Як вона мені вже впеклась. Гірше гіркої редьки.

23.09.2015 06:17

Як вона мені вже впеклася. Гірше гіркої редьки.

 

Шановні читачі. Я відразу ж відкриваю свої карти. Мова піде про прокуратуру. Та я ніколи не думав, що на старість сам собі буду відкривати очі на оте державне горохове чудо, яке століттями виконує охоронну функцію для самої влади. А як у нас люблять владу - я зупинятися не буду. При цьому я хотів би щоб мене читачі не зрозуміли так, ніби я зовсім проти такої інституції влади. На це у мене відповідь дуже проста: до всього ума треба. Я маю уже досить немалий стаж спілкування з працівниками прокуратури усіх рівнів, коло 15 років,  і повинен сказати, що там нічого не міняється на краще. Можна їх називати крахоборами, дармоїдами, корупціонерами, взяточниками, грабіжниками  і т. д., але це ні на що не впливає.  Цей клан ніби створений для знущання над людиною.

Днями я прочитав історію останніх днів життя Василя Стуса і не можу повірити, зрозуміти яким чином звичайна людина перетворюється на ката для інших. Родяться ніби всі однаково, ходять разом до однієї школи, учителі для всіх практично одні. А в кінці кінців одні стають сталеварами, шахтарями, хліборобами, пекарями, доярками, льотчиками і навіть космонавтами, а інші прокурорами. Давайте задумаємося, чи є це явище соціально справедливим? Я прошу у вас допомоги, поділіться своїми думками.

Якщо повернутися до не так давньої історії, то ми можемо пригадати практику комуністичної влади, коли в район могли  "прислати" чергового керівника району, тобто це називалося кадровим укріпленням району. То були часи, коли з першого керівника питали практично за все. І не просто символічно питали, а  це була дисципліна і відповідальність. Можна багато дискутувати на цю тему, але  вся ця кухня відбувалась у мене на очах. Сьогодні можна багато чого критикувати в тій історії, та одне із питань залишається назавжди. Я його сформулюю наступним чином: а чого ми все те краще не переносимо в наше повсякденне життя? Чому нас життя нічому не навчає? Зайдіть до районної прокуратури, підніміться на третій поверх і ви побачите "картинну галерею". Це фізіономії  прокурорів, які працювали колись в Зачепилівці. А чому ці роботяги не розміщені на першому поверсі? Я думаю тільки тому, що навіть нинішні працівники райпрокуратури нічого похвального розказати про них не можуть. І це дуже погано. Отака наша історія. Можливо, що саме тому мені подобаються  слова однієї пісні. Цитую: "Я хочу не бояться людей". Який глибокий зміст. Рано чи пізно, але майже всі ми проходимо переоцінку своїх життєвих цінностей. Тут також є над чим задуматися.

Та все ж наша сьогоднішня тема - це прокуратура. Якщо гірку редьку можна  виплюнути, то  нашу прокуратуру ми вимушені ковтати. Такий "бальзам" мені вдалося скуштувати. Та коли знаєш за які гріхи, то це одна справа, а коли не знаєш, то це є аж занадто  гірким. Давайте я вам розповім одну маловідому Зачепилівську історію. Вона є наглядним прикладом як саме можна працювати в наших правоохоронних органах під керівництвом прокурора -сепаратиста. Так от. Під час розслідування однієї карної справи працівникам міліції потрібні були певні докази. Їх вони "діставали" (читай вибивали) з допомогою міліцейської дубинки, газу, шльома із молодої жінки вчотирьох на протязі трьох днів. В переривах, під час їхнього допиту, давали тій жінці ковбаску і водичку. Не такі вони вже й варвари. Розуміли, очевидно, що мають справу з інвалідом з дитинства.Про це я пишу тільки тому, що маю справку за підписом двох лікарів про те, що в тієї жіночки установлена наявність черепно-мозкової травми. Тепер їй треба серйозно лікуватися. Та майори з міліції Шевченко з Гойденком  не поспішають з тим лікуванням. Вони визвали "скору" і руки вмили, випхали її за поріг і приказали іти додому, та її ноги вже не могли її тримати і держалась вона за стіни… І все це при тому, що ця жінка взагалі мала право нічого не свідчити. От вам і права людини в руках народних "найманців"-майорів і не тільки.

