Завтра сесія районної ради, а тому варто згадати.

22.11.2015 11:00

Завтра сесія районної ради, а тому варто згадати.

Шановні читачі. Завтра повинна відбутися організаційна сесія Зачепилівської районної ради. Буде вибраний голова районної ради. Хто ним стане - це питання до вибраних нами депутатів. Але важливість даного питання обговорювати не варто, це є всім зрозумілим. Важливо тільки всім розуміти, що так далі жити не можна. Ми топчемося на одному місці, на краю прірви. Про реформи тільки балачки, а корупція доїдає нашу країну. Нажаль, керівництво держави не має тієї політичної волі, яка б вивела нас "в люди". А на місцях - маємо те, що маємо. Цим все сказано.

В своєму домашньому "архіві" я знайшов  декілька цікавих  листів. Тому мова про наступне. Спершу голова РДА Кобильська Л.Д. кричала на мене по телефону і погрожувала зітерти в порошок. Де вона цьому навчилася? Потім вона кричала до безтями на мене в своєму робочому кабінеті, ніби я в неї отримую заробітну плату. А 06.07.2011 р. Кобильська звернулася до прокурора району з вимогою про необхідність боротися зі мною, як з журналістом. При цьому вона мову веде взагалі ні про що, вимагає від мене щоб я відмовився від трьох матеріалів в газеті і все це нічим конкретно не аргументує.

Така поведінка представника влади є не що іншим, як намагання ввести цензуру стосовно засобу масової інформації, а коли висловлюватися точніше, то вони намагалися закрити газету. Написаний ними лист є конкретним доказом переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику за їх попередньою змовою. Це є перешкоджання моїй законній професійній діяльності як журналіста. Все це, без сумніву, є злочином.

Щоб читачі зрозуміли серйозність питання я вимушений привести текст листа підписаного Глянем Л.Д.:

Прокурору

Зачепилівського району,

 раднику юстиції  Медянику O.A.

 

Шановний Олексію Анатолійовичу!

 

Зачепилівська районна державна адміністрація звертає Вашу увагу на антиконституційну, протизаконну діяльність гр. Марголіна Віктора Наумовича.

Гр.Марголін В.Н. який, на його думку, є журналістом Всеукраїнського об'єднання „Свобода", головою Зачепилівської районної організації «Партії правозахисту» (Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 03.08.2011 року у справі №2а-

8349/11/2670 за позовом Міністерства юстиції України до Партії розбудови, правозахисту недержавних організацій України «Партія правозахисту» анульовано реєстраційне свідоцтво Партії розбудови; правозахисту недержавних організацій України «Партія правозахисту» від 08.06.2001 року №1693.), журналістом незалежної агенції журналістських розслідувань - редактором Інтернет-газети «Зачепилівська правда» постійно та цілеспрямовано у вказаній Інтернет-газеті розповсюджує провокаційні статті, у яких міститься наклепницька, недостовірна інформація, яка формує брудний та негативний імідж діючої влади в країні. Більшість статей містять факти, які є надуманими, не відповідають дійсності, містять неправдиву інформацію стосовно діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, політичних партій, громадських організацій та інше.

Крім того, дискусії на сайті ведуться здебільшого анонімними учасниками, які безпідставно принижують, оббріхують, ллють бруд на Президента України, уряд, на Зачепилівську районну державну адміністрацію, Зачепилівську районну раду та на громаду в цілому. Інформація, яку розповсюджує Марголін В.Н суттєво занижує і ставить під сумнів набуту суспільну оцінку ділових і професійних якостей працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування при виконанні ними трудових, службових, громадських та інших обов'язків.

Статті, які розповсюджуються на сайті інтернет-газети «Зачепилівська правда» є надуманими, не відповідають дійсності та підривають авторитет діючої влади, а також спотворюють в цілому імідж нашого району. Адже, в Конституції України зазначено, що органи державної влади та посадові особи діють на підставі та в межах повноважень та у спосіб, що передбачено Конституцією та Законами України. Працівники органів виконавчої влади Зачепилівського району, поводяться з повагою та гідністю по відношенню до відвідувачів, виборців і мешканців нашого району, до трудового коллективу та співробітників .

