Заставити вовка їсти сіно - неможливо.

08.04.2014 15:04

Заставити вовка їсти сіно – неможливо.

 

Так само неможливо примусити регіональську шатію справедливо і чесно поступати відносно свого народу. Дивиться тобі в очі, бреше і не мигне. Хоче видати із себе покірне ягнятко. Та ще хоче видати себе за жертву режиму Януковича. Де можна набратися отієї наглості щоб виходити на люди і ще щось обіцяти. Та ви ж майже всі відверті кримінальні злочинці. Ви всі разом створили «Януковича», ви  вдень і вночі йому аплодували в партійному екстазі. І до чого ви привели Україну, як державу, її народ. До нищити. Вам немає прощення в ваших злочинах, у вашій безмозглій тупості і фанатизмі. Та я вимушений жити в цій країні з чудовим «покращенням» по-регіональському. Вам би зійтися до купи, помолитися Богу, попросити в нього прощення, та на колінах до ранку просити обездолений народ України прощення. Замість цього ви збираєте партійні «оргії» і свого висуванця  - пана Добкіна пхните в спину до кресла майбутнього Президента. Та у вас хоч хто не будь залишився при пам’яті, чи всі за кордон повтікали боячись народного гніву. Це той Добкін, який чесною та непосильною працею заробив за рік для свого благополуччя якихось 10 мільйонів гривень. У нього навіть часу не залишилося щоб дати відповідь на моє звернення. Очевидно, що падлюка та ще й велика.

Та всім відомо про те, що в державі іде процес очищення влади від отієї падалі про яку я веду мову. Нам усім дуже хотілося щоб цей процес ішов дещо бистріше. Так уже людям наїли оскомину оті служаки регіональські. Але ж не забуваймо і те, що країна практично в стадії війни. І в цій ситуації голова Зачепилівської райдержадміністрації Подколзіна  О.В. вирішила продемонструвати своє рішуче бажання продовжити справу Януковича в нашому районі. Селищна рада, де вона була вибрана людьми головою, для неї  стало місцем не престижним. Захотілося більше. Може тому люди їм на ворота і вінки вішають. Люди почали прозрівати. А сьогодні в бюджетних організаціях району працівникам дають підписувати якісь листи, без відповідного тексту. Люди тільки догадуються що це є підписні листи в піддержку пані Подколзіної. Якби це торкалося мене особисто, то я би показав людям характеристику на пана Галія, яку підписала Олена Вікторівна. Уже тільки за це її слід гнати з займаної посади. Як треба не поважати своїх виборців, щоб підписувати отаке «лайно».

Сьогодні я продовжую стверджувати, що доля нашої країни в наших руках. І це не є перебільшенням. В цивілізованих країнах все подібне стало нормою життя цілих народів, а ми тільки намагаємося вивчати такий досвід. Я повинен сказати і про наступне. Знаючи думку цілого ряду розумних людей я лише повторюю їх роздуми про те, що до влади повинні прийти люди із середнього бізнесу. І аж ніяк не олігархи, які мають в парламенті свої партії. Тому мене зовсім не лякає така інформація нібито на посаду голови Зачепилівської РДА рекомендована кандидатура Маковецького В.П.  Це абсолютно нормальна ситуація. І справа не стільки в особі пана Маковецького, а в цій справі надзвичайно важливо щоб суспільство чи громада мала важелі впливу, засоби контролю за діяльністю державних чиновників. Ще свіжі в пам’яті витребеньки Кобильської якій місце в Качанівці. І не тільки Кобильської. Коло неї крутилося чимало пенсіонерів та інвалідів з бажанням хоч де не будь лизнути, показати свою відданість воровській справі регіоналів. Всі ці «вовки» вже точно їсти сіно не захочуть, а тому самі колотяться і людей мордують, собі ціни не складуть. Кончені.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор – Віктор Марголін, 06.04.2014 р.

Тема: Заставити вовка їсти сіно - неможливо.

Заставити вовка їсти сіно - неможливо.

БЮТ | 10.04.2014

А Подколзіна довго бігатиме з партії в партію, як та простітутка? Чи бляді скрізь нужні?

кому не спится в ночь глухую

ноченька | 09.04.2014

Что - то часто по ночам стали видеть Гришину Надежду. Толи бессонница мучит, толи долги отрабатывает. Толи в стойку встала и служит.

Re: кому не спится в ночь глухую

макс | 10.04.2014

а димке холуи нужны

додати новий внесок

Опитування

Подобається вам наш сайт?

Да (4)
4%

Нет (88)
96%

Загальна кількість голосiв 92

счетчик посещений