Ця історія має певне продовження. Якщо коротко, то це буде виглядати наступним чином. Коли працівникам міліції була потрібна ця побита молодичка для участі в судовому розгляді справи в Краснограді, то дільничний майор міліції Шевченко якимось чином вдерся до будівлі-помешкання забрав її і повіз на суд. Та коли постало питання про законність дій працівника міліції, то за дорученням обласної прокуратури з цим питанням намагався розібратися працівник місцевої прокуратури Костогризов О.В.. І що ви думаєте? На виклик прокурора пан Шевченко не з'явився для проведення слідчого експерименту. Я там добровільно потратив три вечора, та хотів побачити як Шевченко проходив повз собаку-вівчарку і яким чином потрапив до помешкання. Нажаль собака більше розповіла, ніж Шевченко, який по сімейним обставинам не з'явився на виклик прокурора. Це є можливим тільки в Зачепилівці. І коли справа дійшла до суду в Харкові одна дама із обласної прокуратури намагалася довести що Шевченко і в дім не заходив. Ось так їм можна. На той суд я не поїхав та понадіявся на наявність певних доказів злочинної діяльності вищеназваного майора міліції. Як виявилося в прокуратурі своїх не здають. Одна свора. Суд виявився також не на боці справедливості і правди.

Я весь час спостерігаю за роботою нового молодого спеціаліста райпрокуратури  Костогризова О.В.  Спочатку я сподівався, що це вже свіжа команда, свіжа "кров" в цій державній конторі. Та виявляється, що я помилився. Це все ще породження тієї старої порочної системи прокуратури, до якої я проходив 15 років і практично нічого не виходив. Це є тупік.  Таким чином держава, яка пройшла через не один "майдан" розвиватися не повинна. Цю аномалію рано чи пізно люди або "правий сектор" мають змести навіки і возродити правду та справедливість на українській землі. Я не хочу виглядати занадто оригінальним, але приведу текст ще одного документа:

Начальнику Зачепилівського РВ УМВС

в Харківської області

підполковнику міліції

Харченко Ю.В.

 

Марголіна  Віктора  Наумовича -  мешканця

смт. Зачепилівка,  вул. Українська 8, кв.9 ,                                                 Харківської області,

 інд.64401,  тел. 5-18-43,    mailto:мargolin4600@mail.ru

 

Заява.

Учора, 16.09.2015 р. о 14-00 год.  я пішов до райпрокуратури і був там з метою бути присутнім на допиті  прокурора між Коробкою Н.Л. і працівниками міліції Гойденко та Шевченко О.Г.  При цьому я попросив дозволу в прокурора району  бути присутнім під час вищеназваного  допиту. Тобто, нічиїх прав я не порушив, вів себе нормально, спокійно і тим більше що я не є ні свідком, ні підозрюваним по справі яка розглядається працівниками прокуратури.

Коли я був, ще до початку допиту, біля канцелярії прокуратури я почув крик. До мене по ступеньках спускався майор Шевченко. З усього було видно, що він ішов до мене і при цьому так кричав, що "криша піднімалася". В його словах звучало звинувачення на мою адресу про те що я захищаю злочинців, що я щось пишу, веду себе не вірно, що я не вірно веду себе з водоканалом і т. д. Запису цієї розмови немає, але бачучи неординарність поведінки пана Шевченка до нас підійшов прокурор прокуратури і стояв і слухав нашу розмову. Слухаючи образи на свою адресу я попросив прокурора прокуратури Костогризова О.В. вмішатися в наш конфлікт і Шевченка зупинити, привести його до тями Шевченка. Але той стояв і нічого не говорив. Тоді я вимушений був піднятися до кабінету прокурора району Твердохліба В.М. і просити його навести лад в приміщенні райпрокуратури, так як я прийшов туди не для того щоб слухати образи і звинувачення на мою адресу від Шевченка О. Г.  Відразу і прокурор району не піднявся і не вмішався в цей конфлікт. Тільки вже пізніше зайшов до кабінету Костогризова і запитав чи в нас тут порядок.

Така зухвала, безсоромна, нагла поведінка майора міліції ображає і порушує не тільки мої  громадянські права, а і  ображає саме звання працівника української міліції, що є явищем недопустимим. Такі працівники міліції дозволяють собі це беззаконня в результаті безконтрольності і безкарності своєї роботи в районному відділі міліції. Цього працівника я знаю давно, з ним мій конфлікт є не першим і тому я відповідально заявляю, що таким працівника не місце для роботи в правоохоронному органі. Є навіть наказ Міністра внутрішніх справ де розписано як повинен вести себе працівник міліції. Раніше цей наказ висів для ознайомлення  біля чергової частини в приміщенні райвідділу міліції. Тому такого хамства з боку працівника міліції я терпіти не збираюся.

Звертаючись до Вас я прошу навести порядок в райвідділі міліції і захистити мої права, як людини. За таку поведінку  майор Шевченко повинен бути покараний.

З повагою:                                                    Віктор Марголін, 17.09.2015 р.

 

Крім цієї заяви я хочу нагадати читачам, що прокурор району Твердохліб персонально, по закону, відповідаючий за слідчу справу в міліції , практично не підключився щоб у райпрокуратурі навести відповідний порядок. Там все віддане на откуп панам Шевченку і Гойденку і деяким іншим, таким як вони. Робіть із цими людьми те, що вам заманеться. А Закони - то не для вас.

