Як "Закони Гіршфельда" допомагають нам жити.

09.10.2015 12:51

Як  "Закони Гіршфельда"  допомагають нам жити.

 

Шановні читачі. Дана тема не така вже й проста щоб шашкою махати. То виборча тема дещо простіша, бо в нас всі  один одного знають і що від кого чекати, то не є великою таємницею. А от довести той факт, що сам пан Гіршфельд і його партія понаприймали таких Законів, що гикатиметься багатьом ще досить таки довго, не так і просто. Це той факт який я постараюся довести.

Я спочатку хочу повернути читача до питання. Навіщо ми вибираємо депутата Верховної Ради ? Очевидно для того щоб вони писали і приймали Закони, які б діяли на всій території країни і , якщо говорити простіше, то допомагали нам жити. Без цього не обходиться жодна країна. А вже хороші чи не дуже напрацьовані ті Закони, то все залежить від отих депутатів.

Якщо говорити узагальнено, то якість наших законів, очевидно, не така вже і висока бо рівень нашого суспільного розвитку та життя не викликає особливого задоволення в десятків мільйонів моїх земляків. Вибори проходять одні за другими і ми все надіємося і віримо дешевим обіцянкам як не шулерам від політики, то олігархам продаємося. І так наше життя проходить. Після виборів шукаємо винних. Я за себе так не переживаю, як думаю про те чи наші люди знову виберуть "колишніх" - убивць, ворів і проходимців, які мають досвід пограбування нас серед білого дня. Як говорив один із агітаторів виборчої компанії - А НА МАНЕЖЕ ВСЕ ТЕ ЖЕ. 

Та ми з вами змушені повертатися до підсумків творчої діяльності пана Гіршфельда. При цьому я чітко розумію, що в якійсь мірі я викличу вогонь на себе, так як я не збираюся вихваляти цього політика, якому в нас пісні посвящають. Знайшов чоловік свою життєву нішу - і це добре. Але коли у нас сплітається бізнес з владою, то нічого ж путнього не виходить. Той чоловік там інколи і сидить щоб захистити свій власний бізнес, а наших бабусь інколи за це чаєм може напоїти. Ось і всі секрети. Та не потрібні ми йому сто років.

Пам'ятаєте прізвище Портного, який працював в Адміністрації Президента і який керував правовою реформою в країні. Він зі своєю командою писав Закони і носив їх до Верховної Ради де такі як Гіршфельд піднімали руки і ноги, а ми тепер розхльобуємо. Правда не всі. Але я на конкретному прикладі переконався, що звинуватити працівника міліції , такого як Шевченко, в скоєнні ним злочину буде ой як не просто. А натворив цей роботяга стільки, що перелічувати за цим разом я не берусь. Головна причина в тому, що для такого працівника міліції Закони не є Законами. Він ні за що не відповідає. Та і питати немає кому. Начальнику міліції ця справа не з руки, а прокурору, як процесуальному керівнику слідчої справи, по суті справи треба вину Шевченка розділити пополам. А воно не хочеться. От і укривають в райпрокуратурі правопорушення, які допускають такі як Шевченко. Виходить у них кругова порука. А права людей при цьому ігнорують. Для них люди - це електорат, населення і навіть бидло. Вони  з роками привикають бачити у всіх злочинців і тільки вони є ангелами  в цьому житті. Їм усі винні. Така вже  склалася порочна практика в роботі цих органів, які, на мою думку, чогось називають правоохоронними органами помилково. Та справедливості ради слід сказати, що саме такі працівники міліції , як Шевченко, і є "ложкою дьогтю" в  даному державному підприємстві. Скажу відверто, що боротися з цим злом ой як не легко, бо саме такий міліціонер готовий виконати любу забаганку своїх керівників. Якщо йому завтра скажуть - стріляй, то він і не задумається…

Всі ці питання мене привели до апеляційного суду. Під дверима кабінету судових засідань я провів не одну годину. Не треба бути великим психологом щоб зрозуміти що абсолютна більшість відвідувачів цього суду виходить явно не задоволена прийнятим рішенням. Я це бачу на протязі вже 15 років. У мене складається таке враження, що в цьому суді роблять все від них залежне щоб ви туди вже ніколи не мали бажання приїхати. Там люди отримують заробітні плати від 15 тисяч і вище і ваші проблеми їх мало турбують. Складається таке враження, що в цих суддів головна задача відмовити заявнику і справу закрити навіки.

