Звернення до майбутніх виборців.

07.07.2019 17:46

Звернення до майбутніх виборців.

Шановні читачі. Я не хотів щоб наступне моє повідомлення ви сприйняли як мою особисту халепу. На все це треба дивитися дещо ширше і в світлі цих подій варто  бачити долю всієї нашої країни. Така вже наша правда і демократія, довіра і справедливість, любов і шана до України.

Я в черговий раз звертаюся в орган прокуратури де немає ні законності, ні порядку. Одні сепаратисти, які готові облизувати чоботи Путіну. Якщо пан Зеленський не знайде шлях як з їх числа хоча б процентів 30 пересаджати - діла не буде. Ось на такі мої листи вони практично не реагують, хоча вже встановили слідство за мною, фотографують таємно. Я про це знаю. А чим цим йолопам іще займатися? Отже , читаємо.

                                                                  О С О Б И С Т О

                                                                Прокурору Харківської області

                                                                Данильченко Ю. Б.

 

                                                             Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

Пане прокурор. Мої нерви починають здавати. Твоя і твоїх підлеглих фашистська робота мені  вже так надоїла що ви всі для мене - це є підараси кончені. Данильченко, Говоруха, Кубах, Перепелиця чи Бондаренко - для мене однаково. Та ти повинен все таки зрозуміти що забрати у моєї внучки ноутбук - мій їй подарунок не має право і ООН, а ви, падли вонючі, вже майже три роки  граєтесь дитячою іграшкою і не збираєтесь повертати ноутбук, а точніше варто відшкодувати завдану шкоду дитині. А ви його угробили. Їй  потрібен ноутбук для навчання, а ви все правду шукаєте з допомогою експертизи. Ідіоти ви всі, дебіли при генеральських погонах. Я вже заморився відповідати внучці на питання  коли повернуть їй ноутбук? У мене пенсія в десятки разів менша ніж твоя заробітна плата і я не маю можливості купляти такі речі тоді коли вам з Говорухою примандюриться. Ти або керуй своїми йолопами, або іди к херам навіки з Харкова. Не без тебе область зробили як одну з найбільш корумпованих в країні. Прошу тебе відкрити ст. 2 КПК України і уважно її прочитай. Чи не для тебе її написали? Якщо я ні в чому не є винним, то ти повинен мені допомогти. Я ж пишу десятки листів і все як у колодязь. То як я мушу тебе називати після цього? Хто у кого на службі? Чи ти цього не розумієш? Де таке бачене щоб речовий доказ здавали в експертизу а карну справу закривали. Ти вважаєш усіх за лохів?

Та є ще одна новина. Придурки із СБУ стали ганятися за мною і фотографують мене здалеку. Таким чином вони займаються виборчою кампанією. Цікаво знати на кого працюють і чиї кошти відробляють ці дебіли. В Зачепилівці за кого я попрошу за того люди і проголосують. Хіба їм це не відомо?

І останнє. Хочу офіційно попередити. Мені   небагато залишилось топтати цю грішну землю. Тому, коли твої подонки являться на мій поріг то я буду захищатися - бити, різати, колоти, наскільки сил вистачить, але в квартиру я нікого не допущу. Досить з мене кров пити.

Вищеназваний ноутбук можеш забрати собі  під голову, а нам із внучкою поверни кошти на новий ноутбук ( без жучків) і компенсуй моральну шкоду.Посилаю тобі копію листа за підписом пана Кубаха і прошу тебе подібної херні більше мені не надсилати.

Додатки  - лист   з облпрокурватури від 03.07.2019 р.

 

Мешканець Зачепилівки    _____________ Марголін В.Н. ,  08.07.2019 р.

 

Підсумок моєї  статті наступний. Коли підемо голосувати, то такі як Гіршфельд і  Чернов - шакали минувшої влади не повинні знаходити підтримки в бюлетені для голосування. Їхнього хліба ми наїлися вдоволь. Давайте задумаємося над долею наших дітей і внуків. Це буде і розумно, і патріотично.