Наскільки мені відомо, то Шевченко, як шкідливий кіт, ще "наслідив" у двох місцях. Тому в мене появляється питання до начальника Зачепилівської міліції пана Харченка - доки він збирається терпіти цього Шевченка і випробовувати терпіння мешканців Зачепилівки відносно цього "трудяги". Я прошу надати конкретну відповідь усім читачам нашої газети. Звертатися до прокурорів - це справа безнадійна. Складається таке враження що вони  там  доробляють…

Шановні читачі. А вам не цікаво щоб вам відповів на подібні питання голова Зачепилівської районної ради Глянь Л.Д., якби ви до нього звернулися?

Робіть висновок, бо скоро вибори і він підшукує собі надійну партію. Влада - це справа солодка.

 

Редактор - Віктор Марголін, 23.09.2015 р.

 

 

 

 

 

Тема: Як вона мені вже впеклась. Гірше гіркої редьки.

Вопрос Марголину

Избиратель | 05.10.2015

В субботней газете Горизонты опубликован список кандидатов в депутаты. Прочитал и ужаснулся. За что стоял Майдан? За что погибла Небесная СОТНЯ? Регионалы – Башкатов, Бойко, Глянь Л.,Дорошенко,Завада,Зеленський,, Ковалева,Мотрынець,, Охрый , Пашенко,Петровский,Чуб. Хамелеоны при всех властях – Глянь И.,Конопля А.Майдыч О,Подколзина О., Ружинська л. Даже БЮТ И те взяли двух регианалов – Бережну С. и Сухорукову В.!
Неуважаемый Марголин и Билык. Ответьте, будьте добры, сколько сейчас стоит продать Партию? Машина зерноотходов или еще в довесок и бабки? А тебе Марголин - поцелуй с Гришей? А по чьей просьбе ты на последней статье закрыл коментарии? Правды боишся? Марголин и Билык,гореть вам в аду, ПРОДАЖНЫЕ УБЛЮДКИ!

Re: Вопрос Марголину

избиратели | 05.10.2015

нет слов, полезли все гниды,куда котится мир

Re: Вопрос Марголину

Віктор Марголін | 05.10.2015

З деякими вашими висновками я погоджуюсь, але чому я опинився в одному ряду з дебіликом - я зрозуміти не можу. Що торкається торгівлі партіями, то я цим ніколи не займався і нікому не раджу це робити. Що торкається закриття коментарів, то я поясню. Я видаляв відверті дурниці і якимось чином видалив усі коментарі, хоч і не збирався цього робити. Тому ваше звинувачення щодо боязні правди, то це є перебор. Це я вже дискутую, а з ким і сам не знаю. У мене дійсно є комплекс неповаги до анонімних дописувачів. Це є правда. Віктор Марголін.

Re: Re: Вопрос Марголину

вилы | 06.10.2015

Ты скотина,правды не любишь!Случайно он.У тебя не комплекс,а просто ты пидарас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

реплика

не электорат | 05.10.2015

Все вышеперечисленные кандидаты "всплывали" и будут "всплывать" при любой власти. Как известно - г...о не тонет! Вернутся коммунисты - они достанут партбилеты и красные флаги, придут к власти монархисты - споют (многие из них неплохо поют) "боже царя храни...", оживут регионалы - они расскажут как исподтишка показывали фигу портретам Порошенка, Турчинова, С. Бандеры, Мельника, Яценюка, Обамы и т.д, а на случай прихода правосеков у них заготовлены вышиванки и красно-черные свастики. И эти "борцы за счастье народа и державы" всегда жили и живут далеко-о-о неплохо.
Беда в том, что бороться с этой мразью почти невозможно, ну или очень трудно. Как утопить то, что не тонет? (вопрос риторический)

редактору

манул | 27.09.2015

правосеки видно з дуру чи з похмілля затіяли блокпду криму і українські фермери мають міліонні збитки.вони мародерствують в зоні ато і стрілляють нашим же українським військовим в спину.Це "добрі"карателі і погані солдати.це сила яка рушить Україну Навіть алкаш поролшенко це розуміе.не розуміе марголін

редактору

манул | 27.09.2015

ти дурень,якщо не бачиш:правосеки жодного разу не висказалися проти дурної політики яценюка.вони стліляли в міліцію.зривали гранати тільки за свої шкурні інтереси.прийдуть правосеки(храни Всевишній)то прокурори та міліція ангелами покажуться.

Машина

Черичка | 26.09.2015

Где машинка, где ?
Спросите у самого честного ??? Андрюхи,

маразматик

укроп | 24.09.2015

Глянь сволоч и перебезчик как дед щукарь

Re: маразматику

петрушка | 24.09.2015

А где пропала новая машина главы РДА?

1 | 2 >>

додати новий внесок