Поряд з цим мені б не хотілося щоб усю вину, стосовно нас самих, ми переклали на суддів. Часто-густо вони тупо керуються законами, які понаписувані і прийняті саме для нас бандитськими партіями. І коли в Зачепилівці вже коло 20 років немає адвоката, то від цього страждають, в першу чергу, малозабезпечені громадяни, яким добитися справедливого судового рішення практично майже неможливо. Кому це є вигідним - думайте самі. Та навіть коли в Зачепилівці суд прийме нормальне рішення, то попробуйте добитися його виконання. Життя не вистачить. Оце вам такі закони і такі судді. А заробітна платня їм не залежить ні від яких показників. Живи і радуйся.

Коли я приїхав до апеляційного суду то мені зразу питання: чому я пропустив строк оскарження ухвали  Червонозаводського районного суду - поясніть. Так, я не був в самому суді і тому написав листа до суду щоб мені прислали рішення суду. Мені його вислали, але строк оскарження вже був пропущений, хоч скаргу до апеляційного суду я відправив на другий день після отримання ухвали поштою. Скажіть мені - це по людськи? Суд в судовому засіданні розглянув моє клопотання про поновлення строку оскарження, але визнав що мої аргументи не є переконливими і мені було відмовлено в судовому розгляді справи по суті. При цьому прокурор облпрокуратури зайняв сторону суддів і заперечив проти розгляду справи. Так і зробили. В їх розумінні це все є законно і демократично.

Я вважаю за необхідне ще повернутися до мого судового конфлікту, якщо можна його так назвати. Як на мене, то йому можна давати як юридичну, так і моральну оцінку. Коли дивитися на суддів як на роботів, то вони праві. А коли їх дії розглядати через призму людяності та моральності, то тут виникають запитання. Я повертаюся до хронології подій. Спочатку мене викликали до суду 24.09.2015 р.  Коли я зайшов до зали судових розглядів, то мене відразу ж запитали чому я порушив строки звернення до суду.  Я пояснив як усе відбувалося. Та мені запропонували написати заяву з проханням відновити строк оскарження. Я погодився написати таку заяву, але в цей день суд мені відмовив у розгляді справи. Отже заяву я написав, але змушений був їхати додому за 130 км. без жодного результату. В заяві я відверто написав що не зміг розібратися в новому законодавстві. В цьому і є моя провина. Потім я отримав виклик до суду на  05.10.2015 р. Розгляд мого питання розпочався з допиту про причину мого невчасного звернення, про яку я написав в заяві. Та по всьому було видно, що судді ухватилися "за соломину" і щоб питання по суті не розглядати їм зручніше було мені відмовити і підстави для цього нібито знайшлися. Так і зробили. І що в такому випадку залишається в душі відвідувача такого суду, коли його провина по їх оцінці виявилася значно більшою, ніж відверте беззаконня в руках злочинної міліції з прокуратурою разом? Ось де питання.

 Все це означає, що майори міліції в Зачепилівці, такі як Шевченко, Гойденко, Берлим мають право і далі бити і навіть катувати людей в своїх застінках, покази вибивати з допомогою палки і газу, ставити людину на коліна і дорікати їй в тому що вона ходить до церкви. А коли вам буде вже занадто зле, то вони викличуть "скору" і вас "поставлять на ноги"  і запропонують іти додому. А завтра знову приходьте… Все почнеться з початку. Ось таке у нас слідство. При цьому у вас заберуть паспорт, щоб ви не придумали якісь там побої знімати. Ви в цій державі ніхто. На більше, як чай, в районному Домі культури, ви не заслуговуєте. Кажіть спасибі пану Гіршфельду і низько кланяйтеся йому в ноги. Він ваш спаситель і охоронець. А для мене він кат українського народу. Я йому пісні співати не збираюся. Він вивозить станки в Росію з Лозової щоб там кували зброю проти наших військових в Донбасі, а ми цього ніяк зрозуміти не можемо. Такі вже ми є. Якщо завтра "німці" прийдуть, то у нас і хліб із сіллю знайдеться. А матюки писати в "Зачепилівській правді" в нас також є кому. А що, коли на більше не здатні. Мені за вас соромно.