 

 

Мешканець Зачепилівки    _____________ Марголін В.Н. ,  08.07.2019 р.

 

 

Тема: Звернення до майбутніх виборців.

ох хо хо

Рада | 12.07.2019

а Андрюху то - тю тю

Re: ох хо хо

Котигорошок | 14.07.2019

Конопля, то просто "ждун-сидун-лижун-боягузун",або " зайка-трусишка" хто, як називав...
Основні падлюки, які уміють "вивертатись із власної шкури", це Ружинська (ставлениця русогенерала Верхогляда), Соколов - просто шестьорка, безхребетна клітка. Межерицька (ставлениця Кобильської Л.Д.) - доярка, яка постійно воняє коров'ячим навозом, тварь, яка розпилювала і розпилює для своїх "хазяїнів" районний бюджет від партії регіонів.
Люди, що з ними робити!?
Хто дасть відповідь?!
Хто з них відповість по закону і буде наказаний?!
Комсомолець Кривенко, разом з Глянями - то взагалі пройдохи, навидурювали землі і всіх по під гузно... Ви всі сцикуни розказуйте про нас, хоч полопайтеся а ми своє брали-драли, беремо-деремо і братимемо-дратимемо нам Ви всі - грязь, просто грязь!
Чи буде краще? Ні, не буде! Цій Диявольщині немає ні кінця ні краю...

Кучер йди геть

Орфей | 10.07.2019

Пане журналист? Сколько вам той кучер дал денег, что вы забыли что он не местный. И всех проблем округа не знает и не узнает? Скажите что он сделал полезного для Украины, и гарантирую, я поменяю свое мнение о нем!

Re: Кучер йди геть

Редактор | 10.07.2019

Ви настільки вульгарно ставите питання що з вами і говорити бажання немає. Але вам я відповім: жодної копійки від пана Кучера я не брав.Не варто вам усіх міряти по собі. Кучер О.В. проводить зустрічі з виборцями і у вас є можливість поспілкуватися з ним особисто. Я би на місці пана Кучера задав би і вам подібне питання. Яка ви недалека людина. Мені за вас соромно.

БРЕХЛО

марголіну | 10.07.2019

ти , Маргошка, старий пердун забув як бігавз де-Біликом Вовою , виплигуючи з засцяних штанів ,шоб протягти Андрюху Коноплю в голови адміністрації! Ти , старе падло тіки те і вмієш,шо за гроші своїх заказчиків обсирати людей. Ну а Бог не теля...

редактору

опонент | 09.07.2019

Вікторе Наумовичу, ви ж балотувалися до райради у 2015 році. Ви ж з Д. Черненко приходили в райкомісію сваритися в день виборів, але ж самі не доглядили які вулиці вам випали по вашому округу. А потім ще й поскаржилися представникам ОБСЄ. а вони приходили в райкомісію по вашій скарзі. А у РВК було все нормально.

Re: редактору

совесть проснись | 10.07.2019

Ложью все кишки перемотаны.Сволочь себя не видно,только на других гадить умеешь.

"штабу"

опонент | 09.07.2019

Інформую, що в штабі у БПП Марголіна не було. В 2015 році на місцевих виборах він йшов від радікальної партії Ляшка

Re: "штабу"

Редактор | 09.07.2019

Це є чергова брехня. Відповідально заявляю що я в місцевих виборах жодної участи не приймав і з Ляшком справи ніколи не мав. Та це не є злочин, а просто відверта неправда. От і все. Просто це є така генетична хвороба окремих виливати бруд на голови іншим абсолютно бездоказово. Марголін В.Н.

Re: Re: "штабу"

валера | 09.07.2019

Наумыч не нервничай так а то снова инсульт прихватит.Подумаешь гомосеком тебя обозвали,а может это и правда.Побереги себя дорогой.

1 | 2 >>

додати новий внесок