Хотілось б зазначити, що свобода слова - дуже важливо,     але І журналістське слово як інструмент, як зброя в руках професіоналів - це велика не тільки сила, а й відповідальність. Друковане видання повинно поширювати    серед   населення    Зачепилівського    району   достовірну інформацію, прищеплювати повагу до рідного селища, популяризувати . утвердження принципів загальнолюдської моралі. Однак, читаючи матеріали ~ (що додаються) розміщені на сайті інтернет-газети „Зачепилівська правда" • (zachpravda.ucoz.ru) де під гаслом «свобода слова» гр. Марголін Віктор Наумович    розповсюджує     дискримінуючу,     неправдиву,     образливу інформацію, формується негативний імідж, складається негативна думка про ; діяльність органів виконавчої  і органів місцевого самоврядування . «Враховуючи, що Зачепилівський район є територіально невеликим, а різні чутки поширюються дуже швидко, то дана інформація викликає певну занепокоєність у населення територіальної громади району.

Саме через розповсюдження даної інформації в територіальних громадах нашого району накопичується негативне відношення до Президента України, Уряду, діючої влади.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас вжити заходів прокурорського реагування   щодо   унеможливлення   у   подальшому   появи   подібної  неперевіреної інформації на сайті (zachpravda.ucoz.ru).

З повагою,

Перший заступник

голови районної державної адміністрації                              Л.Д. Глянь

16.12.201 р.

 

 Про таких служак Тарас Григорович Шевченко ще у 1848 році дав таку оцінку:

  За шмат гнилої ковбаси

  У вас хоч матір попроси,

  То оддасте.

    Такий лист прокурору району має вигляд доносу зразка 1937 року за  яким мене слід вважати ворогом народу і якого без суду і слідства треба знищити. Глянь Л.Д. порушуючи мораль та законність, перевищуючи свої службові повноваження, по суті, дає незаконний наряд прокурору району щодо необхідності вжити заходи прокурорського реагування з вказівкою щодо терміну виконання такого заходу. А чому Кобильська доручила підписати даного листа саме Гляню - це є справою зрозумілою. Бо він є таким… Немає бажання згадувати. Падлюка, що тут поробиш. Коротко і ясно. Їх таких усіх історія повинна викинути на смітник, а нам звільнити дорогу для побудови нової демократичної країни на радість дітям і внукам нашим.

Дорогу слід дати молодим.

Площадка свободи працює.

 

Слава Україні!!!

Героям слава!!!

 

Редактор - Віктор Марголін, 22.11.2015 р.

 

                                            

Тема: Завтра сесія районної ради, а тому варто згадати.

Перезвоните

Евгения | 16.11.2018

Перезвоните пожалуйста по телефону 8(499) 322-46-85 Евгения

а омельченку.

совість | 05.12.2015

вам би Анатолію Миколаевичу.як і інщим ворюгам.чесного суду боятися.а від гнид та вошей тюремна баня порятуе

Паскуді Маголіну

Патріот | 29.11.2015

Паскуді Марголіну
Шокований | 23.11.2015
Дуже довго слідкую за вашими писаннями. З кожною новою статтею все бридкіше стає вас читати. Що ж ви за журналіст, що дозволяєте собі ображати людей. Хто вам дав на це право?
А слова Великого поета, переадресуй собі. Ти ж за оті грязні гроші, продав себе та своє журналістське звання.
Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!

І не потрібно видаляти мої та інші коментарі. Ви говорите, потрібно писати справжнє імя, а навіщо?
Так чого ви боїтеся, щоб про вас люди читали правду?


Марголину
Это твой ужас | 23.11.2015
Марголин. Ты конченая МРАЗЬ! Проплаченая, продажная дешевка! Тебе , твари ,нужно вырвать твой лживый, поганый язык, а писюн нужно было отрезать еще раньше , чтоб такие УРОДЫ , как ты не размножались.

ВідповістиЧитатель | 22.11.2015

А тот, кто врет без устали, пишет заказные статьи за деньги, обгаживает людей из - за своей скотской человеконенавидческой натуры - тот не просто подонок. Ты , Марголин , конченая тварь. Гореть тебе в аду!

Re: Re: Вопрос марголину
Простяк | 23.11.2015
Боже ж ти наш! I що ж це ти , марголiн з себе возомнив? Як людей обгажувати, так ти тут як тут, а як на тебе по дiлу голос повисили , та ти диви - воно гiвно , обидилось. Та тебе треба добряче вiдлупцювати, так нiхто об вонючку руки не хоче марати. Сам здохнеш!

Сельсовет
Не уважаемый маргошкой | 16.11.2015

Правильно было написано - дай свинье рога , она всех забодает. А у гавнюка Марголина рогов нет - он всех обсирает.

майданутим марголіевим-шаріковим-ляшко

манул | 28.11.2015

гризитеся як собаки.яка різниця котра сволота крастиме.а Україна нищиться "реформами"різних яценюків.а ми все шукаемо ворога то в Росії то в Криму.то на Донбасі.ворог в Киеві.і привів цого туди майдан.думайте головами.а не тим місцем на яке сідають.не вірьте ворам.

Всі кончіним - читайте, насолодуйтесь.

Щит | 24.11.2015

Що ж це ви - сучки гавкучі, як з ціпка позривалися, підори крашені, різнокольорові з красненькими щічками. Розсвистілися солов"ями.

Під кінець СССР так цвірінчали у верхоном советі гнійники-депутати на Сахарова (царство небесне світлій душі) поливали грязюкою, робили ворогом народу і Солженіцина і багатьох інших. Оце отакі шавки казематні, мусор підзаборний що обкрадував народ, кидав їх у тюрми, стукав на них у всі КГБшні барабани.

Фу... гидко, гидко що така підарасня ходе понад мене по вулиці, чи перебуває зі мною в одном приміщенні. Якби взяв за горляко цих сцикунів і сцикух держав би намертво аж поки в них бігаючі очі не повилазили гриз би тварей живими, тільки бризкало б. Фіглярня напудрена, порубать мало....

Держись Жиглов -Марголін. А вам дяді повиривать би матки і нафарширувать вашими гнилими вонючими язика - блюдо, собаки не їстимуть....

Детальніше тут: https://www.zachepravda.com/news/zavtra-sesiya-rajonnoji-radi-a-tomu-varto-zghadati/
Створіть свій власний сайт безкоштовно: https://www.webnode.com.ua

Re: Всі кончіним - читайте, насолодуйтесь.

манул | 28.11.2015

нехай в пеклі тисяча чортів трахне в зад тисячу раз різних дурнів-сахарових.і нехай чорти заберуть тих дурнів.які ще вірять в майдан.

Re: Re: Всі кончіним - читайте, насолодуйтесь.

Віктор Марголін | 28.11.2015

Я вже тебе просив нічого не писати. В тебе немає нічого святого. Ти виглядаєш як кончений ідіот. Невже тобі приємно виконувати цю роль? Редактор.

дещо з підсумків виборів

Віктор Марголін | 23.11.2015

Вважаю за необхідне поділитися своїм враженням щодо деяких підсумків виборів, в т. ч. виборів голови районної ради. Як видається мені, і це приємно визнавати, що під час виборів голови районної ради досить достойно повів себе Токар О. Такий його поступок вартий високої оцінки і морально він був на голову вище від досить багатьох депутатів, які бачили перед собою тільки "корито". Редактор.

Re: дещо з підсумків виборів

Кря - кря | 26.11.2015

Похвала - ловушка для дураков . Токаря обвели вокруг пальца и культурно послали на х&й!

Re: дещо з підсумків виборів

виборець | 28.11.2015

скільки тобі комуняко платить Токар О ?

1 | 2 >>

додати новий внесок