Та все ж, шановні читачі, ми повинні якийсь висновок робити для себе, нехай навіть теоретичний. Можливо, що ви зі мною не дуже погодитесь, але я зобов'язаний сказати, як кажуть, "по долгу служби". Ми з вами отримали кращий доступ до правосуддя в зв'язку з приходом до влади таких хлопців, як Порошенко та Яценюк, як Райнін і Конопля? Твердо відповідаю. НІ!  То навіщо ці пацани там сидять? У них що є політична воля щоб у країні навести елементарний лад? Твердо відповідаю. НІ! НЕМАЄ! То що, так і жити будемо? Знову  - НІ. Ми з вами повинні хоч на цих виборах сказати своє НІ цій політичній силі. Іншого цивілізаційного шляху я не бачу.

Можливо я повторюсь, але як тут не згадати. Щоб мені подати позовну заяву проти селищного голови Кривенка за подачу ним до облпрокуратури необ'єктивної характеристики на мене, я повинен сплатити судовий збір в сумі 1218 грн., як мінімум, справа попаде на розгляд до судді Огієнка який відміряє аж по локоть і оце буде мені право на справедливий суд на основі драконівського закону про судовий збір. До речі, депутати ВР України  цими днями дійшли необхідності змінити цю ідіотську ситуацію в країні шляхом зміни закону про судовий збір, але ж голосів у них на це не вистачило. Ось таких йолопів понавибирав собі на службу славний український народ. Отже, пане Гіршфельд, люблять тебе в Зачепилівці і готові пити твій чай аж поки і не… А Закони почекають.

І як тут не згадати про майбутні вибори.

Найбільше щастя звалиться на наші плечі тоді,  коли  обслуга Гіршфельда в лиці Дорошенка С.В., буде вибрана від партії "Блок Петра Порошенка" депутатом Зачепилівської районної ради. Ось такою може бути політична авантюра. Який ішов (Конопля), то такого ж і зустрів (Дорошенка з Біликом). Сходяться інтереси. В їх списку дебілик,  Глянь Л., Дорошенко С., Загній І., Запорожець Г., Бойко Н., якій воно три віки не потрібне,  Подколзіна, Кудря П., Майдич О.  Тут тільки не достає Кобильської з Токарем по невідомій для мене причині. То був би цвіт нації. Хочеться запитати - це у вас кращі із кращих? Складається таке відчуття, що Андрій Леонідович і працювати далі не збирається. Отакі помічники в Порошенка. Я йому не заздрю. Яке позорище, до чого ви доробилися, де ваші очі? З отаким "багажем" ви йдете до людей? Господи, дай цій владі, цим людям здорового глузду, я тебе прошу. Мені соромно за всю Зачепилівку. Що ми бачимо, практично майже всі ці люди, які ще до недавна виспівували деферамби  януковичу та його посіпакам, а зараз вділи вишиванки та стали патріотами України.  А коли я згадую прізвища Кривенка від "Батьківщини" (кандидата на посаду селищного голови Зачепилівки) і самовисуванця пана Галія, якого жодна партія до себе не запросила, то стає зле. Ці двоє шулерів перетворили селищну раду в джерело особистого збагачення, обкрадання людей з допомогою захмарних тарифів, яких не знає вся Україна. Ось тут би панам, Крупському разом з Глянем Л., не в політику треба б погратися, а реально вплинути на стан речей в селищі. Та воно їм не потрібне.

Важко в наш час бути чесною людиною. І, нажаль, це є правда.

Шановні читачі. А правда ж в списку кандидатів в депутати від Радикальної партії  Олега Ляшка таких одіозних фігур немає. І це варто оцінити по достоїнству.

 

Редактор - Віктор Марголін, жовтень 2015 р.

 

Тема: Як "Закони Гіршфельда" допомагають нам жити.

