравствует!

выборы | 19.04.2019

Да здравствует пан Коломойский! Он победит в президентских выборах. А Зе- это так, ширмочка. А Коломойский парень хваткий. Вернет не только "приват" и 2 млад. дол., а и пакет нафтогозу и т.д. Дефолт финансовой системы, уничтожение державности, доллор зашкалит..., шторм надвигается И увидим очень знакомые лица во власти времен 2010. Да, в одном интервью Зеленский предлагает все паи вернуть в одну структуру, кажется государственную. Не тешьте себя иллюзиями о повышении з/ т , пенсий и резкое снижение тарифов. Это сможет сделать только Гройсман и парламент - это первая серия фильма про Украину 2019 года. Вторая серия- это парламентские выборы. Будет тоже очень для нас интересно, если включим эмоции и мечту, но отключим мозг. Так что голосуем за Коломойского! И каждые 5 лет нас бросает из стороны в сторону.

Re: да здравствует!

і знову вірнопіддано цьом попу вайцмана | 19.04.2019

перевожу на нормальну українську мову те що ти написав:нехай вічно править не тверезий вайцман .та ні х"р ти вгадав.вайцмана геть

Re: да здравствует!

голосуй, не голосуй, все равно получишь ..... | 19.04.2019

Да Гройсман старина только что и делал что переживал о народе, о снижении тарифов , повышении пенсий и зарплат ! Но 3.14дил деньги из бюджета совсем не переживая, точно так же как Порох и все остальные прихлебатели в том числе "народный фронт" во главе с яйценюхом.

Re: да здравствует!

Питання до Коноплі | 19.04.2019

Цікаво, державні службовці, які поїхали на дебати в Київ "з власної волі" не порушують ніякі закони? Вони офіційно написали заяви по сімейним обставинам бути сьогодні вільними від державної служби? А згідно закону про державну службу, всі ті люди не перестали бути державними службовцями, а отже адмінресурс діє!!! А ми хочемо щось змінити ........

Re: Re: да здравствует!

конопля | 19.04.2019

Не переживайте за них,В табеле во всех будет рабочим.

Re: Re: да здравствует!

Не питай, чому в мене заплакані очі )) | 19.04.2019

Конопля безвольний і абсолютно безпорадний як управлінець, призначений на посаду завдяки інтриганам - братам Гляням, не здатний на вольові та зважені кроки, саме як глава району він залишиться в пам'яті людей розмазнею та хробаком під час правління самого бездарного президента в історіі Украіни - Порошенко !

Re: да здравствует!

вибори | 19.04.2019

21 квітня від кожного з нас залежить якою буде Україна! Ми вибираємо не Президента а Концепцію подальшого розвитку нашої держави. Сьогодні нам загрожує реванш, який відкине Україну назад. щоб зупинити на шляху до Європи та повернути в імперське стійло росії. Сподіватимемося що мудрі українці не допустять реваншу. Слава Україні!

Re: Re: да здравствует!

все на выборы | 19.04.2019

Все правильно потому и голосуем ВСЕ за Зеленского. Героям Слава!

Re: Re: да здравствует!

Украіна гідна справедливого результату | 19.04.2019

Треба сподіватися, що Украінці за п"ять років адськоі вакханаліі нинішньоі влади насправді стали дещо мудрішими ! Є надія на те що Українці почали відрізняти дешеві і брехливі гасла Порошенко, від логічних і зважених слів кандидата в президенти Володимира Зеленського, є впевненість що вся дешева пропаганда злодіїв і людиноненависників кане в лету і Україна нарешті піде тим шляхом, який необхідний тільки їй, а НЕ Расіі чи Амерікі чи Європи!

Re: Re: да здравствует Гебельс!

да чтоб ты остаток жизни жил с этой властью | 19.04.2019

Куда ж дальше ? За пять лет при порохе на двадцать лет откатились от экономики 2013 года еще пять лет при этих ворах и мы в неандертальцев превратимся !

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок