Зі святом, дорогі земляки!

18.09.2015 20:02

Зі святом, дорогі земляки.

Завтра минає чергова річниця як  була звільнена Зачепилівська земля від фашистського ворога. В наш час залишається дуже небагато очевидців тих подій. Та ми з вами добре знаємо через які страждання  і випробування пройшли  десятки мільйонів наших співвітчизників і скільки їх полягло на полі бою за наше щасливе майбутнє. Ми з вами цього не забудемо ніколи. Це був всенародний подвиг, який пам'ятатимуть в віках. З цим святом я хочу привітати своїх земляків і читачів "Зачепилівської правди".

Та це далеко не все, що хочеться сказати в цей день. Ті герої, що полягли, не могли , як і ми, спрогнозувати, що в 21 столітті в Зачепилівці  селищем керуватиме такий собі матюшник, як Кривенко Юрій Вікторович. Давайте подумаємо: а де він взявся на нашу голову? Мабуть ми ж його і вибрали. То чи достойні ми пам'яті отих героїв, що за нас голови положили? Чи не наш обов'язок зберегти і оновити Зачепилівську землю, передати її своїм нащадкам, щоб соромно не було? І я змушений вам усім задати риторичне запитання. А хто буде тепер звільняти нашу землю від таких як Кривенко і таких , як він.

Щоб не бути  голослівним, я приведу приклад із свого життя. Мені стало відомо, що Кривенка не навчили помилки попередника Запорожця і він написав на мене характеристику і подав її до обласної прокуратури. Дізнавшись про це, я написав наступну заяву до селищної ради:

Заява.

Як стало мені відомо, працівник прокуратури звертався до вас офіційно з  проханням надати характеристику особисто на мене в зв'язку з розслідуванням справи за № 12015220290000088. Офіційно повідомляю вам, що до розслідування даної справи я практично ніякого відношення не маю. По даній справі мене не можна називати ні свідком, ні потерпілим, ні підозрюваним, ні звинуваченим. Тому я взагалі не розумію мотиви дослідження моєї персони.

Враховуючи викладене, я прошу вас надати мені письмові копії даної вами характеристики на мене та відповідного запиту із прокуратури. Мене також цікавлять правові підстави, керуючись якими ви надавали характеристику на мене.

 

З повагою:              _____________________   Марголін В.Н.                

19.08.2015 р.

 

Щоб отримати таку просту відповідь я два рази побував на особистому прийомі в селищного голови, разів пять був в секретаря селищної ради. Вони один на одного кивають, навіть обіцяють надати відповідь, але немає кому підпис свій поставити. Отак вони менжують і не поспішають виконувати свої службові обовязки. Засиділися вже на посадах, взяли Бога за бороду… Та все ж мої ноги і мопед виходили хоч якусь відповідь. Цитую:

Шановний Вікторе Наумовичу!

Для отримання інформації, зазначеної у вашій заяві від 19.08.2015 року, вважаю за доцільне рекомендувати Вам звернутися до Зачепилівської районної прокуратури.

З повагою,

Селищний голова                         Кривенко Ю.В.

18.09.2015 р.

 

Шановні читачі. Яку я ще повинен вам надати інформацію, щоб ви погодилися зі мною і зрозуміли весь ідіотизм та цинічність поведінки державних службовців (кумів) при владі перед мною, чоловіком якому пішов семидесятий рік?  Це є хамство, нічим не прикрите. Їм усе можна. З цією писулькою я вимушений був піти до райпрокуратури. Там мене нормально прийняли і один із працівників прокуратури зателефонував до Кривенка і  до секретаря і ті пообіцяли надати необхідну інформацію. Раніше ця керівна дама говорила мені що та характеристика може бути виготовлена в єдиному екземплярі.   Така собі лапша на вуха. Під вечір Леся Мирославівна зателефонувала мені щоб я прийшов і забрав бумаги. На той час я був дуже зайнятий і третій раз на день не зміг побувати в її кабінеті. Хто із нас більша падлюка - судити вам, мої читачі. Ось таку владу ми маємо. Отже звільняти Зачепилівку у нас є від кого і за нас цих ідіотів ніхто не попхне. Адже діло іде до виборів.

Удачі нам усім.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін.   

18.09.2015 р.

Тема: Зі святом, дорогі земляки!

Re: Редактору

василий | 21.09.2015

А кто тебе голубоватому проплатил Крывенка Ю.В.ты ведь сам ху. ло?

про статтю в районній газеті

Віктор Марголін | 20.09.2015

В суботньому випуску районної газети є стаття прокурора прокуратури пана Костогризова О.В., якщо можна його так назвати. В цій статті говориться про те, що працівники прокуратури і міліції в результаті титанічної праці розкрили вбивство. Ним, по їх доказам, виявився Криничний , який був у нетверезому стані. Наскільки мені відомо, то Криничний був закодований і вже півтора року спиртне зовсім не вживав. Та його, по моєму, ніхто і не перевіряв. Це перше. Друге це те, що докази були добуті в незаконний спосіб в результаті катування в стінах міліції Коробки Н.Л., яка проживала з Криничним і мала право нічого не свідчити. У мене є довідка підписана двома лікарями районної лікарні про те, що Коробка отримала черепно-мозкову травму. Так били в міліції, її травили газом, били кійком, ставили на коліна і вимагали говорити правду так як вона ходить до церкви. Це є класичним катуванням. Потім їй визивали скору і т. д. Її ще й годували три дні. А я проходив до них 15 років і мене ніхто там не годував жодного разу. В КПК України говориться, що коли докази добуті незаконним шляхом, то вони в суді не можуть бути дійсними доказами. А хіба Шевченко і Гойденко цього не знають?
Та особливо мене вразило те, що в статті написано, що на даний час законність і обґрунтованість обвинувачення вивчається та аналізується працівниками райпрокуратури. Тобто спочатку хлопця засадили на 10 років, а потім вивчають…
Якого ще цинізму, ідіотизму можна чекати від наших правоохоронців -вампірів. Можливо, що хтось пояснить? Чи за таку країну люди своє життя віддають і в наші дні?
А моїх статей чомусь не друкують в районці.

редактору

манул" | 20.09.2015

свиня Ви Наумович бо празнуете звільненя від фашистів і в те саме времья прославляете фашистів з свободи Опреділіться Ви з народом чи з фашистами

Re: редактору

Віктор Марголін | 20.09.2015

Якщо слідувати вашій логіці, то в нашій історії за останні 300 років важко навіть визначити - а хто не фашисти? А порядні люди все таки є. Редактор.

Re: Re: редактору

манул | 20.09.2015

на превиликий жаль Ви не назвали жодноі порядноі людини Як на мене то свобода правий сектор укропи це гопники в вишиванках убивці Партіі порошенків яценюків тимошенків це бездарні вори-клептомани Де порядні?

Re: Re: Re: манулу

совІсть В.Н. | 21.09.2015

Порядна людина одна,це падлюка та сволота МарголІн.

Про Кривенка

Вася з Барабашки | 19.09.2015

Кривенко це алкаш і вампір в одній посудині. Люди повинні це зрозуміти. Ще трохи потерпимо.

додати новий внесок