редактору

манул | 14.10.2015

Наумович,ви пропонуете мені писати статтю,але Ви стукач,писали доноса на прокурора та Святого Отця(не боетесь Ви пекла),тому статтю пришлю єлектронкою,якщо Ви в газеті гарантуете відсутність цензури та анонімність Жду Вашої відповіді на сторінках газети

В.Н.М.

опозиция | 12.10.2015

Я очень давно наблюдаю за комментариями, нет ни одного нормального высказывание , нет честности, нет порядочности, нет человеческой равной конкуренции, как пройдешь по Зачепиловке все всем улыбаются, а на самом деле в каждом из вас седит какой-то дьявол-трусс , который сидит и льет гадость на всех кто-бы это не был. ЛЮДИ оглянитесь на себя и посмотрите в зеркало на свое отображение, зависть вас погубит, вы сами себя загоняете в то общество и атмосферу которая сегодня сложилась в нашей стране, как вы не поймете пока мы все себя не изменим ни в одной власти странны, области, района ничего не получится изменить...

читачу

манул | 11.10.2015

по телебаченню передавали відеозапис.де ляшко сам розповідав про свій"тяжкий"труд петухом на зоні.Досить? А на майдані було всякої тварі по парі.Були бомжі ,яким плювати на ідею,гроші вище ідеї.були психопати-правосеки яким вбивства в радість,були дурні,які вірили в казку про евровибір.Головний признак майдауна інтелект газонокосилки,почитайте "коментар"майдауна.

Re: читачу

Віктор Марголін | 11.10.2015

Отакі як ти пишеш є і серед коментаторів в "Зачепилівській правді". Я тепер в цьому переконався. Редактор.

редактору

манул | 10.10.2015

правоохоронці мають недоліки.але заміни їх на злодіїв та психопатів які оділи вишиванки ( на правосеківську гидоту) і Україна загине.якщо Ви Наумович за таке тро Вам в Стрілече на лікування.Земляки врятуемо Україну.Не допустимо майданутих до влади.Не повторимо помилки майдану.гірше майдауна лиш сатана

Re: редактору

МАЙДАУН | 10.10.2015

МАНУЛУ-ИДИ НА ХУЙ!. МАЙДАН СТОЯЛ НЕ ЗА ПОРОХА И КРОЛЯ. И ЖИЗНИ СВОИ ПОЛОЖИЛИ , ЧТОБ ИЗМЕНИТЬ СИСТЕМУ, А ВАМ МАЛО БЫЛО БАНДЫ ДОНЕЦКОЙ, КОТОРУЮ ВЫ ПРИВЕЛИ К ВЛАСТИ , ТАК ЕЩЕ И ОБОРОТНЕЙ ПРИВЕЛИ. РЕГИОНАЫ ТЕПЕРЬ В ПАРТИИ ПОРОШЕНКА И СЕНИ И ГРАБЯТ ДАЛЬШЕ НАРОД. МОЗГИ ВКЛЮЧИ ЕСЛИ ОНИ У ТЕБЯ ЕСТЬ

Re: Re: редактору

манул" | 11.10.2015

майдан стояв на гроші олигархів і за олігархив.життя ви майдануті підори ложили чужі.а небесно-дебільну сотню побили свої.а мозги ти включи.подивись в квитанції.може щось тай поймеш.хоча навряд

Re: Re: Re: редактору

манул | 11.10.2015

"пане"майдаун,можливо ти стояв не за порошенка,а за коломойського(хрин редьки не слаще)хто шалаву платить,той шалаву і таньцюе.Як вам з маргошею на х** у олігархів

Re: редактору

Віктор Марголін | 10.10.2015

Які недоліки? Тебе мабуть в Стрілечему не долічили. Ти давно був в прокуратурі чи міліції? Ти знаєш що там відбувається? Що ти лапшу вішаєш... Ти хоч голову свою помацай. Політик із тебе вкаканий. Редактор.

Re: Re: редактору

манул" | 11.10.2015

по Вашому вбивці з майдану,вбивці з одеси,вбивці дітей з Донбасу,дебіли з кувалдами що валять памьятники.оскверняють могили наших батьків кращі?Наумович,бігом доСивухи і виконуйти всі його приписи старанно,Всевишній милостив.може й виздоровіете.молюся за душевне здоровья Вас та інших майдаунів

1 | 2 >>

додати новий внесок