Знову про міліцію...

21.04.2015 20:19

Знову про міліцію…

 

Шановні читачі. Цю тему я зачіпаю не вперше. Прошу вас, не думайте, що це мені доставляє якесь задоволення. Якби я писав про те, що Зачепилівські міліціонери знайшли оту банду, що викрадає в людей, наприклад,  корів - годівницю всієї сімї, то це було б на ура. А так пишу про те, що удається взнати від людей. Приблизно два роки тому у мене була усна домовленість з керівником місцевої міліції про те, що про позитивні підсумки роботи міліціонерів періодично вони будуть висвітлювати в нашій газеті. Та після того від них не було жодної пропозиції. Ну, то вже їх справа.

Я далекий від того, що там усі однакові. Ми також усі різні. Тому чекати на поголовно позитивні образи нинішніх і колишніх працівників міліції не варто. Особисто я вперше знайомився з працівником міліції на території Лозівського району у віці 27 років, де мені дільничний міліціонер пробив в водійському талоні дірку і сказав щоб я туди більше не їздив. І все це відбувалося навіть не на дорозі, де можна було б хоч придумати якесь моє порушення. Ця історія не є для мене приємною, але один з керівників Лозівської міліції дуже чемно тоді вибачився переді мною за такий поступок свого підлеглого, а в талоні поставив печать про те, що ту дірочку слід вважати не справжньою. Але то вже є історія. Біда в тому , що у самій міліції за ці сорок років мало що змінилося. Можливо, що наше суспільство такий стан речей задовольняє? Адже ми з вами всіх цих чиновників "годуємо" і мали б від них  вимагати, щоб вони захищали наші з вами конституційні права. А вони що роблять? І головне в який спосіб? Про це і маємо сьогодні поговорити.

А мова піде ось про що. Попереджаю, що я не був свідком тих подій, але вірю, що таке могло статися саме в Зачепилівці. Якби я не знав майора міліції Шевченка, який  обіцяв мене вже давно застрелити за мою писанину, то я би ще, можливо, засумнівався. А так історія виглядає дуже правдоподібною.  Все те, що я опишу нібито відбувалося в домі громадянки Коробки Н.Л.  Та вона сама про все це мені написала, хоча в обласній прокуратурі визнали її безграмотною з середньою освітою. А сталося так, що Коробка Н.Л. мала би в той день їхати на суд в Красноград в якості свідка. Та як їй їхати, коли вона  побита в міліції декілька днів лікувалася в нашій лікарні і прийшла додому в такому стані, що не може ходити по хаті. Стосовно цього у мене є копія довідки наших лікарів з підтвердженням  діагнозу - результат черепно-мозкової травми. А отримати таку травму ця жіночка змогла в стінах Зачепилівської міліції. Я про це вже писав. Тому майору Шевченку  про стан здоров'я громадянки Коробки слід подумати більш серйозно і не прикидатися дурником. Тим більше, що вона є інвалід дитинства. Ось такі пироги. У мене лише залишається надія, що 23 квітня апеляційний суд винесе вірне і правове рішення з даного питання.

Та поїхали далі. О 7 год. 30 хв. пан Шевченко уже  стояв коло вівчарки домоволодіння Коробки. Його ніхто не зустрічав і він  зумів пройти через двоє замкнутих дверей і говорить приблизно так:" Наталко вставай, поїхали." Стан здоров'я цієї Наталки його не турбував і він по суті  проявив насильство над нещасною жінкою, яку в Краснограді з суду забрала "скора". Перед тим як відвезти Наталку до суду їй роз'яснили що вона повинна говорити в суді.

Отримавши ось таку інформацію я вважав за потрібне звернутися до нашого прокурора - сепаратиста з проханням перевірити ці факти і зробити правильні правові висновки. Моя заява виглядає наступним чином:

 

Прокурору Зачепилівського району

Харківської області

раднику юстиції

Твердохліб В. М.

 

Марголіна Віктора Наумовича -

мешканця селища Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

редактора Інтернет-газети

"Зачепилівська правда",

інд. 64401, тел. 5-18-43,

mailto: margolin4600@mail.ru

 

 

ЗАЯВА

ПРО ВЧИНЕНЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

Відповідно до ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Керуючись наведеним, доводжу до вашого відома обставини про порушення чинного законодавства які дають підстави для початку досудового розслідування за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 162 КК України – незаконне проникнення до житла. В даному випадку, очевидно, працівник Зачепилівського районного відділу міліції Шевченко О.Г. під час виконання своїх службових обов'язків і скоїв даний злочин.

До мене, як до редактора Інтернет-газети, звернулася мешканка селища Зачепилівка - Коробка Наталія Леонідівна та розповіла що у неї трапилося. Про це я попросив її написати в відповідній заяві. Тому я змушений передати всі ці матеріали вам для подальшої роботи і розслідування в рамках карної справи.

Провівши журналістське розслідування по факту незаконного проникнення до житла Коробки Н.Л. і нелюдської поведінки з нею, вважаю за необхідне звернутися до вас офіційно з вимогою щодо захисту конституційних прав громадянки селища Зачепилівка. Коробка Н.Л. проживає по вул. Жовтневій 28 в сел. Зачепилівка.

 На підставі вищевикладеного та керуючись  ст. ст. 162, 214  КПК України, -

 

ПРОШУ:

 

1.           Прийняти та зареєструвати цю заяву.

2.           Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в цій заяві, невідкладно, але не пізніше, ніж через 24 години з моменту її отримання.

3.           Розпочати досудове розслідування за фактами, викладеними в цій заяві.

   4.  Визнати гр-ку Коробку Н.Л. потерпілою в результаті незаконних дій працівників міліції.

 

Додаток:  заява гр-ки  Коробки Н.Л. 

 

 

З повагою,

мешканець Зачепилівки                  _________          В.Н. Марголін

 

"21" квітня 2015 р.

 

Більше я писати нічого не буду. Знаю лише те, що прокурор району дав команду мою заяву зареєструвати. Подивимося, що із цього вийде.

 

Редактор - Віктор Марголін, 21.04.2015 р.

 

 

 

Тема: Знову про міліцію...

статтей не знайдено

додати новий внесок