Як пан директор потихеньку перетворюється на "гражданіна" Грицька.

04.02.2017 10:33

Як пан директор потихеньку перетворюється на "гражданіна" Грицька.

 

Шановні читачі. Тема не нова, але болюча. Добре що люди в нас такі терплячі. А говорити будемо про наш рідний водоканал. Нинішні господарі в ньому - керівник Галій Г.І. і селищний голова Кривенко Ю.В. Підлеглих там людей чоловік 15-20. А пригадайте недавні колгоспи де було по 800- 1000 і більше колгоспників і там людям толк якийсь давали. Хто краще, хто гірше, але ж порівнювати неможливо. А зараз бачимо одні грамоти, яким ціна в базарний день…

Особисто я  вже років так з вісім розповідаю про злочинну суть тарифів Зачепилівського водоканалу. Останнім часом звернувся в Красноградську налогову. Результат - нуль. Написав до Харківської фіскальної служби. Результат- також нуль. Написав  в Київ - Насірову Р.М.- керівнику фіскальної служби України. Звідти команда -  перевірити  і  26.01.2017 р. доповісти. І ви знаєте, подіяло. Два рази мені зателефонували. А написав я наступне:

"Як доказ хочу надати вам копію скарги до прокуратури від 15.09.2016 р., яка розповідає про цілий ряд "викрутасів" в Зачепилівському водоканалі. Якщо говорити так як це розумію я, то відбувається відверте пограбування мешканців Зачепилівки на протязі 10 років, як мінімум. І я не думаю, що відверті вори так уже чесно поводяться при оплаті податків до Державного бюджету. За цю ділянку відповідає Ваша служба, але в Краснограді і в Харкові роблять вигляд що все це їх не торкається і там порядок. Я з такою їх позицією погодитись не можу. Якщо в водоканалі і в поліції все так добре, то чому ж тоді вже двічі апеляційний суд Харківської області скасовує рішення Зачепилівського суду і слідчого відділу поліції  про закриття карної справи. Отже питання є. І ваші підлеглі, щоб не займатися перевірками, по суті укривають злочин. Достатньо одного прикладу коли водій асенізаційного автомобіля круглий рік обслуговує населення, збирає з населення кошти без касового апарату, роботу виконує з використанням бензину  підприємства водоканалу, а виручені кошти віддає керівнику. Невже у вас це не рахують за порушення фінансової дисципліни?

Ревізори КРУ після перевірки написали АКТ на 60 аркушів і жодного зауваження. Ви можете в таке повірити? Я маю вищу економічну освіту і дещо в цьому розуміюсь.

Я прошу Вас в цій ситуації  захистити законні інтереси держави і мешканців селища. Далі терпіти цей бардак ми не маємо морального права".

01.02.2017 р. я отримав відповідь  з Харкова ( в дещо скороченому вигляді виглядає ось так):

 

Про розгляд листа

Головне управління ДФС у Харківській області розглянуло Ваше звернення від 03.01.2017р. щодо можливих порушень чинного законодавства КП «Зачепилівське водопровідно - каналізаційне підприємство» та в межах повноважень повідомляє наступне.

З метою перевірки інформації, викладеної у Вашому зверненні, фахівцями Головного управління ДФС у Харківській області в межах повноважень проведено фактичну перевірку КП «Зачепилівське водопровідно - каналізаційне підприємство», розташованого за адресою: Харківська обл., Зачепилівський район, смт. Зачепилівка, вул. Соборна, З 9-А, з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, виробництва та обігу підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства при укладенні трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками.

За результатами фактичної перевірки встановлені порушення вимог п. 2.8 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 року №637.

За результатами розгляду матеріалів фактичної перевірки будуть вжиті заходи щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій у відповідності до законодавства.

 

Заступник начальника                                        Б. О. Хачатурян

 

Нарешті побачили порушення. А те що Галій з допомогою місцевої влади серед  білого дня обкрадає  своїх абонентів на протязі 10 років - нікому в районі  діла немає. А я на це дивлюся як на шахрайство з фінансовими ресурсами (ст. 222 КК України). Я поясню як все це робиться. Директор та бухгалтер підприємства з відома селищного голови роблять все від них залежне щоб підприємство стало "голим і босим". Потім ідуть до селищної ради і просять дотацій стільки, скільки їм потрібно. І так роками, бо все це відбувається безконтрольно. Дійсно ж, водоканал зупинити не можна, усі співчувають, допомогають ворам. Чом не життя. На цю тему Науково-практичний коментар до ст. 222 дає пояснення: "Інформація, що надається особою, яка вчинює шахрайство з фінансовими ресурсами, повинна бути неправдивою, тобто має не відповідати дійсності, приховувати або перекручувати у гірший або, навпаки, у кращий бік справжній стан речей і стосуватись тих обставин, які дають змогу отримати дотації, субсидії, субвенції, кредити або податкові пільги. Це ті дані, що сприяють незаконному отриманню фінансової допомоги, причинне зумовлюють її надання". 

