З якої новини почати...

06.08.2014 18:41

З якої новини почати...

Шановні читачі. Зрозумілим є те, що це питання я задаю сам собі. І відповідати на нього прийдеться також мені. Якщо говорити про добру новину, то давайте вважати той факт що прокурора району Медяника можна сміливо називати з приставкою "колишній". Покинув він наш благодатний для воровства край. Ой як тяжко йому буде на перших порах в чужому краї ,поки звикнеться. Попробуй оту данину зібрати, а район таки великий. Одна в нього залишається радість, так це у вільну хвилину відкрити в Інтернеті "Зачепилівську правду" і дізнатися чи ще "перемивають" його кісточки в Зачепилівці, чи ще висить його портрет в отій управі. Треба зайти і самому подивитися. Адже чоловік  залишив за собою слід, чому б і не повисіти. Нам не жалко ні для Божка, ні для Комара, ні для Медяника отого міста на стіні в коридорі. Нехай висять. Я би їх усіх туди перевішав. Такою своєю працею вони заслуговують бодай на таку шану від простого народу. До цього хочу добавити, як говорив мій добрий знайомий, що не варто дуже радіти в зв'язку з уходом керівника так як нікому не відомо який прийде йому на заміну. А наша держава зі своїми законами і порядками є дійсно непередбачуваною. Особисто у мене у пам'яті залишилось чимало згадок стосовно отого Медяника, який доволі непогано умів обійти закон і зробити із любого дурня, нагнути підлеглого та закрити справу. Я все збирався написати листа ректору юридичної академії що в Харкові та описати йому слова подяки за виховання отаких суддів і прокурорів, яких проклинає мало не весь український народ. Чи їм таке замовлення від Президентів та урядів надходить? Не можу зрозуміти. За 13 років я зустрів лише одного порядного прокурора. Якась кадрова аномалія. І той пішов у судді. А що залишилось? Ну, та нехай уже ті що з Донецька приходили. Це є зрозумілим. А от навіщо бути такими відносно "нашим" - залишається загадкою.

Скільки не розповідай, а прийдеться переходити до гіршої новини. Так домовлялися. Отже, нам усім слід усвідомити, що Лозівський район на Харківщині,  куди помчався Медяник, - це також Україна. Шановні Лозівчани. Повірте, що мешканці Зачепилівського району ні в чому не винні. Ми нічого поганого вам у житті не бажали і не бажаємо. Це не наш вибір. Прийміть наші співчуття. Більше добавити немає чого, бо сльози заливають наші очі, а чимось допомогти вам ми не в змозі. Єдине, що вас може спасти, так це коли батальйони після закінчення АТО на сході України повертатимуться до Харкова та Києва, то лягайте на дорогу і вимагайте спасіння від таких як Медяник. Іншого рецепту я і придумати не можу. Вибачайте. 

Шановні читачі. Хтось скаже: в редактора сьогодні хмурі думки. І дійсно це так. Немає чому радіти. В державі війна, гинуть кращі представники українського народу тоді як сотні міліціонерів здаються бандитам. Із західної України молоді люди їдуть до нас на війну, а ми біженців приймаємо. Ось такі маємо протиріччя. І хто в цьому винний? Проблема аж занадто комплексна, бо такі ми є. А Україна не Росія. І цим багато сказано. Це дійсно так.

Та життя, як кажуть, не зупинити. То ж давайте разом спробуємо у нашому житті знайти хоч краплю якоїсь перспективи, надії на краще. Я, наприклад, цю проблему вирішив розглянути через призму співпраці з прокурором області. Як він відреагує на мій лист я не знаю. Від цього буде залежати і моє відношення до нього. Адже я , як громадянин України, також маю якісь права і коли ними грамотно скористатися, то можна досягти певного результату. А прокурор області - це також призначений чиновник, який зобов'язаний слідкувати за виконанням законів на певній території. Це і повинно нас об'єднувати. Іншого розумного шляху я не бачу.

Отже , читаємо мого листа до прокурора області.

О С О Б И С Т О

Прокурору Харківській області

Синчуку В.Л.

 

Шановний Василю Людвиговичу!

 

Признаюся, що своєю заявою ви спровокували і приємно здивували мене і примусили написати наступного листа. Щоб мої читачі "Зачепилівської правди" розуміли про що іде мова я змушений процитувати: Василь Синчук: Питання законності при використанні бюджетних коштів - мій особистий пріоритет. Це дуже добре. Якби це було не лише декларацією про добрі наміри, то ми б побачили пана Синчука зовсім іншого, ніж це було раніше. Це було б добре і для харків'ян і для всієї України. А щоб ваші слова не розходилися з конкретними справами я пропоную свої послуги. Вони наступні. Я буду вам розповідати про події, звичайно ж злодійського характеру, на місцевому прикладі, а ви будете давати їм правову оцінку. Можливо, я вас нічим дуже не здивую, так як я уже повідомляв в органи прокуратури  про те як в Зачепилівці перевозять пасажирів пільгового контингенту, як в Зачепилівці вирубали декілька гектарів лісу що ріс 52 роки, як в Зачепилівці чистили річку Берестову і скільки там зарили в муляку державних коштів, тобто відмили, як у Зачепилівському водоканалі  вісім років проходила реконструкція очисних споруд на які витрачено більше пяти мільйонів грн, як в Зачепилівці реконструювали фонтан - тобто мраморну плитку зняли а із крошки приліпили і т. д. Тобто, щоб у нас не робили і щоб не вкрали - то не вони будуть. Така вже була економічна політика "Партії регіонів". На всі ці "витребеньки" ваш прокурор в районі пан Медяник і колишня голова Зачепилівської РДА Кобильська Л.Д. належної уваги не звернули, але за моїм глибоким переконанням ці проходимці добре "нагріли руки" і не тільки. Все це нікого не дивує, бо вони ж самі є і організаторами такого дійства. Така невтомна праця прокурора Медяника привела його до вимушеного підвищення по службі. Досвід робить свою справу. Тут нічого не вдієш. В бандитській країні живемо і з цим вимушені змиритися. Можливо, що ви розберетесь і з цим питанням також.

Василю Людвиговичу. Якщо ми домовимося про співпрацю, то я пропоную для початку розглянути одне питання - про витрачання державних коштів на перевезення пільговиків в районі. За все хвататися - то значить завалимо справу. Все поступово. Я посилаю вам постанову слідчого з районного відділу міліції Штанька С.О. з даного питання, а ви зробите свій висновок. Я думаю, що вам немає потреби пояснювати що Штанько писав те, що хотів бачити Медяник. Підсумок цієї нашої співпраці повинен бути один. Кошти - назад, до державного бюджету, а слідчий, прокурор, голова РДА - на лаву підсудних. Тільки тоді люди нам повірять, що прийшла нова і справедлива влада. По іншому не повинно бути. Це аксіома, яка не потребує доведення.

Отже, рідна держава виділяє серйозні кошти на перевезення  учасників війни, ветеранів праці і інші категорії громадян України. З кожним роком витрати в бюджеті району на ці цілі різко підвищуються. Ветеранів меншає, а коштів більшає. З 80- ти тисяч підняли витрати до більше 200 тисяч грн. на рік. В районі відпрацьована безвідказна, надійна схема крадіжки державних коштів і тому на ці цілі коштів не жалко. Та коли ветеран підходить до каси, то йому відповідають: "Іди домовляйся з водієм". Тобто водій в Зачепилівці сам вирішує чи виконувати бюджет району, чи гроші можна і так забрати. Ось і весь секрет. Цей безлад приводить до того, що голова РДА , а в цьому немає жодних сумнівів, отримує державні кошти від автоперевізника і за ці кошти везе сотні державних службовців на різні антимайдани, возить народ до виборчої скриньки і т. д. Тобто кошти успішно крадуться, а не заробляються автоперевізником і потім пані Кобильська, як своїми особистими, розпоряджається на свій розсуд. Як бачите, мої звернення ні до чого не привели, бо прокурор району є співучасником цієї злочинної організації минулої влади і інтереси та законність йому до "фени". Головне, щоб із магазинами в Харкові у нього було все в порядку, а в Зачепилівці справно в три зміни працювала пилорама і т. д. Тоді і дорога до Лозової йому буде відкритою. Всього не перелічити. А те що влада учаснику бойових дій відверто плює в душу і забирає незаконно його ж кошти - нікому в Зачепилівці не потрібне.

Я повторюсь, але нагадаю, що я ставив питання про повернення вкрадених коштів до Державного бюджету. Тепер, коли ми діємо разом, то в мене появилась маленька надія на те, що справедливість переможе, а Кобильська поверне кошти державі за всі роки правління цієї банди.

Василю Людвиговичу. Я посилаю Вам і постанову суду, яка виписана досить пристойно і розповідає по суті технологію як крадуться державні кошти тільки з даного питання. Яких іще доказів вам потрібно? То ж давайте покажемо людям, що в нас є відповідальна влада і не медяники правлять балом в цьому житті. Ті роки, що провів Медяник в Зачепилівці, потрачені, в основному, на кришування караних справ. Йому все мало. Подивіться тільки  на його чудову виправку. На кого він схожий? То ж вперед, я з вами. А поки правляча еліта в Зачепилівській РДА, як щурі, виглядають і гадають чим все це закінчиться.

Якщо ж вам моя дружба не підходить, то я почну дружити з Генеральним прокурором України.

Даний лист буде опублікований в Інтернет-газеті "Зачепилівська правда" на сайті : zachepravda.com , а мої читачі чекають від вас конкретної відповіді.

З повагою: Віктор Марголін із Зачепилівки.

 

06.08.2014 р.

 

Відповідь пана прокурора для всіх нас буде, я сподіваюся, дуже цікавою. То ж, до нових зустрічей на сторінках "Зачепилівської правди".

 

06.08.2014 р.  Редактор - Віктор Марголін.

Тема: З якої новини почати...

З якої новини почати?

люстрація | 15.08.2014

ЗАЧЕПИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
07 серпня 2014 року Зачепилівка № 266
Про проведення службового
розслідування
Згідно ст. ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,
відповідно до Закону України «Про державну службу», керуючись Постановою
Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 року № 950 «Про затвердження
порядку проведення службового розслідування стосовно державних
службовців», на виконання листа голови обласної державної адміністрації
від 22.07.2014 року № 182/09-18 з метою перевірки факту можливої
неправомірної діяльності заступника голови районної державної адміністрації
Зубарева Д.В.:
1. Провести службове розслідування стосовно заступника голови районної
державної адміністрації Зубарева Д.В. щодо можливих неправомірних дій,
зазначених у листі обласної державної адміністрації.
2. Затвердити персональний склад комісії для проведення службового
розслідування (додається).
3. Комісії у строк з 08.08.2014 р. по 18.08.2014 р. провести службове
розслідування та надати висновки голові районної державної адміністрації.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Голова районної державної
адміністрації О.В. ПОДКОЛЗІНА

Re: З якої новини почати?

вован | 15.08.2014

а результат как всегда белый , пушистый , непорочный ....гондон

Re: З якої новини почати?

марине | 23.08.2014

Этот Зубарев мошенник еще тот. Тестя облапошил на все 100%. Так жена ему мозги вправляла в "Дружбокраянском" ЦИРК!

З якої новини почати?

люстрація | 13.08.2014

Вигнали редактора... Невже бойчисі мало гріха??? коронний номер в виконнанні суддихи - пиши заяву, бо посажу. Кравчук, Грама - хто наступний. Доки можна терпіти цю шльошку - дуринду??

Re: З якої новини почати?

люся | 14.08.2014

Поки папік - голова суду

Re: З якої новини почати?

парася | 15.08.2014

шо дура то дура. та ще й сплетница

Re: З якої новини почати?

люська | 20.08.2014

та в бойчихи вже от вседозволенности кришу знесло. не тыльки Бога за бороду взяла ,а й Гляня за яйця

З якої новини почати?

люстрація | 08.08.2014

Все прозоро. .. Скидана відмили від бракон"єрства.. Він взірцевий порядний, чччесний мисливець ХТО? ЧОГО? ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД БАЙБАКАМИ?

Re: З якої новини почати?

мисливець | 09.08.2014

Єсліб когось із нас, простих мисливців - уже б устроїли показательне шоу, а так сам керівник Слобожанського мисивця Максим Дмиьрієв возглавляв охоту.Дніпропетровська гнида, мало йому Дніпра - лізе як ужака в Зачепилівку.

Re: З якої новини почати?

ІВАН | 09.08.2014

А які можуть бути спільні інтереси у шановного бувшого члена КПСС Скидана з такою шавкою та щей любителя малолєток Максима Дмітрієва? Цікаво, цікаво,,,

1 | 2 >>

додати новий внесок