Життя підказує...

08.04.2014 13:38

Життя підказує, що коли ти регіонал, то ти вже є вор і падлюка. Незалежно від прізвища і місця проживання.

 

Подобається це кому чи ні - ніхто не питає. Мафія добралася до конкретної влади і як у тій приказці про літак – один керує, а всім тошнить. Особисто я не можу собі уявити чоловіка чи жінку в Україні, зі здоровим глуздом, і щоб вони не вірили в те, що нами керують, в основному, злодії, вори в законі, кращі корупціонери та проходимці всіх мастей, в т. ч. і прокурори. Чим вище посада, тим і можливості у них більші для їх «творчої» діяльності. І що в цьому плані є надзвичайно важливим так це те, що ніхто із цих бандитів не бажає вірити в те, що часи можуть змінитися і тоді доведеться відповідати по всій  строгості чинного законодавства.

Мої постійні читачі добре знають про те, що здогадками я рідко оперую, а здебільшого фактами. А факти річ упряма. Якщо я і повторюсь, то вибачайте. То не є моя провина в тому, що наші правоохоронні органи можуть роками «слинити» справи не доводячи їх до логічного завершення. Розгадка цьому ганебному явищу, на мій погляд, криється в тому що влада призначила працювати прокурором якогось там Медяника чи Явнікова і ті відпрацьовують оту злочинну довіру як тільки можуть. Про інтереси держави чи народу України тут мова не йде.

Щоб продовжити розмову я нагадаю читачу, що 8 лютого 2013 року ( рік тому) я подав заяву до районної міліції про те, що начальник Управління праці та соціального захисту населення Фесенко М.П. протягом трьох років не здійснює належного контролю за використанням бюджетних коштів які виділяються перевізникам приміського сполучення в Зачепилівському районі на перевезення пасажирів-пільговиків. В ті роки виділялось на рік від 90 до 120 тисяч грн.. Та не подумайте що з цих коштів щось там діставалось і голові Зачепилівської РДА – Кобильській. Вона така чесна, що коли б і давали, то відмовилась би. І не варто вірити в балачки, що коли вона  залишала робочий  кабінет, то хотіла і кондиціонер прихватити з собою.

Таким чином до суду поступила моя скарга із наступним змістом. 09.07.2013 року в Зачепилівському районному суді розглядалась моя скарга на постанову слідчого Штанька С.О. від 26.06.2013 року про закриття кримінального провадження. Мова йшла про те, що четвертий рік авто перевізники отримують бюджетні кошти за безкоштовне перевезення пільгового контингенту мешканців Зачепилівського району, яке по суті насправді не проводиться. Згідно ухвали суду постанова слідчого скасована, а кримінальна справа направлена до Зачепилівського РВ ГУМВС України для досудового розслідування. Проходить ще чотири місяці і що ми маємо. Мене особисто так ніхто і не переконав в тому, що кошти із бюджету не крадуться. Я прохав слідчого найти в районі людину яка за останні три роки проїхала безкоштовно в автобусі місцевого сполучення. Та поряд з цим я дізнався лише про те, що в минулому році ( в 2012 році) на ці цілі в бюджеті району було заплановано використати 100 тис. грн.., а вже в цьому році ( в 2013 році) заплановано вже 120 тис. грн. Та не така вже дурна наша влада щоб не вкрасти ці кошти завідомо безкарно. З нашим прокурором все можна. Але ж ці кошти перевізники повинні заробити. І цю роботу повинні організовувати представники влади. А вони працюють так що люди вже забули про свої права, а їм цього і треба. Де ви знайдете в автобусі оголошення з роз’ясненням прав людей з даного питання? Як проходить три дні, так і вкрадено тисячу гривень. А ми дивуємося чому зубами за кресло тримаються. Якщо навіть такі питання ми не можемо вирішити з нашим прокурором, то навіщо він взагалі, щоб охороняти крадіїв? В даному випадку в мене є всі підстави ставити питання про умисне затягування розгляду справ, їх волокіту та бездіяльність слідчих та прокурора району. На відповідну мою заяву до  районної міліції від 03.08.2013 року з даного питання я відповіді так і не отримав.

Отже, ці питання вже неодноразово розглядались в суді, в рай прокуратурі, скасовувались постанови слідчого про закриття карної справи, сама справа направлялася на додаткове розслідування. І кінця цій роботі не видно. Проводились і ревізії КРУ які ніяких порушень не виявили. А державні кошти абсолютно безпідставно продовжують вилітати з державного бюджету, тобто розкрадаються місцевими чиновниками безкарно.

Та, нарешті, ми всі діждалися коли Кобильську попросили з тієї посади за якісь там успіхи в розвитку району. Ну, думаю, хоч трохи, можливо, менше красти будуть. Та бачу мої сподівання марні. Мешканці Зачепилівки телефонують мені з Краснограда що з посвідченням «Ветеран праці» виганяють з автобуса. Оце таке покращення від регіоналів. Після цього я звертаюся до нач. міліції, там пишуть відповідні пояснення і підшивають. От і все.

А тепер настав час звернутися до голови Зачепилівської РДА

Подколзіної О.В. та голови районної ради Гляня Л.Д. Я сподіваюся, що цим керівникам перед призначенням на ці посади ніхто руки не викручував, ішли добровільно. Можливо, що запропонували заяви попереписувати з партії «Батьківщини» на бандитську регіональську. Та це справа для вас вже є звичною. Було би чим керувати.

Свою задачу, в даному випадку, я бачу в тому, щоб попередити цих керівників району в наступному. Я бачу що апетит у ворів приходить під час їжі. В прийнятому бюджеті району на 2014 рік виділяється на пільговий проїзд автомобільним транспортом 201084 грн. це щось схоже на оте обіцяне покращення, але щоб зразу отак удвічі… Вибачте, але я вам не вірю. Якщо і далі державні кошти так безконтрольно і безвідповідально будуть витрачатись в інтересах регіональської партії, то вас люди будуть вважати злочинцями. Кожна державна копійка перевізниками повинна бути заробленою.

Олена Вікторівна. Свій «бойовий шлях» не слід розпочинати з наслідування злочинних кроків попередньої влади. Усіх грошей  ще нікому не вдавалося викрасти. І повагу до себе можна знищити одним рухом. Не хотілось бачити в тобі потенціального злочинця. А справа іде до того.

Цікаво,чи розуміють цю ситуацію депутати районної ради, які зазвичай дружно піднімають руки під час голосування. Пільговиків меншає, а кількість коштів росте. Оце житуха настала. Живи і радуйся.

Тепер питання до всіх. А чи потрібна така влада народу – нехай кожен відповість бодай самому собі. Коли бюджет в країні стає інструментом для відвертого дерибану народних коштів і стартовою площадкою в змаганні хто більше поцупить, то нам, простим смертним, залишаються тільки обіцянки про покращення та недолугі реформи. Та при цьому дехто із моїх знайомих так і не спромоглися зрозуміти свого жалюгідного соціального стану в країні. Тому заявляють: « Ці хоч якусь пенсію платять». Ось така убогість думки. І це на фоні бажання іти до Європи. То хто більше ризикує – Європа, чи ми?

Отже висновок, зроблений мною в заголовку статті, є доведеним фактом. Зі зміною керівника району в нас нічого не змінилося в організації пільгового перевезення громадян. А кошти з бюджету, очевидно, як  раніше кралися, та і далі будуть…

 

Редактор – Віктор Марголін, 18.02.2014 р.