Знають всі - украсти найлегше там де будують.

16.10.2020 13:15

Знають всі - украсти найлегше там де будують.

 

Шановні читачі. Я вирішив надати Вам можливість ознайомитися  зі статтею мешканця нашого району Дмитра Черненка , з його дозволу, яка  викладена в фейсбуці. Дана стаття з'явилася в результаті того, що під час підготовки питання на засідання сесії депутатів об'єднаної громади члени фінансової комісії відмовились від погодження та виділення таких коштів на будівництво водонапірної башти в селі Миколаївка. Та все ж депутати в цілому проголосували. Чому так сталося я пояснити не берусь. Я знаю тільки те, що в нашій Україні стало вже традицією - будують там де можна вкрасти. У мене немає підстав когось звинувачувати, а лише  є одне конкретне питання: чи кошти групи "Реверс" враховані під час такого недружного голосування депутатів? Я вважаю, що керівник громади пан Кривенко зобов'язаний нам усім надати чітке роз'яснення з даного питання. Тим більше, що згідно моєї інформації, благодійні кошти "Реверсу" були перераховані 07.09.20 р., а засідання сесії відбувалося вже після - 10.09.20 р. Тобто, на час проведення сесії депутатів пан Кривенко стовідсотково знав  про "подаровані йому" кошти. Отже я маю переконання , що в даному випадку пахне криміналом. Я вбачаю службовий злочин передбачений ст.15 КК України - замах на злочин. Я не слідчий, я можу помилятися, але голова громади повинен нам все  зрозумілим язиком пояснити і все стане на свої місця. Тим більше що справа наближається до чергових виборів і люди повинні знати кого вони вибирають - професійного крадія чи порядну людину. А з мене досить і того, що ви разом з Галієм на протязі 10 років грабуєте мешканців Зачепилівки з допомогою економічно не обгрунтованих тарифів на воду. Тут повинна вже наступити  бодай політична відповідальність, якщо люди це зрозуміють.

Далі читаємо статтю дописувача:

 

Шановні зачепиляни!
В другій декаді вересня у селі Миколаївка відбулася визначна подія. Після довгої перерви на місці старої водонапірної башти всім відомою ініціативною групою "Реверс" за підтримки Блоку Юлії Світличної "Разом" за кошти директора ТОВ "Дружбокраянське" Дмитра Зубарєва була поставлена нова п'ятнадцятиметрова башта, витрати по якій склали 177,2 тис. грн. (про це нам повідомляє сторінка Facebook "Життя Зачепилівщини"). В цілому добра справа, але... Завжди є оте маленьке але!
Наша редакція вирішила розібратися досконально з цим питанням, чому на сесії Зачепилівської селищної ради на установку цієї   

водонапірної башти було виділено  значно більшу суму за вказану вище.
І ось до нас надійшли офіційні документи - проєктно-кошторисна документація розроблена ТОВ "Блеск" та  підписана інженером-проєктантом Хоменко Т.В. Дана робота пройшла експертизу ДП "Спеціалізована державна експертна організація - центральна служба української державної будівельної експертизи". В експертному звіті зазначено, що кошторисна документація відповідає вимогам ДСТУ Б Д.1.1 - 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва". Загальна кошторисна вартість будівництва станом на 16.05.2019 року складала - 489,158 тис. грн., в тому числі: будівельні роботи - 293,299 тис. грн., інші витрати - 195,859 тис. грн.
Станом на вересень 2020 року депутатам Зачепилівської селищної ради за результатами конкурсу на веб-додатку PROZZORO було запропоновано проголосувати за проєкт реконструкції системи водопостачання з заміною башти Рожновського 15 куб.м по вул. Харківській в селі Миколаївка на загальну суму 427,2 тис. грн., що значно нижча навіть за проєктну вартість.
В цю суму включені такі види витрат:
- виготовлення землевпорядної документації - 10,8 тис. грн.;
- башня+устаткування в середину+обробка металоконструкцій - 228,6 тис. грн.;
- водопровід+встановлення технічних колодязів - 50,4 тис. грн.;
- розробка технічної докуметації+відрядження посадових осіб - 55,9 тис. грн.;
- податок на додану вартість - 81,5 тис. грн.
Ось саме за це і голосували депутати ради.
А тепер про негаразди, які викликала установка башти за ініціативи групи "Реверс":
1. Невірна установка башти призвела до зміни місця положення електроопор, а отже до додаткових будівельних робіт;
2. В проєкті башта повинна бути восьмиметровою, а встановлена - п'ятнадцятиметрова, що веде до переробки всього проєкту реконструкції - це близько 30,0 тис. грн. додаткових витрат
3. Зачепилівська селищна рада зобов'язана була визвати експертну комісію, яка взяла проби бетону основи башти, зробила заміри зносу металу тощо - це призупиняє будь-які роботи до отримання висновку експертизи, а також витрати на оплату роботи комісії.

 

 

Ось такі наші пироги.

 


Редактор - Віктор Марголін,  16.10.2020 р.

Тема: Знають всі - украсти найлегше там де будують.

Кривенку

ДУМАЙ -те | 28.10.2020

Щоб не сісти- треба навчитись корову доїти

Re: Кривенку

мешканці | 28.10.2020

В сообщении отмечается, что для этого Зеленский обещает воспользоваться законодательной инициативой.

«Президент обязательно использует свое право на законодательную инициативу, чтобы восстановить постоянную и максимально эффективную работу системы электронного декларирования и неотвратимость ответственности за умышленное нарушение этих правил. Украинские чиновники и депутаты продолжат декларировать свое имущество и доходы, а антикоррупционные органы будут иметь необходимые полномочия для их проверки и привлечения нарушителей к ответственности», - отметили в ОПУ.

Напомним, ранее стало известно, что Конституционный суд принял решение относительно представления нардепов от ОПЗЖ и «За майбутнє» и отменил антикоррупционную реформу.

Вони це люблять

Люди | 28.10.2020

І сосати.

Re: Лена

!!! | 28.10.2020

Цікаво, а посаду водія в ОТГ введуть?)

Re: Re: Лена

Рома | 28.10.2020

Вона вже є.

Звернення до пана манула

Редактор | 25.10.2020

Манул. Я не доктор і встановити стадію твоєї шизофренії не берусь. Але в любому випадку , я вважаю, що ти не зовсім дурний і однозначно розумієш що "Зачепилівська правда" існує тільки тому, що за неї хтось таки плотить певні кошти. Ти ж повинен визнати, що без моєї газети тобі не стати ні ленінцем, ні Карлом Марксом. Ти сьогодні ніхто і звати тебе можна тільки манулом. Далі мова піде про наші фінансові справи. Вибори практично закінчилися і ти мене не зможеш звинуватити в підтримці якоїсь політсили. Правда, дуракам Закон не писаний і тому я тобі пропоную заключити зі мною ось таку сдєлку. Ти пишеш що придумаєш, що тобі на ум прийде, я все це не видаляю. Але за кожну строчку, написану в газеті, ти платиш мені налічними 2 гривні. Цими грошима я не забагатію, але буде хоч якась допомога в оплаті за Інтернет-ресурс. Для тебе це не гроші 2 грн, а для газети соціално справедлива підтримка. А як ні, то газету, очевидно, прийдеться закривати бо я на ній не заробляю та і не для цього я її створював.Ти мене зрозумів?

Re: Звернення до пана манула

манул | 27.10.2020

вельмишанований пане редакторе.по перше я маю відзначити що ви страждаете на непомірну гординю.зачипилівська правда. в тій її частині де висловлюеться думка(можна вирішити що він мае думку.маю до цого великі сумніви) редактора.являе собою просто бред.я не намагаюся стати ленінцем чи карлом марксом. манул це позивний мого екіпажу вертольота під час виконання інтернаціонального обов.язку .ваша ж пропозиція не здійсненна qudпо двом причинам перше ви не тримаете слова.друга ви не самостійні вас купили а хто платить той і танцюе. зараз вибори пройшли і я припиняю полеміку з вами. це звичайно не стосуеться відповіді на відверту брехню та образи на які ви такі щедрі. на таке ви отримаете гідну відсіч. а відносно виборів. я не дав вам пропихнути найгіршихquod potui faciantmeliora potentes .я зробив що міг нехай хтось зробить більше.

Re: Re: Звернення до пана манула

Редактор | 27.10.2020

Манул. Ти дурником не прикидайся. Таких відписок, як ти написав, я отримав тисячі. Ти дай відповідь на питання: скільки ще часу ти будеш їхати на чужому ... в рай. Жлоб ти настоящий, безмозгла тварюка, без честі і совісті. Вон із газети, не засирай її своїми бреднями.Патріот без Бога в голові. Хворий на всю голову чи контужений?

Re: Re: Re: Звернення до пана манула

манул | 27.10.2020

так недоумовичу. мене ще не оббріхували.не чекав такого навіть від сексота кгб.райкомівського трутня та ворюги.побійтесь Господа.вам же довидеться предстати перед ним і дати Йому звіт. Ну не вважаете ж ви себе безсмертним. не вирішили ж ви що вам і перед Господом не представати .Я не їду на чужому горбу в рай а просто рушу ваші брехні.і це е тіею причиною по якій той ваш графоманський бред читають

про зміст ваших коментарів

Редактор | 24.10.2020

Манул. Ти ведеш себе як поганий і вонючий козел у чужому огороді в капусті.

1 | 2 >>

додати новий внесок