З цими питаннями я відвідав нашого прокурора. Те, що він мені розповідає - це лапша на вуха. Цю тему я піднімаю не вперше. Я стверджую, що в малих районах прокуратура, як така, зовсім не потрібна. В поліції нікому працювати, а вони контролюють, перевіряють, чекають що хабаря принесуть. І таки ж несуть. Та такі питання, нажаль, вирішуються на більш високому державному рівні. А яку державу ми збудували - відомо усім. От і сидять на трьох поверхах прокуратури два дармоїди, "соплі жують". Інше приміщення райпрокуратури миші доїдають. Де поділася їхня "Нива" - я не знаю. Знаю тільки те, що люди розповідали. Та машина по два рази на день їздила в Харків, возила туди якомусь "Івану Петровичу" гусячі печінки. Ох і полюбляв він їх. Не вспівала машина повернутися з міста як уже телефонують - везіть ще. Ото була житуха. А ми сподівалися що там знайдуть убивців Кушнарьова, журналіста Кліментьєва В.П. і т. д.

Так працювати - це злочин перед державою Україною і її багатостраждальним народом.

 

Редактор - Віктор Марголін, 04.02.2017 р.

 

 

Тема: Як пан директор потихеньку перетворюється на "гражданіна" Грицька.

она

рожа | 08.02.2017

Шура нас не жаба давит а комунальные давят так что не выпрыгивай из штанов.Посмотри на себя в зеркало мордочка собача а ум вылазит аж на наружу.

науму

молодь | 08.02.2017

маргоша, Гройсман пытается анонсировать пенсионную систему.Почему молчишь?Хотят добавить до 63,так где же работать молодежи? Или ты только по поселку спец.?

Re: науму

справедливость | 08.02.2017

а разве мало в заче работающих пенсионеров.гнать в шею

он

он | 08.02.2017

Пышненко точно не заменима, проститутка ЛеныДа еще подрабатывают в партии обе.Все мало зарплата,пенсия и партийные деньги плюс.Так можно жить.

Re: он

она | 08.02.2017

А вас,что жаба давит?Кто вам мешает?Или ума не хватает?Только и можете гадости писать,займитесь лучше делом и вам денюжку заплатят.

Re: Re: он

ква ква | 08.02.2017

У нас просто есть совесть . А вы партийные подстилки и проститутки жопу лижете докрасна. в глаза лебезите , а в спину дули тычете и проклинаете. Но БОГ видит все...

кадри

2017 | 08.02.2017

Мы все такие тут грамотные, сидя в тепле за комп"ютером, такие все патриоты поселка, такие специалисты, разбирающие тонкостях каждой профессии, - что аж страшно!!!! Только все мы , из-за угла, в капроновых черных чулках на голове с прорезями, чтобы нас не увидели, не узнали, - учим, хамим, обзываем, унижаем, видим и чувствуем себя всезнающими ! И никто не предложил конкретно своей кандидатуры, а кто бы мог возглавить район, а кто бы прекрасно работал на месте Кривенка , Галия, Пышненко, Гляня и.д. И никто не написал, как им живется под ГНЕТОМ В., который всех уложил под свои ноги и топчится по них, унижая, оскорбляя, матюкая., А как же ОН ВСЕ может!!! Только мы не понимаем и не желаем этого видеть ,что за этими ремонтами в поселке, подарками, экскурсиями, фуршетами стоит ЧТО-ТО другое более серьезное ... А не нравятся кадры местные- называйте достойных, а то придут с Днепропетровска и Харькова....тогда замолчим...

Re: кадри

справедливость | 08.02.2017

если бы не воровали все перечисленные то и небоялись голову поднять.а так опустил голову и бухает с рабочими.укатали снег юра грейдер выпустил.дятлы

Re: кадри

Про ГЛЯНЯ и других... | 08.02.2017

Лягли??? Так хай пiдмахують!!!

ссс

ааа ссс | 08.02.2017

Галия с Крывенком нужно сажать и давно.Пока конечно некому, но пока люди будут думать ,что за всех может бороться В.Н.Марголин и хихикать из-за угла, толку не будет,за свои права нужно бороться.

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок