Задаю собі питання: чи тож буде у нас колись хоч відносний порядок.

09.08.2016 11:22

Задаю собі питання: чи тож буде у нас колись хоч відносний порядок.

 

Шановні читачі. Подібні питання виникають в моїй уяві після відвідування наших правоохоронних органів. І кому прийшло в голову їх назвати саме так? Це в першу чергу, звичайно, міліція і прокуратура.

Та давайте пригадаємо трішечки історії. Пригадаємо прокурора Комара і з нього почнемо. Був собі в Харкові пяничка прокурор, надоїв комусь і отримав направлення до Зачепилівки. Та, докерувався до ручки, поїхав геть. А чим усе закінчилося - всі знають. Потім нас ощасливив пан Медяник. Це був трохи хитріший, але ворюга досвідчений. Це той що з Кобильською ліс під Руновщиною "оздоровив" навіки, та й поїхав. Потім настала черга прокурора  Твердохліба. Це був стопроцентний сепаратист, побив батькову машину в Абазівці і на тому його Зачепилівська кар'єра закінчилася. І подули нові політичні вітри, і в результаті отієї славної прокурорської реформи до Зачепилівки був направлений  молодий, грамотний спеціаліст пан Балюк Б.С. Поробив він не так багато, але вспів запам'ятатися тим як поміг посадити на 10 років ув'язнення Криничного Віталія без наявності належних доказів його вини.  Саме при ньому скоро будемо відмічати  двохрічний ювілей відкритої карної справи по водоканалу за їх захмарні та нереальні тарифи. По цій справі практично нічого не робиться. Сам прокурор говорив про те, що з девяти справ за місяць до суду не було направлено жодної. Так дозволяють собі працювати в міліції. А це ще добавилася проблема з домоуправлінням. Жаліється прокурор що роботи у нього дуже багато. Раніше тут працювало 6 чоловік, а тепер залишилося тільки двоє. Та якби мене запитали чи потрібні ці двоє, то я би сказав що різниці немає : чи шість, чи двоє - толк один. Хто винен в цьому, то вже є окреме питання. Але така робота нікому не потрібна. А якщо точніше, то саме така робота комусь і потрібна щоб дискредитувати державний орган і виставити його на посміховисько. Мою розповідь могла би доповнити інвалід дитинства Коробка Наталія яку лупцювали в міліції так що вона своїми ногами не змогла іти додому. Ось так добували покази по карній справі під керівництвом Зачепилівської прокуратури.

Не можна забувати і про колишнього нач. міліції Харченка. Той  говорив мені приблизно так: "Якщо про міліцію ви так пишете, то я вас захищати не буду". Я запитав від кого мене треба захищати? Відповіді немає. А вже про його усєрдіє до роботи я краще промовчу. Америки я тут не відкрию.

Всі ці події з часом потроху забуваються, але коли ти починаєш щось нове вирішувати з нашими правоохоронцями, то хочеш чи не хочеш, а так уже виходить. Не так давно в нашу міліцію прийшов молодий спеціаліст Стрілець Стас. Якби менше знав, то міг би сказати що це достойна зміна прийшла, уже капітан поліції, заступник начальника районного відділу поліції, керівник слідства і т. д. А коли я пригадаю, що саме Стрілець підписав постанову про закриття карної справи по лісу, він тягне кота за хвіст під час розгляду справи по водоканалу, при ньому катували інваліда дитинства майже глуху жінку вибиваючи покази, при ньому згноїли та розікрали два мішки одежі забраної під час обшуку (бумаги в суді). Саме він зайнявся моїми проблемами по домоуправлінню. Цю проблему я ніяк крім повного ідіотизму назвати не можу. Запросив мене Стрілець 08.08.2016 р. і пояснив що мені буде відмовлено у відкритті карної справи щодо незаконних дій пані Пишненко - керівника домоуправління. Тепер я маю тверде переконання в тому, що Стрілець ще й хабарі полюбляє. Це той головний кит на якому й тримається їхня реформа. Уявляєте, це молодий капітан поліції переконує мене в тому, що Пишненко має договір із підприємцем із Краснограда і тому ні в чому не винна, а я повинен щось там платити згідно їхнього договору. Але до чого тут я і моя пенсія - він пояснювати не береться. Охаміли. Якщо Пишненко заключила договір, то нехай сама і виконує його умови. А чому вона взялася доручати Красноградському підприємцю із зачепилян знімати останню сорочку - це мені не є зрозумілим. І навіть прокурор вішає мені лапшу на вуха, говорить , що ми не можемо статтю підібрати для пані Пишненко. Яка дурниця.

І таким чином я  намагаюся свого читача привести до думки що громада потребує проведення громадських слухань на яких подібні проблеми мали б бути обговореними. Та селищний голова Кривенко тупо ігнорує вимоги чинного законодавства і керує так, як придумається.

Чим ця справа закінчиться гадати ще рано, але про ці події, пов'язані з незаконним збиранням з людей коштів відомо Берлиму Р.Г., Гляню Л.Д., Коноплі А.Л., Бойку Г.В., Балюку Б.С., Огієнку Д.В. та багатьом мешканцям селища. Я думаю так, що життя нехай і дуже  потихеньку, але повинне нас чомусь таки навчати. А чому так потихеньку, бо немає практично у нас робочого класу, який здатен сказати владі своє слово. А яка у нас інтелігенція, я краще промовчу. Розумні люди мене повинні зрозуміти.

До нових зустрічей на сторінках свободи.

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.08.2016 р.

Тема: Задаю собі питання: чи тож буде у нас колись хоч відносний порядок.

лекторат

лекторат | 14.08.2016

Конопля отвечает в районе за безопасность и спокойствие.В районе ежедневно обворовывают людские усадьбы и машины.Это 6 человек которые лазят ночью.И что мы ждем когда главу обнесут или произойдет убийство.Эти наркоманы берут все подряд птицу,бидоны,балоны,велосипеды,сетку мет.,столы,яйца,крупорушки,ковры ....-ламают двери взламывают замки.Таких краж больше 100.Почему эти воры не сидят?Конопля пожалуйста примите меры,вы что этого не знаете или Вам пох-р.

Re: лекторат

запитання | 15.08.2016

А хто із мешкаців району може похвалитись , що після звернення до правоохоронців отримав допомогу ? І скільки таких щасливців ?

Re: Re: лекторат

район | 15.08.2016

Цікаво , а скільки неотримало ?

Re: Re: лекторат

мент | 15.08.2016

неправильный вопрос - нужно спросить - скільки правоохоронців отримало мзду?

про роботу керівника слідства в районній поліції

Віктор Марголін | 12.08.2016

Обідився на мене Стрілець С. В. Але і в мене як громадянина України до нього є свої питання:
1. Стас, ти підписав постанову про закриття карної справи, яка стосується украденого лісу під Руновщиною Кобильською і Медяником. Ти їх спас від тюрми. Даром такі речі не робляться.
2. Стас, ти ведеш діло по карній справі повязаній з тарифами водоканалу ще із 18.09.2014 р. Ти нібито і на дебільного не схожий, але краю цій справі я не бачу. Можливо ти поясниш в чому справа?
3.Більше 2-х місяців томубули проведені збори мешканцівсела Руновщина. На зборах обговорювалось питання законності відчуження земельних ділянок Ланівським МТС. Було прийняте рішеннязвернутися до районної поліції з вимогою перевірити законність дій Ланівського МТС. Були додані документи, які підтверджують неправомірні дії Ланівського МТС. Заява була зареєстрована і занесена до ЄРДР, справу ти. Але пройшло більше двох місяців, але заявникам немає жодного повідомлення про хід розслідування. Люди не можуть зрозуміти чому такий стан речей.
4.Зараз ти, Стас, разом із прокурором не можете дійти тями чи в Зачепилівському домоуправлінні відбувся факт шахрайства, коли з людей незаконно беруть гроші. Що в такому випадку слід про вас думати.? Хто ви для українського народу після вашої реформи? У мене слів немає. А ти свої обіди висловлюєш.Совість у тебе давно закінчилась, а із розумом є проблеми То чи я в цьому винний?

Re: про роботу керівника слідства в районній поліції

Віктор Марголін | 12.08.2016

Добавка. Стас. А хіба без твого відома інваліда дитинства Коробку катували в стінах Зачепилівської міліції, вибивали покази? Чи ти вперше про таке чуєш? Вас там добра половина - це сволочі, кончені! А ти про свої обіди щось там мурчиш. Послухай що люди про вас говорять. А ти вже приміряєш до себе крісло начальника. А чи не ранувато?

Re: Re: про роботу керівника слідства в районній поліції

! | 12.08.2016

Стрельца подставляют.Сделают организатором поддержки коррупции в Райотделе.

Re: Re: Re: про роботу керівника слідства в районній поліції

!! | 13.08.2016

І чим же це його піставляють ? Тим що він по закону згідно його посаді працювати не бажає .Чи тим що гроші бере.

Re: про роботу керівника слідства в районній поліції

заповітяни | 13.08.2016

А чого йому обижатися ,по закритих за гроші ділах і слава .Як всупереч показам свідків закривав діла , не обижався.

Re: Re: про роботу керівника слідства в районній поліції

Вася с Барабашки | 13.08.2016

Интересно понял ли Стрелец какой он порядочная сволоч и подлец

1 | 2 >>

додати новий внесок